Jump to content

Skarga na "Admina"

HappySad
 Share

Recommended Posts

Twój nick: HappySad

Nick gracza/admina: Lasik

Opis sytuacji: 

w 19:40 demka wygralem zyczenie... i odrazu mówie do CT (Kowss, lasik) ze chce duszka dla gracza "Lewatyw"  20:35 wybieram nawet w zyczeniu "własne zyczenie" zeby nikt nie mial wątpliwosci (czasem bierze sie duszka i pojedynek for fun ale ct musi sie na to zgodzic) Gracz "Kowss" odrazu zrozumiał moje zyczenie lecz gracz "Lasik" zaczął się ze mną kłócić ze CT musi sie zgodzic na zyczenie a on się nie zgadza powołując się na regulamin. Moje pytanie, czy gracz ktory ma zyczenie biorąc duszka dla siebie czy fd musi miec zgode CT czy poprostu sobie wybiera? to jaka roznica czy ja wezme duszka sobie czy komus? ZADNA ! a w regulaminie nie ma o tył slowa. mówie cały czas do CT zeby mnie zabili bo wybrałem zyczenie, potem nawet zaczynam pisac to na chacie by było to jasne i zrozumiałe nawet dla gracza "Lasik"
ale jak widac nawet czytać go nie nauczono 21:22 (czyli prawie 2 minuty po wybraniu zyczenia) zabiłem sie sam nie przedluzając mapy (biorąc duszka dla siebie TT ginie automatycznie CT nie musi go więc zabijać) ale oczywiscie gracz "Lasik" Stwierdził ze gracz "Lewatyw" nie dostanie duszka poniewasz sam sie zabiłem a on "chciałem ci wsadzic kose w plecy"  Przypomne ze czekałem 2 minuty (120) sekund az wkoncu to zrobi 
oczywiscie gracz "Lasik" znowu odwoluje sie do regulaminu ze CT musi zabic TT inaczej zyczenie sie nie liczy... (oczywiscie nie ma takich rzeczy w regulaminie) jest To duszek  /FreeDay NIE ZABAWA na ktorą CT moze się ew nie zgodzić po rozpoczeciu rundy w Poniedziałek Gracz "Lewatyw" oraz ja "HappySad" wspolnie upominamy sie o duszka dla "Lewatyw" ale oczywiscie gracz "Lasik"  ma wyecej ego niz wzrostu i postanowił olac sprawę twierdząc ze on ma racje i nie dając duszka. Cała sytuacja moim zdaniem wynika z powodu braku sympatii "Lasika" co do mojej osoby a wrecz ANTYPATII a jego nie dojrzałość emocjonalna powoduje ze emocje biora gorę nad prawdziwym regulaminem i zasadami panującymi na serwerze
Nie wspomne tu ze gracz ten posiada admina na owym serwerze i myslę ze powinien dawać przykład ;)) (a nie daje)

IP/SID:

Data i czas zdarzenia: 18:10 (19-26) min demka

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1904111810-jail_awesomeday.dem.zip

licze na ukaranie tego gracza, jest to nie pierwsza sytuacja a GT jak na Admina niezwykle słabe ostatnimi czasy

• Owner

Dobra napiszę skrótowo bo mi się nie chce, a więc:

- droczyłem się z tobą dla żartów

- kiedy już chciałem cię zabić (tzn. szedłem już do ciebie) po prostu skoczyłeś do wody

- (2 myślnik) dlatego nie dostał duszka

A i jeszcze  jedno

"28. Własne życzenie:
- klawisz nie ma prawa zabić więźnia, dopóki nie wybierze życzenia, które nie łamie regulaminu przed upływem czasu.
- życzenia, na które prowadzący nie może się nie zgodzić: Duszek, Freeday.
- więzień zabawę z życzenia na następny lub określony dzień może dostać jedynie poprzez wygranie pojedynku.
- klawisz nie ma obowiązku zgodzić się na życzenie typu: "Jutro prowadzisz śpiewająco", W czwartek, na koniec każdego zdania mówisz dupa" itp.
- życzenie nie może być zbyt przesadzone coś w stylu: "Chce jutro prowadzić jako TT" itp.
"

Gdzie ty tu widzisz że jak się zabijesz dostaniesz duszka? Ct musi cię zabić inaczej "własne życzenie" się nie spełni.

22 minuty temu, HappySad napisał:

ma wyecej ego niz wzrostu

Nie wiem czy ty chcesz mnie obrażać czy po prostu argumentów ci zabrakło. ("więcej" się pisze...)

22 minuty temu, HappySad napisał:

braku sympatii "Lasika" co do mojej osoby a wrecz ANTYPATII a jego nie dojrzałość emocjonalna powoduje ze emocje biora gorę nad prawdziwym regulaminem i zasadami panującymi na serwerze

No jakąś tam "ANTYPATIE" do ciebie mam. Nie dojrzałość? Jeszcze ty takie coś piszesz? XDDD Emocje hm... żartowałem sobie i już chciałem cię zabijać ale zdążyłeś wskoczyć do wody także to wszystko ode mnie.

@ Polej @ Sceptyk poważna skarga, polecam czytać ze zrozumieniem i umiejętnością czytania błędów ortograficznych  :omdlenie:

Na zakończenie Pozrawiam Mamę.

Papa.

Lasik

//Edit

Co ty typie masz do mojego GT? XD Nie jestem jakimś botem żeby być 24/7. Mam życie prywatne i ostatnio je zaniedbuję przez granie dlatego teraz nie gram tak często jak kiedyś. A jeżeli coś ci jeszcze kiedyś do mojego GT nie będzie pasowało to wgl. na nie nie pacz nikt ci nie każe XD Więc trochę się zachowuj i pacz na siebie a nie tylko moje "GT" słabe. W każdej skardze.. Typie, żałosny jesteś powoli.

Zartujesz sobie chyba ;_; z fragmentu regulaminu ktory sam wkleiłes jasno wynika  życzenia, na które prowadzący nie może się nie zgodzić: Duszek, Freeday. (NIE MOZE SIE NIE ZGODZIC)

klawisz nie ma prawa zabić więźnia, dopóki nie wybierze życzenia, ( a gdzie tu jest napisane ze CT ma obowiazek zabic Tt po wybraniu zyczenia) ? jakie to am znaczenie?

Zaskakujesz mnie naprawde... 

Cóż krótko i na temat:

Cytat

Dobra napiszę skrótowo bo mi się nie chce, a więc:

- droczyłem się z tobą dla żartów

- kiedy już chciałem cię zabić (tzn. szedłem już do ciebie) po prostu skoczyłeś do wody

- (2 myślnik) dlatego nie dostał duszka

Droczenie to nie było, bo przez trzy dni próbowałeś mi wmówić, że nie musisz się na takie życzenie zgodzić co jest nie prawdą, bo to ja mogę się nie zgodzić na to, że ktoś mi chciał to dać.

Ty masz obowiązek się na to zgodzić jak wynika z regulaminu.

Z racji że ty się kłóciłeś i nie chciałeś go zabić, nie przedłużając popełnił samobójstwo przez wodę, nawet killa nie wpisał, bo ile można czekać.

Niestety, skarga słuszna.

Edited by Lewatyw

Guest Shōto

Aktualnie zamykam temat by nie robić gó**o burzy gdy przejrzę demko edytuje posta. 

@ Lasik "Droczyłeś się" lecz przez owe droczenie przedłużałeś mape. Wiec gracz  postanowił się zabić w regulaminie nie ma nic jeżeli  że życzenie jest tylko wtedy gdy strażnik cię zabije.. wiec powinieneś dać tego duszka dla @ Lewatyw Skarga jest niestety słuszna. Wynika na to że będzie trzeba dodać do regulaminu jeszcze jeden podpunkt do własnego życzenia żeby nie było nieporozumień. Na ten moment lasik dostajesz -1. 

Guest Shōto
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.