Jump to content

Bóg Wojny


Guest
 Share

Recommended Posts

Siema, przychodzę ze śliskim tematem jakim jest atut "Bóg Wojny". Daje on użytkownikowi 1/15  na natychmiastowe zabicie z każdej broni. Właśnie 1/15... Przeliczając to na procenty wychodzi w przybliżeniu 6,6%. Nie jest to wysoki procent i tutaj jest właśnie problem. Gram na serwerze praktycznie codziennie odkąd wyszły te atuty i mam wrażenie, że ten Bóg Wojny SIADA ZA KAŻDYM RAZEM. Miałem skrinować moje wszystkie dedy spowodowane tym atutem(oczywiście mowa tutaj o sytuacji gdzie lecę sobie na spadochronie z full hp i nagle padam na 1 hit z AK) przez ostatni tydzień ale zrezygnowałem. Dlaczego? Bo bym tutaj wysłał paczkę ważącą z 50 giga albo i więcej tak to często siada. Napiszecie mi, że przesadzam - przecież to nie siada tak często. Chyba lepiej wiem od was jak zagrywam się na serwerze czasami całymi dniami co? Ja już nie proszę; JA ŻĄDAM ZNERFIENIA TEGO ATUTU. To już nawet nie jest kwestia tego, że jak mi nie dropnie (chociaż nie dropnął ani razu odkąd to weszło), a komuś innemu wpada ciągle to jestem zazdrosny. Ja patrzę tutaj na społeczność, bo jak taki potężny atut dropnie Tece, Karo, Twerkzowi czy nawet mi to na serwerze byłby POGROM. Zamiast pełnego serwera będziecie oglądać pustki. Nawet jakiś Ajk, który jest kompletnym botem bez movementu i skilla (bez urazy ale to moja subiektywna opinia) potrafi sobie kręcić staty 70/5, bo zabija lepszych od siebie na strzała. Po co mi wbijać 401 poziom jak i tak będę zabijany jedną kulką przez takie coś? Nie porównuję już tutaj AWP 1/1 czy granata 1/2 wbudowanego w klasę, bo to jest nieodłączna część serwera. Z takiej awki trzeba umieć przynajmniej coś klikać żeby zestrzelić ziomka lecącego na speedzie 2k+ i jeszcze na strefie, a granata można chociaż uniknąć... Proponuję również z miejsca żeby ten atut został zmieniony w atut "Bogacz", który dodawał by graczowi dodatkowe 2-3 monetki za fraga na 24h(Propozycja użytkownika @Adrian.). Było by to o wiele lepsze rozwiązanie niż jakiś zakłamany atut 1/15 który siada jak 1/3 :) Proszę też o opinię "starych wyjadaczy" i innych aktywnych graczy, bo moim zdaniem za przeproszeniem to co teraz się odpierdala jest porażką.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Też miałem wrażenie że coś jest nie tak, najczęściej padam gdy lece w ch*j rozpędzony i nagle strzał pyk fik i mnie nie ma, gracz ajk zabił mnie 4 rundy pod rzad 1/1, jest to dziwny atut i 1/15 to ja prędzej bije z kosy

Link to comment
Share on other sites

Od miesiąca nie gram, ale pamiętam co się działo gdy jeszcze przesiadywałem na serwerze 10-15h dziennie. Sam miałem ten atut ze 2 razy i grając lodowym potrafiłem wybić cały team bez większego problemu, część graczy zamrażałem a pozostałych ubijałem na 1-3 hity atutem, poza tym niektóre atuty powinny być zablokowane na niektórych klasach, przykładowo grając lodowym + atut lodowiec zamrażałem każdego na 1-2 hity, wbijałem się z uzi w 5 graczy i wychodziłem na full hp.

 

Edit. Gra powinna polegać chociaż minimalnie na umiejętnościach a nie na szansach 1/x.. Co to za gra, jeżeli ktoś trafia same kaski a zabija go raczysko strzelające z mp5 po kostkach na strzała, tak samo perki 1/10 na zabicie z ak czy tam 1/7 z beretek siadają cały czas, tyle że perk jeszcze jest znośny bo po mapie znika, atut daje przewagę na 24h, losując do tego perki na 1/x lekka przesada.

Edited by NEQU
Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z powyższym. Ten atut powinien zostać znerfiony, bo on jak mówi opis atutu nie ma 1/15 a co najmniej 1/7 - 1/5. Na takim mordercy jest to po prostu pogrom. Mierząc się z ajkiem nie miałem praktycznie szans na to by go zabić m4, ponieważ no recoil i ten atut powodowały zabicie mnie w sekundę, jak nie mniej. Podobnie jest z atutem lodowiec(ale z tego atutu można się jeszcze jakoś wybronić). Nie wiem... Może 1/25 będzie najlepszym rozwiązaniem, ale wtedy i tak pewnie często będzie to siadać. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.