Jump to content

Skarga na Admina

M A G I K
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Because I Got High

Nick gracza/admina: Lasik

Opis sytuacji: Gramy sobie. Wszystko pięknie. Klawisze między sobą prowadzą jakieś rozmowy, gadają etc. Prowadzący dostaje ode mnie tube na kołdun. Wyrzuciłem broń. Napisałem na say'u: 

[Adidas equipment] [SVIP] Because I Got High :  wyrzucilem bron
[Adidas equipment] [SVIP] Because I Got High :  prokowal mnie
[Adidas equipment] [SVIP] Because I Got High : <3

Po czym mówiłem przez mikrofon, że więzień zabrał wyrzuconą broń. Zacząłem go bić wściekłymi piąstkami zagłady. Akurat odwróciła się Weronika i mnie zabiła. Napisałem wtedy na u@:

(GRACZ) Because I Got High : Zjebalas

Po czym WIELKI BRAT przemówił: 

[JailBreak] Cisza! Lasik przemawia.

Z tekstem: "No i za wprowadzanie w błąd i słownictwo masz bana".

Gram na serwerze od wczoraj. Mój błąd, że całości regulaminu nie idzie spamiętać, bo tych punktów jest tyle, że głowa mała. Jednakże za jedno słowo i domniemane "wprowadzanie w błąd" jest aż tak wysoka kara? Czy admin nie powinien pouczać graczy, że tego i tego nie wolno? W dodatku, nie byłem nigdy karany, bo gram nawet niecałe 24h... Co tu się dzieje?

Wycinek:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Lasik
[AMXBans] You can complain about your ban @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Reason: 'wprowadzanie w błąd i kultura na u@.'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'XXXXXXXXX'
[AMXBans] Your IP: 'XXXXXXXXX'
[AMXBans] ===============================================

IP/SID: -

Data i czas zdarzenia: 23 kwi 2019 - 15:39:07

Dowody(ss/demko): Mapa: jail_kakao_beta, jeszcze trwa, więc link dodam, kiedy mapa się skończy.
@Edit: Demko

Edited by M A G I K

• Owner

Przez dwie mapy z rzędu UPOMINAŁEM że jeszcze raz zobaczę że ktoś PRZEKLINA lub ZWYZYWA, tyczy się to nawet u@, zbanuje. Nie byłeś pierwszy i ostatni kogo zbanowałem no więc to tyle.

A to że nie znasz w całości regulaminu, to wiesz gdzie to mam? Głęboko w d*pie. Gdybym litował się nad każdym to w większości dalej wyzywali i przeklinali i się nie poprawiali. Twoim obowiązkiem jest znać regulamin wchodząc na serwer.

Dziękuję. Pozdrawiam .

Dalej zostawiam to wszystko Wyższej administracji (od opiekunów, wzwyż).

//Edit

Młodszy ale bardziej ogarnięty.

Bez kitu, kolejny co po moim GT jedzie bo argumentów mu zabrakło XDDDD

Typie, mnie nie interesuje przeszłość, mnie interesuje teraźniejszość. Pozwolę sobie zacytować @ Sheriff ╚══════╝ "Nie jesteśmy robotami grającymi 24/7. Mamy też życie prywatne."

Kłamstwa? To że byłem pod koniec nie oznacza że nie byłem. Byłem i mówiłem że jeszcze od kogoś usłyszę bądź przeczytam coś odnośnie kultury, zbanuje...

Gościu ty się zajmij swoimi sprawami niż szukaniem na siły problemów...

"[Adidas equipment] [SVIP] Because I Got High :  wyrzucilem bron
[Adidas equipment] [SVIP] Because I Got High :  prokowal mnie
[Adidas equipment] [SVIP] Because I Got High : <3"

Osoba będąca prowadzącym nie prowokuje. Zginął, przez to co napisałeś się zmylili. [Wprowadzanie w błąd]

@ Evi. @ Adaś ツ @ Adrian. Ja skończyłem. Robi się spam. 

Edited by Lasik

40 minut temu, Lasik napisał:

Przez dwie mapy z rzędu UPOMINAŁEM że jeszcze raz zobaczę że ktoś PRZEKLINA lub ZWYZYWA, tyczy się to nawet u@, zbanuje. Nie byłeś pierwszy i ostatni kogo zbanowałem no więc to tyle.

A to że nie znasz w całości regulaminu, to wiesz gdzie to mam? Głęboko w d*pie. Gdybym litował się nad każdym to w większości dalej wyzywali i przeklinali i się nie poprawiali. Twoim obowiązkiem jest znać regulamin wchodząc na serwer.

Dziękuję. Pozdrawiam .

Dalej zostawiam to wszystko Wyższej administracji (od opiekunów, wzwyż).

Chłopie, nie szukam zwady w Twoim kierunku, ale czy ja w Twoją stronę używam słów niecenzuralnych bądź w jakikolwiek sposób odnoszę się z brakiem kultury?
Masz 16 lat, sporo młodszy ode mnie. Nie potrafisz się sensownie wypowiedzieć i podać argumentacji.

Tak naprawdę, mógłbym napisać w Tym momencie, że Twoja osoba nie wnosi nic na serwer, gdyż siedzi strażnik, junior administrator sieci i widzi wszystko co się dzieję. Potrafią nacisnąć jeden przycisk i powiedzieć, że tego nie wolno i tamtego nie wolno i "Nie mają tego w du**e", bo to też jest ich zakichany obowiązek, żeby upomina graczy, a nie tylko pultać ozorkiem, że "BAN BAN BAN", bo jestem tutaj na flagach. 

I przepraszam bardzo, co Ty za farmazony tutaj dla wybielenia się rzucasz, jak na poprzedniej mapie byłem z Junior Administratorem w CT jako POMOC i pamiętam, że wbiłeś pod koniec mapy... Więc jakie dwie mapy? 
Poza Tym, gdybyś dzisiaj grał od dłuższej chwili, to Twoje GT nie miałoby 0 minut dnia dzisiejszego (na ten moment)  https://www.gametracker.com/player/Lasik/147.135.197.49:27015/
Już dawno zostałoby zaktualizowane, jak w moim wypadku: https://www.gametracker.com/player/Because I Got High/147.135.197.49:27015/;)

Za dodatkowe kłamstwa i brak jakiejkolwiek kultury w stronę gracza w oficjalnej skardze wnoszę, o dodatkową karę dla Admina (tylko proszę, co zrobicie to Wasza broszka).

@ Polej @ Sceptyk Was widzę w tabelce, to Was dodaję do rozpatrzenia. 
Dziękuje i życzę owocnego werdyktu. ;)

@Edit @ Lasik Jeszcze wytłumacz Opiekunom o co chodziło z Tym "Wprowadzaniem w błąd", bo nikt tego nie wie. Nawet osoby będące wtedy na serwerze.

Najwidoczniej niezbyt ogarnięty, jeśli patrzysz tylko na jeden z argumentów, który jest zaprzeczeniem Twoich słów. "Dwie mapy z rzędu". Mapa to całość, a nie końcówka mapy, na której tak naprawdę się praktycznie nie udzielałeś. Macie życie prywatne, ale chodziło mi o to, że napisałeś coś sprzecznego z kłamstwem - nie zarzuciłem Ci nic odnośnie Twojej aktywności na serwerze. Czytanie ze zrozumieniem nie boli i trochę ogłady, młody człowieku. I nie mów do mnie "Per Ty", bo kolegami nie jesteśmy. Trochę szacunku w moją stronę, jeśli się nie znamy. To Twój obowiązek jako do drugiego człowieka. ;)

W dniu 23.04.2019 o 15:55, M A G I K napisał:

kultura na u@.'

Jest to główny i jedyny powód bana. Regulamin do tej pory był bardzo surowy i nie było żadnych taryf ulgowych.

Admin miał prawo zbanować za napisanie: 

W dniu 23.04.2019 o 15:55, M A G I K napisał:

(GRACZ) Because I Got High : Zjebalas

Skarga jest niesłuszna. 

ps. Regulamin został zmieniony i starajmy unikać się banowania za takie błahostki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.