Jump to content

Propozycja - Shadow 0

Frizuu
 Share

Recommended Posts

Hey!
Jak już pewnie zainteresował was tytuł mam super propozycję odnośnie cieni na serwerze, a dokładniej klasy "Cichy". Jak w poprzedniej propozycji wspominałem, że są dwa perki oraz klasa, która widzi "niewidzialnych" + jasne mapy (dusty itd. które są bardzo często grane). Moją propozycją jest narzucenie przez serwer komendy cl_shadows 0, aby nie było widać cieni, w tym cichych na jasnych mapach. Jest taka możliwość "narzucenia" ustawień gry, to czemu nie spróbować? @d0naciak z pewnością ogarnie :) 

Pozdrawiam!
~Freezy!

Guest Katelyn
25 minut temu, LoL2014 napisał:

Ja jestem na zdecydowane nie. Nie obchodzi mnie jak trudne życie ma cichy. Ja jako gracz nie uzywajacy perkow na widzenie ich mam juz wystarczajacy problem zeby sobie z nimi radzic.

Zgadzam się z Lolusiem, cichego nie jest tak łatwo zobaczyć jak się wydaje. Jeśli stanie w złym miejscu to tak widać go, ale jeśli ktoś wie jak nim grać jest praktycznie niezauważalny. Jak dla mnie propozycja odpada.

Ja jestem za NIE

Jak ktoś potrafi grać cichym to może zrobić fajne akcje, a nie że dacie klasie całkowita niewidke i wtedy taki Maciuś lat 12 kupi klase premium stanie sobie w rogu i będzie zabijał tylko w plecy. Już teraz ciężko się gra na cichych nie ułatwiajmy im gry.

Edited by GromuSS

27 minut temu, GromuSS napisał:

Ja jestem za NIE

Jak ktoś potrafi grać cichym to może zrobić fajne akcje, a nie że dacie klasie całkowita niewidke i wtedy taki Maciuś lat 12 kupi klase premium stanie sobie w rogu i będzie zabijał tylko w plecy. Już teraz ciężko się gra na cichych nie ułatwiajmy im gry.

Przyłączam się do słow @GromuSS. Wystarczy tak ową klasą potrafić grać i ustawiać się w tych "mniej jasnych" miejsach na mapce ^^

Edited by gothboyclique.

Jestem na nie. Najczęściej tę klasę kupują dzieci, które mówią mamusi, że kupią sobie 2 paczki chipsów i pepsi, a idą po paysefcard. Fakt, dużo osób starszych również nią grało, ale oni potrafili nią grać, bo nie chodzili bezmyślnie tylko i wyłącznie po ziemi, jak te dzieci, że było ich widać a później te dzieci piszą że ten i ten ma WH "BO ON WIDZI MOJA KLASĘ A JESTEM NIEWIDZIALNY ŁEEE ADMIN BANA MU". Pomysł zbędny. Jest dobrze jak jest. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.