Jump to content

Skarga gracza/maQ 2


__KillerMaster__
 Share

Recommended Posts

Twój nick: __KillerMaster__

Nick gracza: maQ 

Opis sytuacji: Obraża, przeklina wyzywa innych graczy brak kultury do kobiety mass fk robił

 

 

Demko: http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1801020115-jail_anka_v1.dem.zip 

nie wiem czy dobre ale i jedyny lecz jak adminy JB będą wiedzieć jaka mapa po moim opisie to : @Wargi pamiętasz jak ci dawałem szlugi do tego gangu to na karce zapisywałeś ta mapa z celą piętrową a kraty takie wyglądały na stare byłeś w ct wtedy z kimś byłes  ale to nie byla anka_v1 tylko inna i tak chyba nie pamiętasz XD?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kub1nho ツ napisał:

@__KillerMaster__ na podanie IP/SID gracza masz jeszcze czas do 22:00.

Inaczej skarga ląduje w koszu.

 

Nie chcę się tu wtrącać :P Masz coś takiego jak program na którym masz po obejrzeniu demka IP/SiD i rate. Pomocne dla UBT. Sam z tego korzystałem i jest bardzo przydatne kiedy ktoś piszę skargę, ale nie zdążył np. Skopiować SIDa! 

 

Masz link do programu, bo skoro @__KillerMaster__ nie podał na samym początku SiDa to pewnie nie ma go i teraz. Gracz jest winny trzeba zbanować!! :P Po otworzeniu demka (od razu możesz ustawić program jako domyślny) wyświetla ci się okno na którym możesz od razu oglądać demko z informacjami. Polecam! :D:);) W sumie szybko się uczysz, a w necie jest miliony poradników! :P 

 

Link do programu: https://code.google.com/archive/p/coldemoplayer/downloads Nazwa: CompLexity Demo Player

 

Nie trzeba dziękować B) 

Edited by Freezy!
Link to comment
Share on other sites

@__KillerMaster__ dziękuję za wprowadzenie mnie w błąd i zmarnowanie mojego czasu.

 

Nie była to ani mapa "jail_anka_v1" ani mapa "jail_ra_ryls". Była to mapa, która była na drugiej stronie z demkami HLTV (http://d1.hltv.org.pl/40299?data=2018-01-04). Niestety ja, ani nikt inny nie jest teraz w stanie jej otworzyć (z winy hostingu 1s1k). Tym samym nie mogę ukarać gracza "myQ", gdyż nie mam na to jakichkolwiek dowodów.

 

Mam dla Ciebie jednak niespodziankę. Napisanie przez Ciebie tego tematu nie poszło całkiem na marne. Przeglądając demko z mapy "jail_ra_ryls" (na której rzekomo był mass fk) zauważyłem, że zbugowałeś mapę będąc w CT. W nagrodę dostajesz godzinnego bana na serwerze. Wychodzi na to, że Twoje skrobanie na klawiaturze i pisanie tej skargi nie było całkiem useless :)

Edited by Kub1nho ツ
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.