Jump to content

Admin Wargi?

Wargi
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Wargi
Mutacja głosu: Oczywiscie
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Wargi/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Pewnie
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Hmmm. Szczerze mowiac sam od siebie nie potrafie powiedziec dlaczego ja. 
Mysle ze lepiej ode mnie zrobia to osoby ktore beda sie wypowiadaly pod podaniem. Tak od siebie dodam ze praktycznie gram na serwerze w godzinach rannych i wieczornych, a jak wiadomo w tych godzinach raczej malo adminow jest online.
Posiadasz działający mikrofon: Tak
Kontakt (GG / Steam): Steam
Steam ID: STEAM_1:0:56793338
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak

Lubie Cię Wargi, ale jestem na nie

- słabe GT, można zobaczyć słupek z 30 dni

- miałeś degrada z JB 

+/- jakieś doświadczenie pewnie masz

Jak najbardziej na Tak 
+ GT : bardzo często ostatnios gra u nas na serwie, zwłaszcza w godzinach gdzie czasem nie ma żadengo admina
+ ogarnięty i kulturalny, w dodatku znany
+ miał admina na innym serwerze więc doświadczenie też jest

Edited by Dranzer

Guest Shōto

Cześć i czołem stwierdziłem że się wypowiem jakoż iż był moim byłym adminem to uświadomię wam coś ciekawego o nim

zaczynamy od pierwszego powodu

Jak byłem na przysłowiowej "emeryturze" dostał pozwolenie od mojego kolegi (drugiego Opiekuna Kuby) żeby pomógł mu w teście regulaminu wobec adminom. Lecz pewnego dnia wrócił ten stary drań Polej, przechodząc do dalszej historii pewnego dnia siedziałem na tsie  i pan wspaniały "Wargi" przyszedł i zaczął mi się skarżyć na Admina który nie zna regulaminu chyba po jednej prośbę poczuł się zbyt pewnie i czuł się jako "3 opiekun" i powiedział że idzie robić test regulaminu dla admin gdzie powiedziałem że nie ma pozwolenia ( w końcu jestem opiekunem) to ten wyleciał że kuba go po prosił to może.

Dobra mniejsza o to drugi powód jest ujęty cały w tej o to skardze.

"Niby JB " i ma tu was czyste konto ale jego postawa w tej całej rozpisce daje dużo do zastanowienia czy jest godny dostać admina na innym serwerze po degradzie.

3 argument

Jego postawa że  na serwerze  "Był władczy" bo miał flagi. Wargi też był strasznie agresywny i  jego kultura była słaba , a gdy miał na pieńku z jakoś osobą to robił mu wszystko pod górkę i buntował przeciwko niemu graczy jak i adminów.

Dziękuje i do usłyszenia.

jestem na nie :/

( P.S WARGI NIE OBRAŻAJ SIĘ BO WIEM ŻE TAKI JESTEŚ UPSIK)

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.