Jump to content

Konopie w polsce>?

adieep
 Share

Recommended Posts

1 minutę temu, Smordek! napisał:

Mi niestety wakacyjny plon się nie udał bo dolałem za dużo nawozu... (teraz to można mówić bo dowodów i tak nie ma już :D) 

zdazaly mi sie tez takie akcje a najgorzej jak ktos znajdize i zapierodli takich ku*****w to ja nienawidze :D polecam indoor :D naszczescie anglia ma swoje prawa

Narkotyki lekki powinny być dostępne lecz od razu przy tym trzeba dodać że powinny zostać uruchomione dodatkowe kontrole mianowicie szary pospolity Polak trzeba określenia w sumie Młody polak bo będzie ich około 90% zażywających jest mimo to zagrożeniem na drogach etc. Nie chodzi w sumie o zażywającego ale o dobro innych którym może z powodu takiego "Imbecyla nie odpowiedzialnego" do uszczerbku na zdrowiu ^^. Niestety Polska to problematyczny kraj więc nie liczyłbym na szybkie zalegalizowanie;/

@Ave poruszyles dobra kwestie "drogi" oraz bezpieczenstwo na nich beda pod wplywem konopi, po testach przeprowadzonych w stanach zjednoczonych osoby bedace pod wplywem konopi jezdzili przepisowo nie przekraczajac predkosci w porownaniu do osob bedacych pod wplywem innych uzywek alkoholu,methamfetaminy,amfetaminy  natomiast to mzoan myslec o os ktore sa chore niewazne czy to rak czy jakies inne powiklania zostaja uzyte inne medykamenty i niestety sa to opioidy ktore silnie znieczulaja ale tez uposledzja zdolnosci do normalnego funkcjonowania takie osoby sa niebezpieczne a ich wykroczenia sa uznawanie za bycie w "afekcie"

Edited by adieep

teraz mowisz o marihuanie rekracyjniej i ta kfaktycznie jest ale maja one duzą ilosc  thc natomiast medyczna marihuana posiada ok 5% thc to jest przecietna takie odmiany nie daja haju na maxa tylko relaxuja oraz posiadaja to co w marihuanie leczy czyli cbd natomiast to tez nie sa duze ilosci 

Sam od czasu do czasu lubię zapalić, ale według mnie powinny być nielegalne, tak jak teraz. Dlaczego? Już tłumaczę.

Załóżmy, że rząd zalegalizuje narkotyki miękkie (w tym marihuanę) , dzięki czemu każdy niczego nieświadomy palacz będzie się cieszył, a nie powinien :) Ktoś, kto nie ma swojej hodowli tylko kupuje na mieście/od znajomego będzie mógł ją kupić w coffee shopach, gdyby takie wybudowali. Rząd nam za przeproszeniem taki podatek dopier***i, że gram nie będzie kosztować 25-45 zł tylko koło 70/80. Dlatego ja osobiście wolę, żeby było tak, jak teraz. Ktoś, kto nie jest sierotą życiową i trochę myśli, nie musi obawiać się o to, że złapie go policja i pójdzie pierdzieć w pasiak :)

3 minuty temu, Kub1nho ツ napisał:

Sam od czasu do czasu lubię zapalić, ale według mnie powinny być nielegalne, tak jak teraz. Dlaczego? Już tłumaczę.

Załóżmy, że rząd zalegalizuje narkotyki miękkie (w tym marihuanę) , dzięki czemu każdy niczego nieświadomy palacz będzie się cieszył, a nie powinien :) Ktoś, kto nie ma swojej hodowli tylko kupuje na mieście/od znajomego będzie mógł ją kupić w coffee shopach, gdyby takie wybudowali. Rząd nam za przeproszeniem taki podatek dopier***i, że gram nie będzie kosztować 25-45 zł tylko koło 70/80. Dlatego ja osobiście wolę, żeby było tak, jak teraz. Ktoś, kto nie jest sierotą życiową i trochę myśli, nie musi obawiać się o to, że złapie go policja i pójdzie pierdzieć w pasiak :)

dlatego najlepiej zeby byla nie legalna natomiast tolerowana D:

@Kub1nho ツ   Na pewno nie będzie takiego podatku bo wtedy każdy by kupował na czarnym rynku i jeszcze większy by był ten czarny rynek 

@Kub1nho ツ   Tak tylko jeśli by założyli swoje hodowle to by gram im wychodził po nie wiem 10 zl ? to nawet jakby dali duży podatek to 30 zł to by było dużo 

Edited by Ptaku

7 minut temu, Ptaku napisał:

Na pewno nie będzie takiego podatku bo wtedy każdy by kupował na czarnym rynku i jeszcze większy by był ten czarny rynek 

Jesteś pewny? 

A co powiesz o papierosach? Z roku na rok podnoszą cenę, a ludzie zamiast przerzucić się w zdecydowanej większości na papierosy przywożone np. z Ukrainy, to dalej kupuję w sklepach papierosy/tytoń po kilkanaście złotych. Z Marihuaną byłoby to samo :)

@adieep, co nie zmienia faktu, że w dalszym Ciągu znaczna część społeczeństwa kupuje papierosy normalnie, w sklepach. Przez jakiś czas paliłem ukraińskie papierosy (jedne z najlepszych, czyli Marlboro). Wolę dopłacić parę złotych, niż palić ten syf, którym są ukraińskie fajki.

Edited by Kub1nho ツ

• 2 months later...
  • 1 month later...

Powinna być zalegalizowana ponieważ pomaga przy leczeniu ciężkich chorób tak jak kolega wyżej napisał, nie jest mocno uzależniająca (zależy od psychiki ) jeżeli będzie opodatkowana, miała akcyzę to Polska na tym trochę zarobi. Marihuanę będzie można kupić w specjalnych sklepach to i dillerka upadnie. :) Ok, będzie droższa ale przynajmniej będziemy mieli pewność że 1g to 1g i że nie jest zakrapiana różnymi chemicznymi gównami :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.