Jump to content

Warto Sprobowac

Labeo
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze:Labeo
Mutacja głosu:Tak
Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player/Labeo/193.33.177.54:27176/ GT jak do tej pory
Czy miałeś styczność z amxmodmenu:Tak
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz:Krotko i na temat  Jak wiadomo z admina zrezygnowalem sam z wlasnej woli czego powodem bylo narastajace cisnie tego calego syfu ktory rzeba sprzatac ,aczkolwiek jeszcze wieksze cisnie mi rosnie za kazdym razem gdy jestem na serwerze i nie moge nic zrobic aby posprzatac balagan gdy nie ma nikogo z adminow Mialo byc krotko i na temat,dalej nie ma co sie rozpisywac  Jak W Poprzednim Podaniu Albo Sie Uda I Wszyscy Skorzystamy Albo Sie Nie Uda I Nikt Na Tym Nie Skorzysta ;)
Posiadasz działający mikrofon:Tak
Kontakt (GG / Steam):GG:68012481/Steam:Labeo
Steam ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198859096308/
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:Tak 
Edited by Labeo

W dniu 20.04.2019 o 04:13, Labeo napisał:

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:Tak

• Aktywność na forum: 5h, 10postów
  • Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna - już tłumaczę

A więc dyskutowałabym z tymi wszystkimi plusami za kulturę, tak jak @ beti słusznie zauważyła - mógłbyś się czasem ugryźć w język.

Druga sprawa to to, że nie wiem czy potrzeba nam admina, który dostając ostrzeżenie rezygnuje z rangi i usuwa konto na forum ;)

Na dzień dzisiejszy odrzucam.

Twoje podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.