Jump to content

Dziwny problem BUG Klasy

InserT
 Share

Recommended Posts

Witam od kilku dni zauważyłem dziwnego buga na klasie Lodowy samuraj. 
Mianowicie jeżeli posiadam AK i strzela do mnie również lodowy samuraj praktycznie za każdym razem zostaje zamrożony a to nie jest przecież 1/1 tylko 1/5 a nie chce mi się wierzyć., że gracz ma aż takie szczęście i co mapę zostaję zamrożony. Dzieje się tak głównie jeżeli ja i on posiadamy AK 47 jeżeli mamy inne bronie ten Bug nie występuje, dziwnym jest to, że tylko dzieje się to na mojej osobie wydaje mi się, że problem leży albo w rozłożeniu statów przy jakieś liczbie wyskakuje ten bug lub jak zwykle ja mam takiego pecha ... problemu by nie było gdybym tylko grał jak serwer jest pełny bo mało jest prawdopodobieństwa, że za każdym razem zabije mnie Lodowy samuraj ... jednak gram bardzo często nocami gdzie gra kilku graczy a zdarza mi się to najczęściej na graczu o Nicku           Wariatek   " posiada znaki specjalne w nazwie" . 

proszę o przeanalizowanie tego problemu/bugu i najlepszym rozwiązaniem będzie wgranie tej klasy na nowo. 
Niestety nie nagrywałem żadnych Demek ale można to zobaczyć na wszystkich mapach wieczornych jak jestem a szczególnie na Mapie Cs_wiocha 

Edited by InserT

Nie o to chodzi, znając życie buguje się jego szansa 1/x, i nie jest to wina broni a samej umiejętności. To samo zgłaszałem kiedyś z twardzielem - po upadku sam sobie wyrzucałem bronie, gdy strzelałem się z innym twardym ten który trafił pierwszy zwykle wyrzucał broń 1 strzałem.

Witam może ktoś tak z administracji się zainteresuje problemem ?? czy jeżeli nie umiecie sobie poradzić to po prostu udajecie, że nie widzicie tematu ?? 

Lemon 
Adrian 
TriQ 
Kowal widzieliscie temat 0 reakcji ?? 

Pracuję nad każdym serwerem tyle, ile tylko mogę. Nie moja wina, że nie do każdego kodu źródłowego mam dostęp, a w zasadzie do większości z nich to nie mam. Poprawianie tego jest jak pisanie klas od nowa, no tworzenie paczki od zera nie jest proste, jest mega czasochłonne. Czekajcie cierpliwie, robię co w mojej mocy aby poprawić to tak szybko jak się tylko da.

W dniu 20.11.2018 o 23:21, InserT napisał:

Witam może ktoś tak z administracji się zainteresuje problemem ?? czy jeżeli nie umiecie sobie poradzić to po prostu udajecie, że nie widzicie tematu ?? 

Lemon 
Adrian 
TriQ 
Kowal widzieliscie temat 0 reakcji ?? 

A co ja lub triq możemy Ci z tym zrobić?

Jako admin nie mam dostępu do FTP ani innych tego typu rzeczy.

Z mojej strony mogę powiedzieć tylko że jest mi przykro że taki bug się ukazał,lecz za jakiś czas zapewne zostanie naprawiony.

Wykaż się cierpliwością i miej na uwadze że @d0naciak ma na głowie wiele serwerów i nie może naprawiać wszystkiego na bieżąco,bo mu nie starczy na to dnia,a wiadomo że każdy ma też życie prywatne.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.