Jump to content

LaMuS
 Share

Recommended Posts

Twój nick:LaMuS

Nick gracza/admina: mahmahalmahahgandjii

Opis sytuacji: Jestem w ct z Martyną,ST0n3D $@ przed ostatnia runda gość ma życzenie,wybrał duszka do końca mapy jest 30 sekund. Martynka bierze prowadzenie w kolejnej rundzie (Ostatniej)  i się pytamy jaką chcecie zabawę bo 30 sekund do końca,szanowny pan Mahma pisze cytuje "WG" WG "WG" Martynka dała "Chowanego" Po chwili Mahma mówi że duszka wybrał gość i nie można dać zabawy. Po pierwsze Mahma powiedział że dostała Martynka dostała bana na dzień, za długo. Po drugie Mahma powiedział na ts że taki długi bo się nie przyznała kto dał zabawę,A taka prawda że rozmawialiśmy na ts i po prostu nie słyszała bo krzyczeliśmy w 3. po 3 Admin nie może  okłamywać gracza jak widać na demku mahma powiedział że podpuszczał Martynkę i dlatego spamił żeby Wojnę gangów dać. Proszę wyjaśnić sprawę.Dziękuje pozdrawiam <3

IP/SID:

Data i czas zdarzenia:22:55

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903142219-jail_istiklal.dem.zip
Gracz zbanowany Martyna ;D
PS: Bana dostała na życzeniu i większość osób straciła szlugi!

Edited by LaMuS

Kolego, dałem jej bana dopiero wtedy kiedy osoba ktora miała życzenie „Człowiek Roślina” napisała na u@  co z jego duszkiem. 

Ban jak najbardziej słuszny, a co do mojego wg. Martyna przeciez byla tak bardzo pewna tego co robi wiec konsekwencje tez poniesie.

Edit:  napisalem wg bo przez chwile nie zorientowałem sie ze kolega mial miec duszka, ona sama chciala dac Chowanego i chowanego dała. Lewatyw o tym powiedział na ts wiec podjąłem działanie. PS Dostala bana na życzeniu, adekwatnie do tego co zrobila. 

To wzzystko 

Edited by mahmahalmahahgandji

Po pierwsze to nie widziałam że on wziął duszka, a ty pisząc na chacie "wg" zamiast zwrócić mi uwagę dałeś jeszcze większą pewność mi, że mogę ta zabawę dac więc no.

Poza tym za to, że ktoś nie otrzymał życzenia jest ban od 1 dnia? Coś mi się wierzyć nie chce 

To mój problem że nie widziałaś? To wlasnie ty powinnaś to kontrolować, byłaś prowadząca. Admin nie jest od tego aby kontrolować to co robisz. Ty grasz na serwerze jako ty i nikt inny za ciebie decyzji nie podejmuje. Dostałaś bana na 1dzien po skonsultowaniu sie z administracja. Tym że Człowiek Roślina nie dostał duszka zbytnio sie nie przejęłaś. Nie płaczcie, bo dobrze wiecie ze ban jest słuszny za godzine bedziesz mogła juz pograc ;)

edit: tak jak wyzej napisalem w pierwszej odpowiedzi. Ja takze nie zwróciłem na to uwagi tylko po chwili sie zorientowałem. Waszym jedynym argumentem jest to ze napisalem wg. Nie macie żadnych konkretnych argumentów. Jako Admin mam obowiązek cie za to ukarać, próbujecie wmówić sobie i mi ze to moja wina a wy jestescie niewinni i nic złego nie zrobiliscie

ostatnia moja odpowiedz. Krzyczeliście w 3 na ts? To wasz kolejny argument bez jakiegokolwiek znaczenia. Możecie winić wlasnie tylko siebie. Na demku widać jasno że „wg” napisalem tylko raz . Nie rozumiem kompletnie o co wam chodzi. Musicie troszke zwolnić i zacząć dostrzegać swoje błędy tak jak ja to uczyniłem. niezle kazanie lol :shock:

14 minut temu, mahmahalmahahgandji napisał:

Dostałaś bana na 1dzien po skonsultowaniu sie z administracja. Tym że Człowiek Roślina nie dostał duszka zbytnio sie nie przejęłaś. Nie płaczcie, bo dobrze wiecie ze ban jest słuszny

Mahma ja nic do ciebie nie mam osobiście,ale ty się słuchasz ludzi,kolegów a później coś jest źle i skarga leci. Co ty gadasz po skonseltowaniu z kim? Sam Buła mówił że za długi ban.Ban słuszny,ale o wiele za długo pokaż gdzie masz napisane że za niewykonanie życzenia jest ban na dzień? na demku słychać że Martyna się przyznała tylko,jak zapytałeś kto dał zabawę! Poza tym po lewej stronie było napisane kto ma prowadzenie :) BAN SŁUSZNY SKARGA TEŻ. PODPUSZCZANIE GRACZA,ZA DŁUGI BAN. tyle z mojej strony pozdrawiam miłego dnia z fartem! 

Edited by LaMuS

To, że dostałam bana to nic, ale chodzi mi o to na ile go dostałam bo jeden dzień przez to, że ziomek nie dostał duszka to troszkę dużo nieprawdaż? 

Z resztą mogę powiedzieć, że podczas życzenia innego gracza byłam zbanowana w trakcie pojedynku przez co niektórzy gracze stracili szlugi:) i mówiąc szczerze ktoś tego życzenia również nie dostał bo może chciał wygrać że mna w pojedynku A ty nie pozwoliłes na to dając mi akurat właśnie w tym momencie bana. 

9 minut temu, LaMuS napisał:

Mahma ja nic do ciebie nie mam osobiście,ale ty się słuchasz ludzi,kolegów a później coś jest źle i skarga leci. Co ty gadasz po skonseltowaniu z kim? Sam Buła mówił że za długi ban.Ban słuszny,ale o wiele za długo pokaż gdzie masz napisane że za niewykonanie życzenia jest ban na dzień? na demku słychać że Martyna się przyznała tylko,jak zapytałeś kto dał zabawę! Poza tym po lewej stronie było napisane kto ma prowadzenie :) Dzięki pozdrawiam 

A gdzie jest napisane ze ban powinien byc np. na 30min. Wasza skarga jest kompletnie bezpodstawna oprócz tego ze ban byl na jeden dzien. Ale tak jak wyzej napisałeś nigdzie nie jest napisane ze ban powinien byc na 1 dzien ;) tak samo jak nigdzie nie jest napisane ze powinien on byc na 1h. Regulamin poprawcie i gra.

8 minut temu, Martyna ;D napisał:

To, że dostałam bana to nic, ale chodzi mi o to na ile go dostałam bo jeden dzień przez to, że ziomek nie dostał duszka to troszkę dużo nieprawdaż? 

Z resztą mogę powiedzieć, że podczas życzenia innego gracza byłam zbanowana w trakcie pojedynku przez co niektórzy gracze stracili szlugi:) i mówiąc szczerze ktoś tego życzenia również nie dostał bo może chciał wygrać że mna w pojedynku A ty nie pozwoliłes na to dając mi akurat właśnie w tym momencie bana. 

Wygrał z Toba w pojedynku przeciez xd.  Mam duzo papierosów kazdemu moge oddac :frog_mmm: Zyczenie to sam pojedynek.

Jak skarga bezpodstawna? Przecież chodzi że za długi i podpuściłeś gracza zamiast powiedzieć że nie może dać zabawy. to jak najbardziej słuszna skarga
Dobra rada nie słuchaj się innych bo każdy odwraca się jak już coś jest źle i sam ponosisz konsekwencje! proszę o wypowiedzenie się kogoś z góry.Pozdrawiam

Ban jak najbardziej słuszny, sam powiedziałem że jak ktoś się nie przyzna to dostanie dłuższego bana.Razem z mahem pisaliśmy żebyście dali zabawę po życzeniu bo nie zauważyliśmy że gracz miał mieć duszka. A to że Martyna prowadziła to w jej obowiązku jest dotrzymanie życzenia i pilnowanie jakie życzenie bierze  dany więzień.

"A taka prawda że rozmawialiśmy na TS i po prostu nie słyszała bo krzyczeliśmy w 3" to co tutaj napisałeś jest śmieszne i to co robicie na TS nie wiąże się zupełnie z grą więc sami jesteście odpowiedzialni za bana dla Martyny.

Ostatni gracz wybiera duszka, sekunde później słowa @LaMuS "Ty a może damy im zabawe, no dajemy zabawe"

1 godzinę temu, LaMuS napisał:

Przecież chodzi że za długi i podpuściłeś gracza zamiast powiedzieć że nie może dać zabawy.

Trzymajcie mnie :viralmeme:

Skarga rozpatrzona poprawnie,  @Martyna ;D dostajesz UB po 12h bana

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.