Skocz do zawartości

kuchy

Zasłużony
 • Zawartość

  634
 • Wpisy na chatbox

  716
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Czas online

  11d 21h 10m 23s

Ostatnia wygrana kuchy w dniu 17 Luty

Użytkownicy przyznają kuchy punkty reputacji!

O kuchy

 • Rejestracja
 • Tytuł
  Złoty laur I

Informacja

 • Język
  Polish
 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • PC
  Brak
 • Mobilny
  Android 7.0

Kontakt

 • GG
  21457260
 • Nick
  kuchy

Ostatnie wizyty

3,317 wyświetleń profilu
 1. kuchy

  Screeny z CS:GO!

  Screen nie ma na celu chwalenia się (bo nie ma czym), ale pokazuje ciekawą historię. Ostatni w teamie Szlovakia był mge którego wrzuciło do kulek i supremów. Chłopak był miły i ambitny, ale cały mecz go przerastał, a głos miał smutny jak na pogrzebie. Na koniec jednak zaczął się cieszyć, że to jego najlepszy mecz odkąd gra w csa. Ot taka motywująca historia.
 2. kuchy

  RS kwiecień

  Klasyk z przeszłości dla szefowej
 3. kuchy

  Pod Ostrzałem selfie

  Daj sobie w tytule koleżanka kuchego to fejm będzie dojebany
 4. kuchy

  Q&A #52 don Erwin

  Pytam ciebie. Gdybym był chorągiewką to dalej miałbym rangę. To jak Erwin, fajnie? Wtedy już byłeś [email protected] Napiszesz nam, co w te kilka dni się stało? Dlaczego już nie masz dystansu do tak szlachetnych tekstów?
 5. kuchy

  Q&A #52 don Erwin

  1. Masz rodzicom za złe to, że strollowali cie z imieniem? 2. Czy dalej się z tego śmieją po latach? 3. Ile razy dziennie ludzie patrzą na ciebie i mówią, że niedaleko pada Erwin od Brajanka a Janusza to już przebił? 4. Jeśli jąkasz się rozmawiając z kobietami na ts, to jak wyobrażasz sobie spotkanie z @M4A1? Metr od siebie i messenger? 5. Fajnie być chorągiewką i zamiatać łamanie regulaminu pod dywan? 6. Jak się czułeś pisząc dla @Aleksandra, żeby zrobiła loda swojemu Adminowi? 7. I dlaczego powyższe też zostało wyciszone?
 6. kuchy

  Pożegnanie, Soul

  Po znajomości Cie pożegnam. Trzymaj się!
 7. Za słynny tekst o śmieciowym retardzie jestem na tak. @Sheriff warnuj, czyń powinność przyjacielu. + Nie lubi hipokryzji + Nie lubi kolesiostwa + Nie lubi ludzi z GH + Lubi mnie + Donator + Ładny avatar + Skromny + GT + Steam + Mikro + Całościowa szczerość w podaniu + Zna serwer od lat + Forum + AMX + Wiek + Mutacja Czy wystarczy? Halo halo?
 8. kuchy

  Pod Ostrzałem `ScreamMyName

  Coraz mocniejsze teksty tutaj, podoba mi się.
 9. kuchy

  Pod ostrzałem guciu11742

  Numer 18 zgłoś się po nagrodę.
 10. kuchy

   Poradnik Rzucanie granatów w skoku

 11. kuchy

  #16 GAZETKA 1S2K

  Nie dopisuj sobie, bo oczywistym jest, że nie masz z tym nic wspólnego. Pionierem w obrażaniu się i rezygnacjach jest Soul. Ładnie tak na kolegę pisać? @Papa FrozeN Nie dodawaj mi notatek. Prowokuje głupie dyskusje? Zaraz ty sprowokujesz poważny problem, wtedy odczujesz ile może zrobić 'byle ktoś'.
 12. kuchy

  Q&A #50 Czarna.

  1. Najlepszy Admin którego miałaś pod sobą? 2. Najgorszy Admin którego miałaś pod sobą? 3. Jak głupi w skali 1-10 jest Erwin i czemu odpiszesz 11? 4. Żałujesz, że się poznaliśmy ponad 1,5 roku temu? 5. Jesteś dumna gdy widzisz, jak Wiki przy nas z przedszkolaka rośnie na kobietę? 6. Krystek czy Misiu? 7. Jak myślisz, Krystek po takim czasie jest mi wdzięczny za to, że robiłem go w balona aby Cie przyjął? 8. Twoja największa pomyłka na stanowisku opiekuna? 9. Byliśmy najlepszym duo w historii Polski? 10. Swift i Lipa czy nuty arena na ts? 'Nie wiem' nie jest odpowiedzią! Teraz trochę sentymentu i historii 1. Pamiętasz jak porównywaliśmy @Chamberkill z Neo? https://zapodaj.net/6f22152fb2008.jpg.html 2. Może to on, dlatego był odpalony? https://zapodaj.net/3ccfac3095070.jpg.html 3. Pamiętasz jak Puchaty wyjaśnił karakana? https://zapodaj.net/787843d6e6821.jpg.html 4. Pamiętasz naszego wiernego żołnierza, który przyszedł tutaj za nami? https://zapodaj.net/299564cefdf47.jpg.html 5. Pamiętasz, jak na początku oszukiwaliśmy graczy? https://zapodaj.net/84f96c1dfe821.jpg.html 6. A potem dzięki poświęceniu pobiliśmy rekord Polski? https://zapodaj.net/f77d4e00acee5.jpg.html 7. I jak wtedy krótko podsumowałaś konkurencje? https://zapodaj.net/6891e778d8df3.jpg.html 8. Mimo tego, pewnie pamiętasz, ile walczyliśmy z focusowym gównem? https://zapodaj.net/3ee4f677bdbd7.jpg.html 9. Pewnie pamiętasz też, że na początku nasi ludzie nie wykazali się intelektem? https://zapodaj.net/d9f60b69e097a.jpg.html 10. Na pewno nie zapomniałaś, że było coraz gorzej? https://zapodaj.net/db46c3f7cfd25.jpg.html 11. I z pewnością pamiętasz. że niektórzy mieli trudne początki na TS? https://zapodaj.net/bda98d55b323f.jpg.html 12. Przypominasz sobie, że dobry seks uspokoił sytuacje i od tamtej pory było normalnie? https://zapodaj.net/ae1fbc4aaa8c9.jpg.html
 13. kuchy

   Archiwum Skarga na admina STARUCH NA REJONIE

  Miałaś racje @Czarna.. Cierpliwość popłaca
 14. kuchy

   Odbanowany Odwołanie od bana :_)

  Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. kuchy

   Odbanowany Odwołanie od bana :_)

  Spokojnie Byniu, dbaj o nerwy.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.