Jump to content

Skarga na Destroyer


BDJQP
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Striker

Nick gracza/admina: Destroyer

Opis sytuacji: Jak widać na demku nasz admin ma bardzo bogatą kulturę wypowiedzi na serwerze, pod wpływem emocji ma za długi język i czasem powinien się w niego ugryzć. Panie @Blade.  proszę mi powiedzieć jak ty reprezentujesz sieć 1s2k.pl na serwerze JB? Zrozumiał bym jak byś mówił na +interadminvoice takie zdania, ale nie na +adminvoice... Również dodam, że nie raz były sytuacje co poniżałeś graczy, ale nie będę wracał do przeszłości. Również odniosę się do tego, gdzie zgladziłeś bezprawnie admina H3DZIK bo Cię zabił na życzeniu. Przechodzisz samego siebie od kiedy masz flagi, więc proszę opiekunów o ostrzeżenie/zdegradowanie obecnego admina. Wy będziecie wiedzieli lepiej co zrobić.

IP/SID: Opiekunowie będą mieć.

Data i czas zdarzenia: 13.06.2018r, godziny: 16:46/47 , 16:55 , 16:56 , 17:14 (slay na H3DZIKU).

Dowody(ss/demko): Mapa: jail_capser_v1 Demko: http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1806131646-jail_casper_v1.dem.zip

 

@Harley Quinn Jesteś kolejną osobą co się wywyższa na tej sieci, skarga Cię nie dotyczy, nie grasz na JB (nie masz głosu), jesteś za krótko na JB, żeby cokolwiek tutaj pisać. Dziękuję.

   
Edited by BDJQP
Link to comment
Share on other sites

@BDJQPŚmieszne zachowanie z twojej strony z tego co pamietam sam przeklinałeś obrażałeś oraz próbowałeś poniżyć moją osobę. Ale cóż lepiej przecież kogoś podkręcić żeby się rozładował i napisać skargę. 

Dlaczego myślę że tak było? Ponieważ zachowales się podczas mojej kadencji. Destroyer jest raczej spokojny może czasem zdarzy mu sie jakąś "ku***ą" rzucić jak każdemu. Przypomnij sobie jak sam robiłeś te same błędy co on i zastanów się człowieku nad sobą.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.