Jump to content

nah.

#off ZHMB
 Share

Recommended Posts

Co tu dużo pisać.. 
@Spojrzeniezabija @Tomasz.pr*******e:P w sumie dzięki wam zaangażowałem się mocniej w ten serwer. Dzięki chłopaki za każdą chwilę na serwie i każde nocne, głupie rozmowy 

@FocuS Tobie dziękuję w szczególności ;) Wiesz dobrze za co 

@DzienDobry @$wirek[KIER] Byście potracili chociaż 1 klawisz klawiatury za każdy raz kiedy zabijaliście mnie cichym. 

@LubiePlacki(**) mordo, pilnuj dalej serwera tak jak do tej pory gdy na nim jesteś ;) Jesteś jednym z niewielu którzy mają poziom. 

@Adrian. @Blancik. Kogo będziecie karać tymi gów**anymi premium z taką satysfakcją jak mnie nie będzie haha :D 

@Nie oceniaj tylko zagraj:3 @Trzeci Życzę wam byście utrzymali ten wysoki poziom którym nas "zaszczycaliście" (bo wk***i*liście nieziemsko). 

@warning Powodzenia w adminowaniu. Bez nerwów ze stali i wyrozumiałości wysiądziesz, więc zaopatrz się w duże ilości tego towaru. 

@dmNK` Tym razem nie będziemy mogli się ścigać o top-kę ;) Powodenia i bym Cię zobaczył na 1 miejscu. 

@Kropeczki Nadal będziesz botem bez słownika ale nawet Ciebie będzie mi brakowało XD 

@ukashek @NeesTe @Destro @jauas @DraXoN @AztilDzięki za grę na 201, była to miła odskocznia. 

@gejsza w sumie co tu dużo pisać, powodzenia dalej. 

@X3R3V1 .. Troszcz się o to co masz i doceniaj tych ludzi. Mimo że działają na nerwy jak nikt inny są zayebiści. Zacznijcie ich w końcu słuchać i chociaż w jakimś % próbować spełnić ich prośby. 

Może jeszcze się spotkamy, 5!

P.S jeśli kogoś pominąłem zapewne nie wiedziałem jaki masz nick na forum ;p  

P.P.S https://www112.zippyshare.com/v/dZ1Yxr4i/file.html Seksownie wyglądasz nago na ubikacji, 

Edited by ZHMB

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.