Jump to content

MAMA
 Share

Klany vs. Misje  

16 members have voted

1. 1. Który tryb gry podoba Ci się bardziej?

• [AIM MAP]Klany
    • [AIM MAP]Misje
    • [AIM MAP] Klany+Misje

Recommended Posts

Jestem ciekawy co powiecie na temat misji a klanów.
Czy macie jakieś szczególne uwagi , co można dopracować żeby się lepiej grało :)

No i oczywiście zdanie na temat serwera.
[AIM MAP] Klany
[AIM MAP] Misje

[AIM MAP] Klany/Misje (nie wiem czy jest to możliwe z technicznego punktu @d0naciak)

Edited by MAMA

• Support Admin

Co do pomysłu misje + klany tak jak napisał d0nek, jest opcja, tylko musicie poczekać na jej przygotowanie (wyszło w trakcie prac nad aktualizacją do go:modów i ich usprawnieniem/urozmaiceniem). Wtedy będą klany, misje pojedyncze oraz klanowe z konkretnymi nagrodami.

Z tym only HS jest ryzykowna sprawa, pluginy, które działają co kilka map mają tendencję do bugowania się niestety, do tego jak zdecydować, która mapa będzie OnlyHS, a która nie... Nie trafi to na np. awp_map i pozamiatane... 3/4 graczy ma problem z ustrzeleniem HSa ze snajperki... - dla mnie na minus patrząc technicznie i na ilość graczy (będzie spadać...)

3 godziny temu, Roni napisał:

Z tym only HS jest ryzykowna sprawa, pluginy, które działają co kilka map mają tendencję do bugowania się niestety, do tego jak zdecydować, która mapa będzie OnlyHS, a która nie... Nie trafi to na np. awp_map i pozamiatane... 3/4 graczy ma problem z ustrzeleniem HSa ze snajperki... - dla mnie na minus patrząc technicznie i na ilość graczy (będzie spadać...)

To i tak mało powiedziane. Poważnych kontrargumentów jest sporo. Ten serwer jest zbyt dobry aby przemieniać go na mod only hs. Zapomnijcie o tym pomyśle, bo będzie nieodwracalna tragedia - rada od serca.

Cytat

To i tak mało powiedziane. Poważnych kontrargumentów jest sporo. Ten serwer jest zbyt dobry aby przemieniać go na mod only hs. Zapomnijcie o tym pomyśle, bo będzie nieodwracalna tragedia - rada od serca.

@kuchy ale My właśnie nie chcemy go przerabiać na only hs :D źle zrozumiałeś wałkowany temat kuchcik.
Chodzi o to żeby dla odskoczni był only HS co parę map (roni mówi ze sie buguje) wiec hs na pewno odpada.
Klasyczne menu jest beznadziejne bo i tak każdy klika 1 :)

dobrym wyjściem (jak wymyślił Roni) byłoby włączanie głosowania na only hs przez admina :)
admini są ogarnięci więc większego problemu by z tym nie było.

31 minut temu, kuchy napisał:

@MAMA bez obaw, dobrze zrozumiałem :) I dalej podtrzymuje swoje. Nawet najlepsza fantazja nie oszuka doświadczenia i nie chciałbym, abyście musieli nauczyć się na błędzie. Najprościej podsumowując, lepiej zapobiegać niż leczyć.

E to bardzo dobrze zrozumiales ;)

Powiem tak klasyczny "only hs" na pewno odpada.

Lepiej zapobiegac niz leczyc zgadzam sie , ale czasami mozna wprowadzic jakas odskocznie.

Dobra nie ma co myslec , wszystko czas pokaze ;)

Misje i klany to najlepsze rozwiązanie , 

Ludzie lubią rywalizacje można przyszykować np tyle misji ile jest rang ( bodajże 18)  i pod info o klanie dać np "Wykonane misje 1/18" Po wykonaniu all misji może ktoś tam dostać skina premium czy coś taka forma rywalizacji , coś w ten desent. Poza tym niektóre osoby na pewno się uśmiechną jeżeli dostaną skina z misji , często się widzi "da ktoś coś na start " , albo "daj skina" co jest trochę śmieszne ,ale wtedy można odpisać " zrób misje " , jak dla mnie gracz by został na serwie i robił :)

Poza tym trzeba by je dostosować aby każdy od 1 rang mógł je robić ,18 misja dopiero na globalu to słabe rozwiązanie :)

Co do klanów

Klany dużo dają po rozwinięciu ich to fakt ,ale przynajmniej zauważmy jaka jest rywalizacja o 3 euro na koniec mapy i te euro znikają z serwera na klany, więc skiny też są w miarę cenne , przez to ja sam mogę co jakiś czas zarzucić hasło o konkursiku na jakiegoś skina , ludzie się wtedy cieszą (nawiązanie do misji). Najlepsze jest połączenie tych dwóch plaguinów

Co do klanów jedna wada i może uda się to sprostować,

Mam członka który nie gra sporo czasu i chce go wywalić lecz wyskakuje"ten członek za duzo zainwestował abyś mógł bo wyrzucić" Da się jakoś to zmienić?

Pozdrawiam i czekam na notatnke.

@d0naciak rozumiem że propozycja zaakceptowana i mogę zamknąć.
Czekamy na jakieś info bogu.
Choć coś się o uszy obiło że to dopiero (już) po nowym roku jakoś

By Roni,

Powiem tyle, że gdy będziemy wprowadzali nowy reset na AIM Map, będziemy od razu zapewne dodawać system klanów, który działa na go:modach (ogarnięte, ale trzeba dobrze zbalansować :P). Jest to możliwe do realizacji i będziemy coś robić w tym kierunku, aby rozgrywkę urozmaicić

Propozycja została zaakceptowana!

Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.