Jump to content

Ban za lagi 80 ping.

SuperSeriaKa PAM PAM
 Share

Recommended Posts

Twój Nick: $uper$eriaKa

Nick gracza/admina na którego jest skarga/pochwała: Krakowska Maczeta

treść: Tłumaczyłem Ci nie mogę zmienić nic z netem mam z telefonu człowieku, ludzie po 200 png mają i ich nie kickasz. A teraz leci skarga drogi adminie bo serwer jest dla ludzi a nie mogę nic zmienić, NIE mam klatek, nie teleportuje mnie, nikt nie narzeka, wchodzi na 5 min i wymyślasz jakiś śmieszny kick, nikt nie zgłosił na U@, że nie da się we mnie trafić a jak tak to udowodnij, bo chyba jak wyżej powiedziałem serwer jest dla ludzi. Teraz mi pewnie napiszesz że ban słuszny, i co wejde za 5 min i znowu będzie ban, i to jeszcze dłuższy ogarniasz czy gorszy dzień masz @Krakowska Maczeta. Gram już 35 godzin na tym serwie i nikt mi nic nie mówi. @Czarnaa ^^ Zainteresuj się proszę. :default_bubble:

dowody(w przypadku skargi):
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'Prosilem ogarnij lagi'
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:26085287'
[AMXBans] Twoje IP: '94.254.241.126'

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'Ogarnij klatki'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:26085287'
[AMXBans] Twoje IP: '94.254.241.126'
Taki admin klatkuje 30 min ban ile jest za klatki bo nie pamiętam ??

2 minuty temu, Chamberkill napisał:

Mozesz miec 20 pingu i bedzie Cie cielo. Takze na to patrz tnie Cie i tyle w temacie, nie ma co roztrzasac.

To powiedz mi co mam zrobić 70 pingu tnie może letko jednak jest ping ale to nie są teleporty. To co mam nie grać tu ?

14 minut temu, Krakowska Maczeta napisał:

Z mapy wcześniej nic nie było z klatkami przyznaje racje adminowi. Dlaczego tak się stało ping ten sam, nikt się nie skarżył, a jak demko z tej mapy oglądałem to połowa ludzi miała takie klatki więc raczej to nie moja wina. @Krakowska Maczeta
Tu masz demko z mapy wcześniej ping ten sam lecz brak klatek. http://441333.hltv2.pukawka.pl/hltv-1805240924-de_dust2-1527146640-1527148140.zip
Sorry, do usunięcia

Pozdrawiam $uper$eriaKa

Edited by $uper$eriaKa PAM PAM

Nie wiem nad czym wy polemizujecie skoro to ban na 5 minut, dłużej się to czyta niż ten ban w bansie wisi. Bez przesady. Admin jak zauważy, że osobę X laguje ma prawo kickować czy dać bana na 5 minut. Co prawda na serwerze pojawiają się od czasu do czasu lagi i dopadają je każdego (osobiście nie raz mnie cofnie), ale roztrząsanie bana 5 minutowego, od którego nawet nie przysługuje odwołanie jest co najmniej dziwne.

Człowieku, cała mapkę Cie klatkuje, trafić Cie to istny cud.

Jak twój komputer nie umie spełnić wymagań cs 1.6 to Ci współczuje.

Ogarnij te klatki, pytałem przy Tobie ludzi na serwie czy masz klatki, z 15 osób potwierdziło, Ty dalej się kłóciłeś. 

@dolbo Zobacz demko, potem pisz o lagach klatkach xD

Edited by Guest

4 minuty temu, Krakowska Maczeta napisał:

Człowieku, cała mapkę Cie klatkuje, trafić Cie to istny cud.

Jak twój komputer nie umie spełnić wymagań cs 1.6 to Ci współczuje.

Ogarnij te klatki, pytałem przy Tobie ludzi na serwie czy masz klatki, z 15 osób potwierdziło, Ty dalej się kłóciłeś. 

No jak tu się nie kłócić 1 osoby się dowiaduje czy mam lagi nic, od 8 gram i 0 ale  to 0 skargi dlatego byłem zły . Nie kminisz że byłem w szoku... Bo wszystko było jak wcześniej . Człowieku od 8 rano otwieram i nikt nic nie mówił . Elo tyle

Edited by $uper$eriaKa PAM PAM

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.