Skocz do zawartości

kuchy

Zasłużony

O kuchy

 • Tytuł
  Sierżant Poziom 11

Informacja

 • Płeć
  Mężczyzna
 • PC
  Brak
 • Mobilny
  Android 7.0

Kontakt

 • GG
  21457260
 • Nick
  Kuchcik (KHY)

Ostatnie wizyty

938 wyświetleń profilu
 1. Addio.

  Myślałem, że jakieś ważne powiadomienie mi przyszło, a to tylko paniczny próbuje być sentymentalny i myśli, że kogoś ten post ruszy. Prędzej Czarna ze mną będzie niż o nim zapomnę. Już wiesz, że jesteś zagrożony każdego dnia
 2. Identyczną sytuacje stworzył kiedyś @Qbikk. To nie błąd, tylko wielbłąd. Ale jeśli chcesz go naprawić i masz poparcie opiekunów, to proponuje jeszcze - a może przede wszystkim - stosowną wiadomość dla szefa UBT tej sieci. @Staruch ;f Nie przyjmę propozycji. Najzwyczajniej nie wiesz o czym piszesz. Nie rozróżniasz rady od opinii i przede wszystkim nie rozróżniasz stanowiska osoby pomocnej. Ja nie jestem ani na tak, ani na nie, co zresztą dałem do zrozumienia. W przypadku jego powrotu najważniejszą osobą nie jest opiekun czy gracze. Moja rada (jeśli z niej skorzysta) da mu szanse na powrót. Wiem, co pisze, bo deja vu było z Qbikkiem. To dużo więcej niż napisanie "o super jestem na tak", więc bohatera rób z siebie na serwerze - będzie lepiej. Prawda taka, że do własnego gniazda mógłbym sr**ć do woli, ale to byłby absurd. Natomiast te głębokie i trafne porównania, których i tak nie rozumiesz, docierają tam gdzie są wysyłane. Ode mnie na tyle i dobrze, jakby na tym się skończyło.
 3. Młoda szaleje Forum nadrób. Ze względu na jego wielkość, +10 postów to żaden problem. Nie można przymykać oka na takie detale, bo ta sieć wyznacza standardy. Nie jesteśmy na greenhazie, gdzie rekrutacja wygląda w następujący sposób: Ogarniesz forumek i gl
 4.  Archiwum paniczny xD

  Już po nazwie tematu widać, z "czym" mamy do czynienia. Ostrzegałem, że któregoś dnia twoja głupota osiągnie apogeum i doczekaliśmy się. 11:25 - KUCHPIKA: Chciałbyś mieć panicznego u siebie? 11:28 - Krystek | 1shot2kill.pl: A kto to jest? Śmiechłem Jak na ciebie patrzę, to odczuwam tylko współczucie. O śmiechu nie ma mowy. Podanie na Admina to nie wbijanie rang w cs:go - nie ma opcji bycia boostowanym Jedyną możliwością byłoby zarejestrowanie 1s2k jako firmy i czerpanie korzyści za zatrudnienie niepełnosprawnego. Na to się jednak nie zanosi. Miłej niedzieli.
 5.  Zbanowany odwolanko :>

  Haha, jak to zero społeczne ma czelność się tu wypowiadać. Źle trafiłeś i widząc mój nick już dobrze o tym wiesz. Tu +B idzie łatwiutko i nawet nie ma innej opcji. Wybaczcie za wcięcie się, ale to dla dobra sprawy. To g.... to jest esencja bycia odpalonym w te starą gierkę. Jeśli demko admina wyżej nie wystarczy, to dostarczę paczkę takich materiałów, że menel dostanie jednego perma od razu i ze trzy na zapas.
 6.  Archiwum Mamba ?

  Nie piszemy we własnych podaniach. Ile razy to może być wałkowane? Wytłumaczę to łopatologicznie - "nadaje się na admina, bo nie zawsze admin jest" Argument roku. Składam jutro podanie na właściciela sieci, bo z tego co wiem, Krystek także "nie zawsze jest". https://www.gametracker.com/player/ukashek/193.33.177.54:27176/ - ukashek jako dinozaur tego serwera, grający po trochu od miesięcy, na pewno daje opiekunom nawet cokolwiek wartą - ale jednak - opinie. Wpisałem w GT "Mamba". Co ujrzałem? Aż chciałoby się napisać, że resztki pokarmowe przemieszczane z jelita cienkiego do jelita grubego. Czyli, pisząc prościej, gó**o. https://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.54:27176/top_players/?query=Mamba
 7.  Archiwum Podanie Admin

  Nie wiem co ludzie mają w głowach. Mi by się nie chciało marnować 5 minut na takie podanie, bo i po co? Ani to zabawne, ani pomysłowe czy z szansami na powodzenie. Cytując klasyka "no nie oszukujmy się, no tragedia k***a"
 8. mundial w rosjii

  mundial w Rosji* Poczekajmy na losowanie, to chyba podstawa.
 9.  Archiwum Beti na admina

  Nie zapłaciła nawet złotówki a jest za******a. Ucz się kukiełko. Stosunek? Zawsze! A nie... przez swój głodek źle przeczytałem Profilowe masz na myśli? W końcu dolbo ewoluujesz nam z pączusia na faceta. Sam Beatke namawiałem swego czasu, więc wszystko jasne.
 10.  Archiwum Podanie na admina DD2#2

  Inaczej byłoby, gdybyś to Ty składał podanie BoostowanyPatryku. Na naszym, na naszym. Coś takiego jak team spirit jeszcze istnieje. Dziewczyną nie jesteś, więc to żadna atrakcja Masz trochę pechowy nick, bo kojarzysz się z koleżanką Syntetycznej, ale dawaj.
 11.  Archiwum Podanie o Admina :)

  Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, tudzież Puchaty zdobędzie średnie wykształcenie. Tu nie ma o czym gadać.
 12.  Archiwum Skarga na admina Adamtoziomal

  To jest dopiero informacja, nie pytanie; znak zapytania zbędny. To już jest pytanie, nie informacja - gdzie jest znak zapytania? Nie "kogoś", tylko kobiety. W CS-a feministki nie grają, więc szanujemy wszystkie. Forumek wrócił i git. Brakowało jaj
 13.  Archiwum Podanie neopax

  +1 za poczucie humoru Takie podania są zamykane z urzędu. Ta dyskusja zbędna.
 14.  Archiwum selfie

  Mam predyspozycje do bycia/zostania adminem. Trochę się to gryzie GT dobre, nawet jeśli zostanie w przyszłości połowa z tego co jest teraz, to będzie ok. Widać zresztą, że Wiki odczuwa odejście panicznego i czym prędzej chce, żebyś został przyjęty.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.