Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:MesseM
Twoje imię:Dawid.
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity):!Steam!
Link do Game Tracker:!GT!
Staż w Counter-Strike 1.6:8 lat z przerwami.
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ):7/10.
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?:3lata.
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach:Owszem.
Czy posiadasz sprawny mikrofon:Tak.
Czy posiadasz mutacje:Tak.
Czy posiadasz działający TeamSpeak3?:Oczywiście.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:Zaprosił mnie wasz opiekun jb to wbiłem i tak zostałem ;3

Piszę podanie na Admina z powodu przysługującego mi przywileju ominięcia funkcji strażnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na Tak oczywiście.:frog1:

-Często gra.

-Wbija do ct.

-Miał już admina na tym serwerze.

-Lubiany.

-Ogarnięty.

-Znany.

-Mógł bym tak wymieniać dość długo ale to na tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

+Często bywa na serwerze

+ogarnięty

+Pomocny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta
+Znany
+Aktywny w CT
+Ogarnięty
+GT
+Były admin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twoje podanie zostało przyjęte!
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez Ozi1221
      Nick [OOC]:Ozi1221
       Wiek [OOC]:12 (za niedługo 13)
      Imię i Nazwisko [IC]:Tomasz Problem
      Wiek [IC]:21
      Czy byłeś już w danej frakcji [jeżeli tak napisz w jakiej] [OOC]:Tak raz na serwerze który upadł jego nazwa to IgniteRP
      Dlaczego ty? [OOC]:Ponieważ mam duże doświadczenie w rp i jestem dosc aktywny
      Jakie posiadasz doświadczenie w Role Play?[OOC]:650 H w fivem w czym ok 200 godzin we frakcjach takich jak LSPD EMS LSC reszta na gangsterce
      LINK DO STEAM:(dodam za niedługo bo jestem na tel)
      Od kiedy grasz na serwerze:od ok tygodnia lecz bardzo go polubiłem 
    • Przez CartelCawel
      (OOC) Nick CartelCawl

(OOC) Wiek 14

(OOC) Jak oceniasz swoje doświadczenie w świecie Roleplay? W skali od 1/10 to 9,5/10.

Dlaczego ty miałbyś się dostać na tą posadę? Ponieważ chcę doprowadzić porządki na wyspie i oby było jak najmniej gangów. Również mam spore doświadczenie w LSPD i chciałbym sprawdzić swoich sił tutaj.

Ile czasu mógłbyś poświęcić na rozgrywkę? W tygodniu 3-4h, a w weekendy 7-8h

Ile czasu grasz na serwerze? około 4 dni

(IC) Imię i Nazwisko Peter Celik

(IC) Wiek 24

(IC) Czy byłeś karany? Nie

(IC) Historia postaci (minimum 100 słów) Peter urodził się w Londynie.
       Miał od samego początku wspaniałych rodziców którzy się nim opiekowali i byli troskliwi.
       W wieku 6 lat chlopak zaczął się interesować piłką nożną i chodził na boisko z rodzicami.
       W wieku 7 lat poprosił rodziców żeby zapisali go do szkółki piłkarskiej.
       Rozwijał się coraz bardziej umiał różne triki piłkarskie.
       W wieku 10 lat zaczął oglądać mecze piłkarskie i zobaczył mecz Real Madryt vs Chelsea.
       Wtedy po raz pierwszy ujrzał Ronaldo.
       Jak patrzał na jego triki to próbował je robić w domu przed telewizorem.
       Niektóre mu wychodziły, był dumny z siebie i myślał że zostanie piłkarzem.
       To było jego marzenie.
       W wieku 12 lat już coraz mniej zaczął się interesować piłką, zaczął ją zaniedbywać.
       W wieku 13 lat dostał komputer, był niesamowicie dumny i mocno uścisnął swoich rodziców.
       Zaczął grać w różne gry, ale to był błąd, ponieważ przez komputer już o niczym nie myślał jak tylko o nim.
       W wieku 14 lat zaczął poważnie myśleć o przyszłości i o pracy.
       Na początku chciał zostać Mechanikiem, ale to jednak nie to, auta go nie interesowały.
      W wieku 12 lat chopiec ukonczyl podstawowke, ale nauka mu szla zle.
       W wieku 15 lat skonczyl gimnazjum i zaczal myslec o przyszlosci.
       Pomyslal sobie ze by mogl byc policjantem. W wieku 17 lat juz powaznie do tego podhcodzil.
       W wieku 19 lat poszedl na strzelnice potrenowac celnosc.
       W wieku 22 lat napisal podanie do LSPD.
    • Przez CartelCawel
      MINIMUM 15 LAT/MUTACJA

(OOC):

Imię --> Dawid

Wiek --> 14

Coś o sobie --> Witam, jestem Dawid i pochodze z Pomorza. Lubie grac w gry typu FPS. Interesuje sie informatyka oraz motoryzacja. Moja pasja jest kickboxing.

Ile grasz na serwerze? --> gdzies 3-4 dni

Ile mógłbyś poświęcić na rozgrywkę --> 3-4h

(IC ):

Imię --> Peter

Wiek  --> 24

Jedna akcja z udziałem twojej postaci --> Jedna kreatywna akcja z moją postacią był napad na bank (pacyfik), więc opowiem wszytsko od początku. Ja z 2 kolegami pojechaliśmy zlokalizować zguby  (zakładników). Jak już ich znaleźliśmy to porwaliśmy ich i zabraliśmy do głównego banku (Pacyfik). Jeden z nas idzie do skarbca, a ja z kolegą zostajemy przy zakładnikach i celujemy do nich. Przyjechał negocjator i zaczął rozmowę. Za jednego zakładnika bierzemy wolny  przejazd za drugiego bez kolczatek. Po napadzie jedziemy autem i uciekamy przed LSPD. Wszytsko zrobione po myśli i się udało. Po napadzie dzielimy i rozchodzimy się.
    • Przez ManiuraRw
      (OOC) :

Imię --> Wojtek

Wiek --> 15

Coś o sobie -->  Mieszkam we wrocławiu i interesuje się komputerami

Ile grasz na serwerze? --> 1 tydzień

Ile mógłbyś poświęcić na rozgrywkę --> od 3 do 4 godz

(IC)  :

Imię --> Johny    
      Wiek  --> 24
      Jedna akcja z udziałem twojej postaci --> Pewnego dnia Johny bravo wstał wczesnym rankiem i zaczą przygotowywac sie do pracy. Po przyjściu do pracy po paru minutach przyszedł do niego jakiś bogacz który chciał jak najbogatsze auto po przedstawieniu mu wszystkich ofert był niezdecydowany wię powiedział że żadne auto mu sie nie podoba wię postanowił zmuść mnie do tego żebym mu coś lepszego sprowadził ale powiedziałem mu że nic mu na teraz nie sprowadze a on wpadł w szał i prubował mnie zabic ale ja obroniłem się i obezwładniłem go i zadzwoniłem po policje. policja się nie spieszyła się bogacz prubował sie wyrwać ale nie dałem mu za wygraną. gdy przyjechała policja to zabral go na komendę i trafił do więzienia
    • Przez Dojek
      (OOC) :

Imię --> Mikołaj

Wiek --> 15

Coś o sobie --> Chodzę na siłownie, interesuje się motoryzacją, w weekendy dorabiam sobie w warsztacie.

Ile grasz na serwerze? --> około 2h

Ile mógłbyś poświęcić na rozgrywkę --> 6h w tygodniu, 7h weekend

(IC)  :

Imię --> Don Diablo

Wiek  --> 27

Jedna akcja z udziałem twojej postaci --> Pewnego dnia, który zapowiadał się jak każdy, do warsztatu zawitał nietypowy klient. Przyjechał on ze swoim zabytkowym autem i powiedział że auto idzie na licytacje charytatywną. Don chciał jak najlepiej zrobić to auto, więc skrzyknął paru kolegów i zabrali się do pracy. W planach miał okleić auto, żeby wyglądało jakby było pokryte rdzą, jednak członkowie jego załogi przekonali go żeby auto zostało zrobione w nowoczesnym stylu. Don początkowo nie wierzył że takie auto się spodoba, jednak na licytacjach każdy dawał coraz większe ceny, ostatecznie skończyło się na 2mln. Klient przyjechał do Don'a pogratulować mu i wręczyć pieniądze za robotę, jednak Don nie przyjął tych pieniędzy i powiedział : "Działałem charytatywnie, więc nie oczekuję zapłaty"
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.