Jump to content

[Plugin] Zabijanie samochodzikami

`VooFy
 Share

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym, aby dodano plugin, który urozmaici trochę grę na serwerze. Jak wiadomo na serwerze nie można używać pojazdów podczas zabaw, ale są mapy, pomieszczenia i również pojazdy przeznaczone do rozjeżdżania się. 

Będzie można pobawić się w przysłowiowego "byczka", czyli osoba która wygra, np. pierwszą reakcję będzie miała możliwość rozjeżdżać, w określonym czasie, graczy w terrarium.

Link do pluginu:

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=916987

Edited by `VooFy

Dobrze że napisałeś "na zabawach", czyli np. KD, ganiany, dziadek mróz i wszystkich pozostałych zabawach, które są wgrane na serwer. Ct ma prawo wymyślić sobie zabawę, jeśli oczywiście wyjaśni jej zasady i używać pojazdów, lub wyznaczyć więźnia który wsiądzie za kółko, więc za bardzo nie rozumiem tej propozycji :D

Edited by Maykie ♔

Propozycja ciekawa lecz bezsensowna ponieważ na mapach z pojazdami jak klawisz chce zrobić jak ty to nazwałem byczka to może sam z siebie iść po pojazd i rozpocząć te zabawę chociasz po co rozjeżdżać skoro można się po ścigać  lub ponieść się kreatywność bo jak wiemy ona nie zna granic.

To tyle :frog_hug: 

Właśnie na tym rzecz polega, że np. jakiś więzień wygrałby pierwszą reakcję i w nagrodę w określonym czasie będzie mógł rozjeżdżać. Plugin ten daje fajny efekt jak się kogoś rozjedzie. ;) 

Można, ale teraz jak się rozjedzie kogoś, to nie pokazuje kto to zrobił i po prostu tak sobie ginie, a ten plugin pokazuje kto kogo rozjechał i dodatkowo dodaje fajny efekt. Jeżeli uważacie to za zbędne, to proszę zamknąć temat.

Wg mnie to będzie znowu plugin z pluginem się stykał i znowu się coś popsuje wystarczy to dopisać i tyle bez sensu się bawić i coś np popsuć wystarczy to , że i tak każdy już siebie przejeżdża.Moim zdaniem to zaśmiecanie serwera dodatkowym pluginem.

Jak dla mnie to na serwerze jest już wystarczająco dużo pluginow które i tak go bardzo obciążają, więc jakiś dodatkowy efekt rozjezdzania i informacja kto kogo przejechał jest zbędna

Edit. @ Lewatywto jest chyba oczywiste, podczas zabawy która tego wymaga, że gdy więźniowie się zabijają nie ma tk, np. boks czy jakieś pokemony, więc bez sensu.

Takie zabawy były często robione bez żadnych pluginow czy dodatkowych wpisów w regulaminie, tylko chyba tego nie pamiętacie, jest dobrze tak jak jest :D

Edit2. @`VooFyJa nie mam żadnych problemów, żeby rozegrać rundę w ct bez vipa czy svipa, a jak to się ma do tego pluginu to ja nie wiem XD

Edited by Maykie ♔

Nie widzę sensu dodawania pluginu dla efektu śmierci + komunikatu. 

W dniu 26.04.2019 o 23:56, `VooFy napisał:

Będzie można pobawić się w przysłowiowego "byczka", czyli osoba która wygra, np. pierwszą reakcję będzie miała możliwość rozjeżdżać, w określonym czasie, graczy w terrarium.

A teraz nie można?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.