Jump to content

Temat Nerf + poprawki

exyvL`
 Share

Recommended Posts

Witam, chciałbym naruszyć 3 tematy. Ludzie strasznie się denerwują po 1 na „Atut powłoka++” i na Komnadosa, który ma co chwile teleport i się blogują za plecami wroga i jeszcze 1 expo za zadane DMG nożem i awp przykładowo premia komandor + komandos maja za szybki e. xp Ja i ludzie z serwerowni proszą o zrobienie coś z tą opcją :) z góry dziękuje pozdrawia was exyvL`.

• Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iść prostą matematyka powłoka ++ ładuje się 5 sekund i dostajesz 2 powłoki 60s : 5 = 12 * 2 = 24 powłoki na minute to jest za dużo moja propozycja ograniczenie powłoki do 10 

PS. proszę o przeniesienie tego postu na cod 201 lvl wydaje mi się że pomyłka piszącego @d0naciak @LemoN @selfie @Adaś ツ

Edited by Pistu

Uważam, że powłoka powinna mieć jakiś limit do którego może się ładować, np tak jak kolega pisał 10 uników jednocześnie. Komandos może jest easy to play ale hard to master. Trzeba się namęczyć, długo grać tą klasą, wiedzieć w jakich miejscach można używać tp a w jakich nie, potrafić strefować i bunny hopować. Podsumowując, jest to na pewno mocna klasa, ale na tyle trudna do gry że nie nerfiłbym jej, może poza expem. Co do trzeciej propozycji, w połowie kolega ma racje. XP jest liczony od dmg więc komandos ma tego xpa zdecydowanie za dużo, jednak nie ma żadnego problemu u komandora ponieważ ta klasa się na tym opiera i ma wpisane w opis klany "zwiększony xp" Pozdrawiam :)

Propozycja została zaakceptowana!
Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.