Jump to content

Nope #2
 Share

Recommended Posts

wieczór dobry, przychodze z niby szczegółem, detalem ale jednak może to coś dać

wiemy że K/D jest w hudzie napisane, a ja chciałbym aby zamiast jednej liczby po przecinku były dwie wtedy gracz mógłby wiedzieć czy jest lepszy czy gorszy (np. 0.81 to wie że zaraz będzie pewnie 0.79 a jak 0.89 to zaraz 0.90 licze że propo bedzie rozpatrzone w najbliższym resecie i licze na wypowieź innych graczy ;)

Jeszcze jakbyś walnął taką propozycje do nabicia sobie postu to bym zrozumiał, a w tej sytuacji jestem zażenowany tym czymś. Zacznijmy jeszcze wyliczać medianę zabójstw do śmierci, a to wszystko pomnóżmy przez Pi do potęgi 4 log 6, po czym obliczmy X jako wartość nie znaną asyst i będzie wszystko cacy ;) 

Jeśli chcesz, aż tak dokładne, to sobie wisujesz /rankstats i patrzysz ile masz zabójstw do śmierci i wykonujesz jakże proste działanie matematyczne zabójstwa/śmierci=ratio

np.

Dane:                                                      Szuakne:

Zabójstw 2131241                              ratio = ?

Śmierci 4352312

2132141/4352312=X

X= 0,48988698

Silnik jest napisany na 0.1 kolego, przerabiać silnik żeby tylko przestawić przecinek o jedną pozycję? A powiem Ci tylko, że za każde przerabianie silnika sieć wywala pieniążki.

Powiedz sam czy jest sens takiej akcji?

Nie zamykałem tematu tylko ze względu na to, że czekałem aż ktoś jeszcze się wypowie, ale jak widać zero chętnych.

propozycję odrzucam z góry. Mało istotna i całkowicie nie potrzebna rzecz. Tylko bardziej przeszkadzało by w rozgrywce, gdyż każdy by patrzył czy k/d mu spada o jedną setną czy może rośnie.

+ Tak jak już Zimny napisał zmienianie silnika tylko po to mija się całkowicie z celem.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.