Jump to content

bartekbartek
 Share

Recommended Posts

Twój nick: bartek

Nick gracza/admina: @ Fr3sh.

Opis sytuacji: gracz wyszedł z serwera gdy był w ct. Nie zdarzyło się to pierwszy raz.

IP/SID:  macie bo to admin.

Data i czas zdarzenia: pod koniec mapy 

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1905021648-jail_akd_snowyday.dem.zip

•  
Edited by bartekbartek

Coraz bardziej mnie irytujesz człowieku...

Wyzywasz kogoś a jak tylko ktoś wspomni o banie to od razu płaczesz, że żarty.. 

Z serwera wyszedłem bo moja młodsza siostra spadła że schodów i musiałem się nią zająć, a były inne osoby w ct + pisałem, że muszę iść a no i najważniejsze wszedłem do ct na 2 rundy bo chłopacy nie mogli ogarnąć, więc powiedziałem, że im pomogę, żeby zobaczyli jak to zrobić :)

EDIT: Jedną z osób w ct z tego co pamiętam to był @Najk123, więc pewnie potwierdzi, że miałem im pokazać jak ogarnąć :)

Dodam, że prowadziłem z 6 map pod rząd i to, że musiałem nagle wyjść to wielki płacz...

@ Fr3sh.czym ciebie irytuje ?  wyszedłeś z ct regulamin mówi jasno 

5. Klawisz ma zakaz uciekania z CT. Wchodząc do CT jest zobowiązany grać do końca mapy. Jakakolwiek próba pozostawienia klawiszy bez pomocy (np. wyjście z serwera, wejście po chwili i dołączenie do więźniów) jest karane banem.

więc nie wiem po co wogóle się wypowiadasz wyszedłeś z ct więc to nie mój problem. 

Uciekanie z drużyny klawiszy: ban na 5 min - 30 minut. 

Proszę o rozpatrzenie skargi @ Polej @ Adaś ツ

~ Pozdrawiam 

Edited by bartekbartek

13 minut temu, bartekbartek napisał:

@ Fr3sh.czym ciebie irytuje ?  wyszedłeś z ct regulamin mówi jasno 

5. Klawisz ma zakaz uciekania z CT. Wchodząc do CT jest zobowiązany grać do końca mapy. Jakakolwiek próba pozostawienia klawiszy bez pomocy (np. wyjście z serwera, wejście po chwili i dołączenie do więźniów) jest karane banem.

więc nie wiem po co wogóle się wypowiadasz wyszedłeś z ct więc to nie mój problem. 

Uciekanie z drużyny klawiszy: ban na 5 min - 30 minut. 

Proszę o rozpatrzenie skargi @ Polej @ Adaś ツ

~ Pozdrawiam 

Zostawiłem ich na 1 rundę a wszedłem bo nie mogli sobie poradzić z resztą jesteś najwidoczniej zagłupi żeby zrozumieć, że są ważniejsze sytuacje niż gra ??

@ Fr3sh. nie chcę ci nic mówić ale: 

Obrażanie graczy : 1h - 1 Dzień.

więc nie wiem dlaczego dalej mnie wyzywasz od jakiś przygłupów,wypowiedziałeś się również że są ważniejsze sytuacje niż gra- fakt nikt nie jest bogiem i nie ucieknie od problemów każdy ma swoje prywatne życie ale takie powiedzenie na serwerze jak : Sory,muszę wyjść nie mogę grać poradzicie sobie be ze mnie ? 

Osobiście nic do ciebie nie mam. Nie grzeszę również regulaminem tak jak pewnie 50% osób ale zaczęło się od tego że napisałem skarge na to ze uciekłeś z ct a ty zamiast normalnie mi odpisać to obrażasz mnie od :

z resztą jesteś najwidoczniej zagłupi żeby zrozumieć, 

Czy ja ciebie tutaj wyzywam ? czy robię coś żeby cie sprowokować do sprzeczki ? 

1 minutę temu, bartekbartek napisał:

@ Fr3sh. nie chcę ci nic mówić ale: 

Obrażanie graczy : 1h - 1 Dzień.

więc nie wiem dlaczego dalej mnie wyzywasz od jakiś przygłupów,wypowiedziałeś się również że są ważniejsze sytuacje niż gra- fakt nikt nie jest bogiem i nie ucieknie od problemów każdy ma swoje prywatne życie ale takie powiedzenie na serwerze jak : Sory,muszę wyjść nie mogę grać poradzicie sobie be ze mnie ? 

Osobiście nic do ciebie nie mam. Nie grzeszę również regulaminem tak jak pewnie 50% osób ale zaczęło się od tego że napisałem skarge na to ze uciekłeś z ct a ty zamiast normalnie mi odpisać to obrażasz mnie od :

z resztą jesteś najwidoczniej zagłupi żeby zrozumieć, 

Czy ja ciebie tutaj wyzywam ? czy robię coś żeby cie sprowokować do sprzeczki ? 

Już Mnie rozwalasz człowieku jak wchodziłem do CT mówiłem że pokażę jak ogarnąć i wychodzę.

Wychodząc z CT mówiłem, że wychodzę. A chłopacy w CT nie mieli problemu tylko ustalili kto będzie prowadził jak już wychodzę.. 

Brak mi słów na to co piszesz tymbardziej, że kto gra to wie,  że zawsze wejdę w trakcie na 1/2 rundy pomóc/pokazać jak ogarnąć..

@ Kow@l @ Titania @ Bombels Zamkniecie? @ Adaś ツ

Nikogo nie zmuszamy do grania na serwerze. Był to bardzo miły gest od Fr3sh'a, wszedł do ct pomógł chłopakom ogarnąć 2 rundy i wyszedł z serwera.

Cytat

Jakakolwiek próba pozostawienia klawiszy bez pomocy

Zostało dwóch CT, więc raczej pomoc była.

Skarge odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.