Skocz do zawartości

kuchy

[Urlop] Urlop
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kuchy

 • Tytuł
  Private Rank 3

Informacja

 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • GG
  21457260
 • Nick
  Kuchcik

Ostatnie wizyty

362 wyświetleń profilu
 1.  Odrzucony dolbo

  Precyzja robi wrażenie Poza tym, to nie Ty przypadkiem obraziłeś się na Admina za de facto słusznego bana? Jak na 21-latka to zachowanie godne podziwu. Nie możemy przyjąć niewidomego Admina. Istnieje też druga opcja - masz dobry wzrok, ale najzwyczajniej w świecie nie respektujesz zasad. Wybacz, ale wbrew temu co myśli o nas jedna, totalnie nieudolna konkurencja, u nas wszystko opiera się na wzajemnym respekcie. Dlatego my mamy liczną, mocną i zgraną ekipę, a niektórzy spadają w dół jak liście na jesień. Ode mnie nie.
 2.  Rozwiązany Txt

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3.  Rozwiązany Txt

  Rogal to recydywista w temacie txt. Przy kolejnej okazji wyleci na dłuższy odpoczynek.
 4. Ciekawostka o sieci, cz. 2

  $ to nie wszystko, Weed przykładem
 5.  Przyjęty SUPER?

  Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6.  Przyjęty SUPER?

  Musielibyśmy odrzucić podanie, ot co! 2x starsza od Ciebie, zły trop Polecę Adamowi, żeby się Tobą zajął. @SUPERBOHATERKA! Przyjmij zaproszenie od Czarnej - będziecie tutaj wymarzonym duetem dziewczyn. Taką przynajmniej mam nadzieje.
 7.  Przyjęty SUPER?

  Wypadałoby tego ćwoka opiekuna zaprosić do znajomych
 8. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. GT jest dobre, więc wymówki są zbędne. Osoba która wpadnie na 2 godziny dziennie efektywnie popilnować serwera jest w cenie.
 10. Na ile % podoba Ci się avatar osoby wyżej?

  200, o ile to ona sama
 11. Wrzucajcie nutki, które najchętniej usłyszelibyście na naszym serwerze.
 12. Wymysl nick uzytkownikowi wyzej

  Kuchowalejdi
 13.  Nowość Powrót notatek oraz poprawki w stylu

  Notatki zawsze na propsie
 14. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×

Ważny komunikat

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.