Jump to content

skarga-sceptyk

bartekbartek
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Bartek

Nick gracza/admina:  sceptyk     

Opis sytuacji: grałem sobie jak codzień na serwerze JB w pewnym momencie sceptyk swierdził że  da mi bana za to że powiedziałem do kolesia który się do mnie pruł o byle gó**o.  cytując powiedziałem  ''zamknij ryj'' nie powiem ja tez nie jestem święty ale ban na 5h za powiedzenie zamknij ryj  to lekka  przesada mógłbym co pare minut tak pisać skargi na graczy którzy łamią regulamin albo przeklinają i to gorzej odemnie sceptyk tez nie jest święty ja do ciebie osobiśćie nic nie mam to nie wiem dlaczego banujesz pojedyncze osoby które akurat wpadną ci w oko 

IP/SID: Admin ma

Data i czas zdarzenia: około 5 min temu

Dowody(ss/demko): nie mam zrobionych ss ale myślę że admin sam przyzna mi rację.

Wszedł jakiś chłop na serwer zaczął bluźnić, upominałem dwa razy bindami i słownie, aby przestał. Nie poskutkowało więc postanowiłem go zbanować, a Ty zamiast go zignorować i zgłosić na u@ (mimo że już go banowałem) Postanowiłeś mu odpowiedzieć i zaczęliście kłótnie. Jeżeli jeden dostał bana to drugi również. 

Widzę, że nie dałeś demka więc wstawię za Ciebie - http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903092111-jail_facebook.dem.zip 
27:25 do 28:00 minuta demka - jest sobota rozpoczyna się głosowanie na zabawę. Chłop zaczął bluźnić więc Ty @bartekbartekpowiedziałeś do niego "zamknij ryj" on odpowiedział i ty również, zaczęła się kłótnia i obaj skończyliście z banem. 

@selfie Jest to skarga na mnie więc gdybyś mógł się nią zająć byłbym wdzięczny.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.