Jump to content

[Galeria] Freezy!

Frizuu
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...
4 godziny temu, Natsu napisał:

Ogólnie powiem tak, grafik z Ciebie ujowy. Nie podoba mi się strasznie, że 'podpierda*asz' pracę innych ludzi, rozumiem, że możesz z kogoś brać przykład, że chcesz robić pracę jak ktoś kogo podziwiasz, ale plagiat to już chyba mała przesada. Ogólnie nie pozdrawiam, Elo. 

Screenshot_20180106-173234.png

Screenshot_20180106-173143.png

Screenshot_20180106-172550.png

Screenshot_20180106-172404.png

Nie rozumiem. Możesz przyblizyc sprawę bliżej? Jaki plagiat?! 

Człowieku. Zdjęcia są udostępnione w internecie. Nie są identyczne. Każde zdjęcie przerabiam osobiście. 

Natsu nie życzę sobie takich kłamstw w moją stronę. Nie wiem co twoje "obiektywne" Oko zauważylo w moich pracach. 

Rozumiem, że praca Boczyslaw jest podobna do IMPO. Jest ona PODOBNA. Spodobał mi się jego motyw tego cienia. Więc spróbowałem to odwzorowac. I wszytko poutwaiamlem jak to wyglądać powinno. Chcesz coś dodac? 

Poza tym nikt nie jest taki głupi, żeby uwierzyć w twoje brednie. Avatar dla dolbo robiłem od podstaw tylko zdjęcie z internetu i nie wiem gdzie ty kur** za przeproszeniem widzisz plagiat. Poza tym licz się z tym, że zlamales regulamin galeria i możesz otrzymać warna. 

Chodzi ci o avatar dolbo? Zdjęcie jest w necie po wpisaniu CS Go w Google. A to że avek Dobry też ma to zdj. W sobie mnie nie interesuje. Zrobiłem je na swój oryginalnych sposób. 

Również nie pozdrawiam! 

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.