Jump to content

Skarga TeTe

Tauware
 Share

Recommended Posts

Witajcie.

Wiele osób zauważyło że ostatnio do naszej "zacnej" ekipy na stanowisko powrócił tak zwany najlepszy ubt sieci. Jak większość @TeTe-_- nie miał sobie równych, co prawda to prawda, ale czy jego forma spadła po takim czasie? Czy te błędy które popełnia są jednorazowe? Postaram się je przytoczyć poniżej..

Otóż dziś niejaki gracz Forest napisał odwołanie na serwerze CS 1.6 Only DD2 #2. Tutaj załączam link do odwołania.

Normalna sprawa, z tego co wynika typek grał czysto bo został odbanowany. Ale sprawa wygląda tak że jak większość UBT wie że na tej sieci na odwołanie się od bana ma się dobę. 

Z tego co można zobaczyć w bansie, ssy zostały zrobione 05.21.2018 o godzinie 20:03 z sekundami. A jegomość napisał odwołanie 10 godzin temu. Czyli po czasie, odwołanie powinno zostać zamknięte od razu, a gracz zbanowany. Proszę oto link do bansa. http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/search.php

Oto dowód mówiący o tym że na odwołanie ma się 24h. 

Gracz piszę że nie ma ssów, po czym @TeTe-_- wyjeżdża z inicjatywą że go kojarzy i nigdy nie wydawał się spalony, i postanawia sprawdzić demko z tego dnia. Wszystko pięknie, tylko jeżeli gracz nie ma ssów, to członek UBT powinien poprosić Admina robiącego ssy o to żeby je dostarczył. Przykład tego jest tutaj. 

Jak widać gracz ssów nie miał. Więc członek UBT postanowił poprosić Admina robiącego ssy o ich dostarczenie co nie nastąpiło i członek musiał ukarać gracza i sprawdzić demko z tamtego dnia.

Lecz w dzisiejszej sytuacji @selfie dorzucił do odwołania ssy. Po dostarczeniu ssów, o co @selfie nie był proszony członek ubt rozpatrujący sprawę dalej idzie w zaparte że sprawdzi demko.

Nie wiem czy taki miał kaprys czy po prostu uznał że tak będzie lepiej.

Błędy błędami, ale z tego co pamiętam tutaj się ich nie toleruję. Świetnym tego przykładem jest skarga @Ass na Frozena, który go zdegradował z posady.

Niestety skargi nie załączę ale fakt faktem jeżeli będzie się ktoś w to zagłębiał to znajdzie to o czym mówię.

Końcem końców, w Mojej opinii gracz który otrzymał dziś UB powinien zostać zbanowany. Jeżeli ludzie którzy pisali odwołanie po czasie zostali zbanowani to dlaczego ten dzisiejszy osobnik ma być odbanowany? Jeżeli zasady dotyczą wszystkich to wszystkich. Skoro @Ass został ukarany za błędy, to  @TeTe-_- też powinien zostać ukarany. Tyle ode Mnie. 

Edited by Tauware

Nigdzie nie mogę wyczytać w regulaminach, że czas na odwołanie się jest 24h. Wcześniej jak byłem ubt było to mniej więcej 48h a i tego się często nie trzymaliśmy. Dostarczenie ssów przez admina dla mnie jest useless bo problem z zapisem screenów może wystąpić w komputerze zbanowanego (blokada firewall lub inny antywirus blokujący przepływ plików). Sprawdziłem demko, gracz grał czysto. O co chodzi?

Edited by TeTe-_-

Wypowiem się tutaj ponieważ zostałem oznaczony , tak na odwołanie było normalnie że ma 24h 

Inaczej ban zostaje :3 .

jezeli jest brak inicjatywy zbanowanego gracza przez te 24 h automatycznie Ubt zostawia nadanego bana i zamyka temat ;)

Nie ma czegoś takiego , że ziomek ssow nie wstawia , to dostaje UB , brak ssow = brak ub , to tak samo działa jak , brak jakiegokolwiek zainteresowania gracza przez 24 h = brak ub ;)

5 minut temu, TeTe-_- napisał:

Nigdzie nie mogę wyczytać w regulaminach, że czas na odwołanie się jest 24h. Wcześniej jak byłem ubt było to mniej więcej 48h a i tego się często nie trzymaliśmy. Dostarczenie ssów przez admina dla mnie jest useless bo problem z zapisem screenów może wystąpić w komputerze zbanowanego (blokada firewall lub inny antywirus blokujący przepływ plików). Sprawdziłem demko, grac grał czysto. O co chodzi?

Brak ssow ze strony gracza = brak ub i koniec tematu ! 

Nie ma czegoś takiego że ty sobie jego demko rozpisujesz ;)

Każdy kto dostaje ssy to je musi mieć , co to ma być że ziomek ssow nie ma xddd to każdy może tak powiedzieć że nie dostał ssow i co będziesz każdemu rozpisywał demko xdd nie sądzę .... Akurat może już Ubt nie jestem ale obserwuje dział Ubt i widzę jak @Thomas , @Trzeci, widzi że np dany gracz nie dostarczył ssow lub wstawił tylko 4 ssy to automatycznie jest proszony o wstawienie 5 ssow jeżeli tego nie spełni z UB "Nici" . To tyle z mojej strony ;)

Moja odpowiedź jest krótka. W żadnym regulaminie nie ma 24h na napisanie odwołania od bana. Wiec nie wiem w czym problem. (Tylko u Mnie na 201 jest 24h na wrzucenie ssów :))

A co do drugiej sprawy to sprawdził demko które i tak by sprawdził ponieważ gracz nie miał ssów. A co do tego że admin ma, to wyżej jest wytłumaczone często admini nie dostają tych ssów co skutkuje że sprawa się dłuży. Miał chwile to od razu przeszedł do sprawdzenia demka.

Jeżeli ktoś nie zgadza się z moim zdaniem to zapraszam na pw lub ts'a.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.