Jump to content

Diabl0
 Share

Recommended Posts

Twój nick:Diabl0

Nick gracza/admina:Opiekun:Bulaa23

Opis sytuacji: Siedzi sobie na serwerze spamie mu na u@ ze kampia albo cos nic nie robi , raz przeklnalem odrazu mi dal bana , pózniej jeszcze wygralem ducha w pojedynku po czym ubiegalem sie o tego duszka Bula byl na serwerze nic z tym nie zrobil potem przeklnalem i kto bana dostal? JA , jeszcze jedno byl w ct mikro mu trzeszczalo przerywalo caly serwer mu pisal a on zabijal i moim zdaniem zalicza sie to pod FreeKill'a . Pozdrawiam ;) 

IP/SID:

Data i czas zdarzenia: 13.03.2019 

Dowody(ss/demko): - 

ja sie osmieszam? to ty sie osmieszasz typie XD 

specjalnie dla cb http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903131452-jail_p4rkour.dem.zip             

http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903131637-jailbreak_shift.dem.zip                                      

Edited by Diabl0

Mordo w tym momencie sprawdzałem forum i kilka innych rzeczy robiłem i mogłem nie widzieć jak pisałeś a jak wbiłem na serwer to zobaczyłem że spamisz na say'u o ducha po czym zaczołeś przeklinać mogłeś u@ pisać admini którzy byli wtedy na pewno zwrócili by uwagę.Piszesz mi że raz przeklnołeś nie wydaje mi się bo dawałem ci już upomnienia a ty nic dobrze wiesz że jest ban za kulture.A co do mikra to fakt miałem lagi ale ja wiem kiedy mnie laguje a kiedy nie a nie lagowało mnie cały czas i potarzałem polecenia, jakoś wszyscy zrozumieli co powiedziałem oprócz ciebie dziwne.

@Diabl0 Co do zgłoszeń na u@. Mamy wiele takich zgłoszeń typu: "Bolek62 ma FK" lub "Franek12 kampi" to za mało musisz konkretnie napisać Nick osoby i w którym miejscu kampi bo my nie możemy od razu dać slay tylko musimy pójść/sprawdzić te miejsce, które podajecie na u@ i po sprawdzeniu, jeżeli faktycznie kampi dopiero możemy dać slay. 
Co do tego duszka. Jeżeli nie zareagował na wiadomość być może na chwile był afk bądź sprawdzał forum, mogłeś upomnieć się drugi raz o duszka, co też zrobiłeś, ale zamiast napisać normalnie i spokojnie napisałeś z bluzgami. Dostałbyś tego duszka, ale że postanowiłeś przeklinać to dostałeś bana.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.