Jump to content

Wymagania na admina


Saszko Weblin.
 Share

Recommended Posts

To jak już tak chcesz zmieniać świat Sepa... to ciekawe czy przemyślałeś co zrobić z adminami którzy pełnią tą funkcję i nie posiadają mikrofonu . Wywalisz ich ? Będziesz żądał żeby zakupili mikrofon ?

Czy zostawisz ich tak jak są ?? Czemu Kowalski który chce zostać adminem nie ma co liczyć na to stanowisko bo nie ma mikrofonu a Nowak który też nie ma mikrofonu już jest adminem ?? Ponownie ruszyłeś ślizgi  temat :)

 

Nie mówię że to zły pomysł ale nie można wprowadzać czegoś czego nie wymagało się od innych :)

Edited by Janusz z 201
Link to comment
Share on other sites

Janusz, Lex retro non agit. Ci co mają już admina, bo dostali go na starych zasadach nie muszą mieć mikrofonu, ci co będą składać podania muszą posiadać mikrofon jeżeli nowe zasady się wprowadzi. 
Jeżeli zrobiłem prawko na starych zasadach to mi go nie cofną z powodu tego, że zasady zmieniły się np. w tym roku.  Mam nadzieję, że zrozumiałeś.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kitel napisał:

Popieram, do tego rozmowa kwalifikacyjna na ts dla potwierdzenia i było by spoko ;)

Pomysł masz A kto by miał przeprowadzać do rozmowę? Jak każdy tu jest zajęty innymi obowiązkami?

 

A co do mikro mi osobiście to nie przeszkadza sam używam mikrofonu sporadycznie. 

 

 

Ediittttt

 

Sepa ale wiek to tylko cyfra :) znam dużo osób którzy jak na swój wiek są dojrzalsi niż nie jeden 30latek :)

 

i nie potrzebnie jest tworzony "gowno temat "jak na moje oko :)

Edited by pumpkin
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, pumpkin napisał:

Pomysł masz A kto by miał przeprowadzać do rozmowę? Jak każdy tu jest zajęty innymi obowiązkami?

 

A co do mikro mi osobiście to nie przeszkadza sam używam mikrofonu sporadycznie. 

Tu chodzi o to żeby wykluczyć oszustów, a nie o to czy coś ci przeszkadza czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Nie mieszaj spraw gdzie efekt końcowy jest egzaminem państwowym a kimś kogo np. nie stać na kupno sprzętu do gry :)  Twój przykład jest bez sensu. U nas na serwie było kilka osób co miało admina i byli na prawdę dobrzy w tym a nie posiadali mikrofonu.. I jak będą chcieli wrócić to nie mają co się łudzić że dostaną admina bo wymagany jest mikrofon gdzie nie każdego na to stać . Chcesz ponieść komuś poprzeczkę a nie bierzesz pod uwagę tego że ktoś chce być adminem jest dobry ale zwyczajnie go nie stać na mikrofon i co ma poczuć się jak skopany pies bo połowa adminów na naszym serwie nie ma mikrofonu i na dodatek nic nie robią. I tutaj po raz kolejny niech opiekun serwera weźmie się za swoje obowiązki :)@d0naciak proszę abyś zrobił coś w kierunku opiekowaniu się serwerem . Dodaj jakiegoś opiekuna który będzie pomagał obecnemu   opiekunowi albo zwyczajnie zmień go na takiego który będzie dbał o porządek i o adminów którzy nie mają podliczeń co tydzień i trochę ich gonił do pracy :)  

Link to comment
Share on other sites

Podałem ci tylko prosty przykład, prościej nie potrafiłem. Nie zmieniaj tematu. Masz jakąś inicjatywę to ją przedstaw w swoim wątku. Temat dotyczy tego by wykluczyć oszustów, którzy składają podania o admina, a nie tego co robi a czego nie robi @Thomas.  Nie lubię jak ktoś miesza sto tematów w jednym wątku, który jest o mikrofonie....
 

Edited by Saszko Weblin.
Cofnięcie uprawnień państwowych to częsta sprawa, ale janusz wiesz lepiej XD
Link to comment
Share on other sites

To Ja Ci prościej powiem :) Uprawnień Państwowych nie idzie cofnąć :) a danie admina idzie ;) . Oszustów ?? Jestem rok na serwerze i jeszcze żaden się nie trafił dlatego ze podania składają ludzie którzy grają dość długo i dają się poznać choćby z pisania i zgłaszania lewaków a Ci którzy nie dają się poznać to pod ich podaniem każdy wypowiada się na nie ;) . I tematu nie zmieniam tylko pokazuje jakich adminów przyjmuje opiekun który nie ma zielonego pojęcia o nich . Bo skoro chcesz zmieniać świat adminów to zróbmy to już tak jak się należy a  tylko nie utrudniać życie tym którzy chcą zostać adminem :) 

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Janusz z 201 napisał:

Jestem rok na serwerze i jeszcze żaden się nie trafił dlatego ze podania składają ludzie którzy grają dość długo i dają się poznać choćby z pisania i zgłaszania lewaków a Ci którzy nie dają się poznać to pod ich podaniem każdy wypowiada się na nie ;)

I tym oto podsumowaniem sprawę zamknę osobiście, nigdy do tej pory brak mikrofonu nie był problemem więc nie ma sensu tego zmieniać, pozdrawiam :) A Thomasem i resztą adminów zajmiemy się już w innym temacie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.