Jump to content

neste

Użytkownik
 • Content Count

  53
 • Entries from Chatbox

  10
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 6h 24m 56s

1 Follower

About neste

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

610 profile views
 1. neste

  sss

  Te timery to chyba napisane na siłe, tylko po to żeby rozpiska była obszerniejsza i wydawała się bardziej 'spalona' ? 4;48 +/- 6;18 +/- 8:50 b+ 9:25 +/- 19:54 +-/ Bo wszystkie tutaj to albo jak nie zabiłem w ogóle typa, albo jak zrobilem całkowicie normalnego fraga, także ciekawie sie zaczyna XD Teraz przejdźmy do kolejnych timerów. Nie wiem od czego zacząć, więc napisze w ten sposób. Chyba osoba która to rozpisywała za dużo nagrała się w jakieś call of duty, jeżeli myśli że będąć w skoku lub w biegu wszystko leci w jedno miejsce na środku celownika. Wszystkie poniższe akcje poza jedną (napisze to niżej) wyglądają w ten sposób że po prostu biegne a każdy kto grał w cs 1.6 więcej niż 100godzin wie że w biegu odrzut nie jest idealny i nawet jak celownik jest obok to może siąść głowa XD Nie wspomne nawet o akcjach rozpisanych w których jestem w locie i celując komuś w ciało daje głowe, bo jeśli ktoś w ogóle myśli, że z jakiejkolwiek broni w skoku pocisk poleci prosto na środek celownika to musi mieć poważne problemy ze sobą. 2:48 7:40 W tych akcjach po prostu strzeliłem głowe celując komuś w ciało kiedy byłem w locie (ależ to dziwne że kiedy jestem w locie to nie mam 100% celności co?) 3:30 byłem w biegu, logiczne więc że gdy mam celownik obok głowy może siąść głowa, tak samo jakbym celował w głowe bardzo możliwe że pociski poszły by obok głowy. 10:20 /\ 11:51 | 11:56 | 5:36 Cs 1.6 nie jest tak dokładną grą jak np cs:go. Chodzi mi tu o to, jak w cs go stoimy w miejscu to z większości broni (nawet z deagla) pierwsza lub pierwsze kule lecą prosto na środek celownika, ale wszyscy wiemy że cs 1.6 ma swoje lata i po raz kolejny każdy kto troche w tą gre zagrał na pewno wie że nie zawsze pocisk będzie lecieć tam gdzie celownik xD (swoją drogą to chyba jedyna akcja którą możemy w ogóle traktować na poważnie) Ps. Wyjebane mam w to czy dostane UB ale śmieszna jest ta sieć, jeżeli kogoś kto nigdy nie wszedł tutaj na cheatach banujecie z bomby po jakichś nawet nie spalonych akcjach XD edit: nie jestem pewien, ale z tego co mi się wydaje to demka nie są w 100% dokładne
 2. Nick z CS: neste Admin banujący: selfie Serwer: idk Data zdarzenia: Opis sytuacji: ? Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=42247 Wycinek bana z konsoli:
 3. Jesli chodzi o platyny to +1. To jest cod 201 a platyny daja tutaj 30dmg co jest po prostu chore. Przypominam ze moc berserkera jest perkiem vip, a daje max 12 dmg (niby daje tez 25 wytrzymalosci i 10hp po zabiciu ale to jest totalnie useless tymbardziej po nerfie wytrzymalosci). Pomiędzy platynkami a mocą berserkera jest ogromna przepaść dlatego moim zdaniem albo platyny potrzebują nerfa albo moc berserkera buffa albo zamienić te perki miejscami, ale z mocy berserkera usunąć dodatkowe bonusy poza dmg.
 4. aj karamba

  1. Marlen

   Marlen

   No, teraz to podwójna karamba XDDD

  2. Join[T]

   Join[T]

   Historia zatoczyła koło xD

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.