Jump to content
Z powodu testu wyłączono tabelkę serwerów. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.

Błaszczykowski

Użytkownik
 • Content Count

  83
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

About Błaszczykowski

 • Rank
  Silver II
 • Birthday 03/03/1996

Information about me

 • Name
  Artur
 • Location
  Pcim
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

4,814 profile views
 1. Nick z CS: Błaszczykowski Admin banujący: Selfie Serwer: DD2#2 Data zdarzenia: Opis sytuacji: Dobry wieczór,chciałbym na start wszystkich przeprosić z administracji jak i graczy za moje złe zachowanie.Wiem przesadzałem niekiedy i zle robiłem,ale teraz zrozumiałem jak dostałem perma ze nie warto było tak się zachowywać,ten serwer to tak naprawdę jak mój drugi dom.Chciałbym wrócić na serwer i to była by moja ostatnia szansza napewno bym jej nie zepsuł,bo zrzyłem się tak naprawdę z tym serwerem i obiecuje poprawę @ selfie Przepraszam za to że musiałeś słuchać jaki ten Błaszczykowski jest zły,Ale teraz obiecuje ci ze nie usłyszał byś ani złego słowa o mnie ogarnę łeb i będę spokojny Przepraszam jeszcze raz. Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): Wycinek bana z konsoli:
 2. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ale ty śmieszny jestes bartuś zrozum to nikogo nie obrazałem byli admini na serwerze i co "? Po drugie hhhhhh piszemy nawet jak go nie ma mozesz sprawdzić,ale co nie chce sie lepiej nic nie robić tylko odrazu po napisaniu na nia skargi wchodzisz na specta i siedzisz i czekasz xdddddd Gram normalnmie a ty beczysz o hhhhhhhhh XDDDDDD
 3. Twój Nick:Błaszczykowski Nick gracza/admina na którego jest Skarga/pochwała: Selfie SteamID(w przypadku skargi): Treść: hahahahhahahahahahahahahahahaha chłopie nie miałeś sie czego uczepić to sie uczepiłeś to ze z piszemy sobie hhhh nawet jak jego nie ma xDDDDDDDDDDDD Jesteś załosnym opiekunem lizesz dupe każdej lasce na serwerze a nawet nie umiesz zapanowac nad tym jak ktos pisze na kogos zkarge tylko odrazu winić 2 osoby XDDDD Zal mi ciebie Popatrz sie typie ile mam godzin przegranych i gram cały czas adsmini sa i widza moje zachowanie XDDDDDD I zaden nie banuje bo nikogo nie obrazam od tamtego bana XDDDDDDDDDDDDDD Nawet admini mi kazali napisać skarge ze tak bedzie najlepiej i typ mnie banuje za napisanie skargi xDD Dowody(w przypadku skargi):
 4. Twój Nick:Błaszczykowski Nick gracza/admina na którego jest Skarga/pochwała: nicki SteamID(w przypadku skargi):0:4:2117478366 Treść:Chciałbym złożyć skargę na użytkownika nicki ponieważ,od dawna jestem zaczepiany przez nią na serwerze.Zgłaszałem to Opiekunowi serwera powiedział że sprawdzi logi i nic z tym nie zrobił,cp to ma być do jasnej cholery ze co ja dostaje odrazu bany za prowokację a ona co nic nie dostaje ? Wczoraj dostała bana bodajże od maczety na 30min,nie pierwszy jej ban za prowokacje mnie i ona dostaje na 30 min a ja dostaje na tydzień.Gram normalnie nie wdaje się w zbędne dyskusje z nią a ona non stop prowokuje. Widać ze selfie ma wywalone w to bo jakby traktował wszystkich równo to do takich sytuacji by nie dochodziło.Dziś to samo wchodzę a ona się pruje. Niech w końcu ktoś zrobi z nią porządek,bo gdybym ja jej odpowiedział coś to zaraz selfie by kazał mi bana dać !!!! Dowody(w przypadku skargi):
 5. Tottenham Hotspur - Liverpool FC 0:3
 6. Powodzenia Gruby A i pozdrów Mamusie
 7. Po pierwsze typie do ciebie nawet szacunku nie mam,po drugie nawet sie słowem do cb nie odezwałem to ze sobie pisze JKASK to myślisz ze do ciebie to jest ?. Chłopcze na ciebie to nawet szkoda słów uzywać bo dla mnie jesteś nikim i tyle w temacie
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.