Jump to content

Skarga LEWATYW

Czarnaa ^^
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Czarnaa ^^

Nick gracza/admina: Lewatyw

Opis sytuacji: Otóż sprawa wygląda tak gracz o nicku  " :)" zapytał się mnie czy chcę dostać wp*****l,odpowiedziałam oczywiście żartem że "wp*****l to możesz dostać" raczej oboje uznaliśmy to za żarty nie było tutaj jakiś spin. 

A szanowny pan admin odrazu bez żadnego UPOMNIENIA dał bana powód "przeklinanie" . Ja rozumiem że jak bym wyzywała kogoś od kurw za przeproszeniem i naprawdę było by to przegięcie z mojej strony to ok ale z tym banem całkowicie się nie zgadzam za chwilę będą bany za słowa "kurde". na 30 min . Jak administracja tak postępuje to nie dziwię się że traci się tylko graczy :)

IP/SID:

Data i czas zdarzenia:12.03 jakoś przed godziną 21 

Dowody(ss/demko 

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Lewatyw. 
[AMXBans] There are 22 minutes and 53 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : Czarnaa ^^
[AMXBans] Reason : ' Przeklinanie ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ 1shot2kill.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 244140456 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 91.246.66.175 ' 

@Lewatyw podsyłam Ci znaczenie ze słownika języka polskiego co oznacza znaczenie słowa "wp*****l"

Słownik języka polskiego PWN

wp*****l -«pobicie»
Edited by Czarnaa ^^

Nie interesuje mnie czy to żart czy nie, nie wiem jakie macie stosunki i o wpie***lu możecie sobie rozmawiać na podwórku czy w domu. Upominałem wcześniej o kulturze. Kolejni gracze widzą przekleństwa i robią to samo. Po upomnieniu dostałaś najmniejszy możliwy ban za kulture. Po 3 dobrze wiesz jakie są zasady serwera i tam obowiązuje kultura, więc nie powinnaś łamać regulaminu. 

Edit:

Cytat

Ja rozumiem że jak bym wyzywała kogoś od kurw za przeproszeniem i naprawdę było by to przegięcie z mojej strony to ok ale z tym banem całkowicie się nie zgadzam za chwilę będą bany za słowa "kurde". na 30 min . Jak administracja tak postępuje to nie dziwię się że traci się tylko graczy :)

No tak to jeszcze może sobie porzucaj w różne strony k***mi i innymi. Gracze nie grają przez takie zachowanie i olanie regulaminu, czyli przekleństwa i FreeKille.

Edited by Lewatyw

Człowieku nie będę się z Tobą wykłócać... nie obrażam nikogo i tymi słowami tym bardziej nikogo nie obraziłam . Skoro myślisz że jak będziesz banował wszystkich za takie słowa to nie dziw się że ludzie będą chcieli grać bo po co :) I czekam na odpowiedź kogoś wyższej rangi niż Ty :)

@Czarnaa ^^ Rozumiem, pisaliście sobie to dla żartu, ale jednak jest to serwer gdzie trzeba pilnować kultury i jeżeli Lewatyw by nie zareagował i byśmy pozwalali na tego typu "żarty" przemieniłoby się to w coś gorszego. @Lewatyw Rozumiem chcesz dbać o porządek i kulturę na serwerze, ale prosiłbym na przyszłość, abyś wpierw puścił binda/upomniał i jeżeli to by nie poskutkowało wtedy banuj za kulturę. Na koniec dajcie sobie oboje buziaka w policzek na zgodę i zapraszam do gry :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.