Jump to content
×
×
 • Create New...

neste

User
 • Content Count

  64
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About neste

 • Rank
  Silver II

Recent Profile Visitors

802 profile views
 1. neste

  sss

  Te timery to chyba napisane na siłe, tylko po to żeby rozpiska była obszerniejsza i wydawała się bardziej 'spalona' ? 4;48 +/- 6;18 +/- 8:50 b+ 9:25 +/- 19:54 +-/ Bo wszystkie tutaj to albo jak nie zabiłem w ogóle typa, albo jak zrobilem całkowicie normalnego fraga, także ciekawie sie zaczyna XD Teraz przejdźmy do kolejnych timerów. Nie wiem od czego zacząć, więc napisze w ten sposób. Chyba osoba która to rozpisywała za dużo nagrała się w jakieś call of duty, jeżeli myśli że będąć w skoku lub w biegu wszystko leci w jedno miejsce na środku celownika. Wszystkie p
 2. Nick z CS: neste Admin banujący: selfie Serwer: idk Data zdarzenia: Opis sytuacji: ? Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=42247 Wycinek bana z konsoli:
 3. Jesli chodzi o platyny to +1. To jest cod 201 a platyny daja tutaj 30dmg co jest po prostu chore. Przypominam ze moc berserkera jest perkiem vip, a daje max 12 dmg (niby daje tez 25 wytrzymalosci i 10hp po zabiciu ale to jest totalnie useless tymbardziej po nerfie wytrzymalosci). Pomiędzy platynkami a mocą berserkera jest ogromna przepaść dlatego moim zdaniem albo platyny potrzebują nerfa albo moc berserkera buffa albo zamienić te perki miejscami, ale z mocy berserkera usunąć dodatkowe bonusy poza dmg.
 4. + grał kiedyś + faktycznie nie był złym adminem - cały czas na serwerze razem ze swoimi kolegami najpierw płakałeś że mam cheaty, a teraz po tym jak mnie zabijasz to bardzo często można usłyszeć odzywki w stylu 'leżeć tam' I po tym co gadacie na mnie na tsie oraz na serwerze to nie wmówisz mi że to nie jest na serio tylko 'śmianie się z kolegami na serwerze' - 6 dni aktywności, moim zdaniem powinieneś spróbować za jakiś tydzień - btw wiekszosc tego czasu na serwerze to ty przesiedziales chyba na spect XD Na nie.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.