Jump to content

Przywitanie

GL&HF<3LORENZE
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich, którzy chcą sobie trochę poczytać.
Chciałbym się z Wszystkimi na forum powitać, 

A więc...

Jestem Paweł, mam 17 lat, pochodzę z woj. Warminsko-Mazurskie Okolice Mławy.
Zupełnie nie wiem co bym robił ze swoim wolnym czasem gdyby nie Counter-Strike.
Moja przygoda zaczęła się w szkole podstawowej, po wakacjach w klasie 3-4.
Miałem wtedy 9 lat, kiedy podpatrzyłem, że brat mojego kolegi w coś sobie łupie.
Zaciekawiło mnie to, był wtedy rok 2008, kolega dał mi płytkę z tą gierką.
Okazało się że to Counter-Strike. Były to moje początki, grywaliśmy na jednym serwerze, COD Modzie.
Po czasie dołączyło do nas grono rówiesników. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.
Pamiętam sieć i graczy z serwera do dziś. Z niektórymi nadal mam kontakt.
To były świetne czasy...
Jak zacząłem bardziej zagłębiać się w wiedze o CSie, poznawać wiele tajemnic,
Poradników, komend, skryptów aż po... HAXY, polubiłem tą grę jeszcze bardziej.
Zacząłem przyglądać się bardziej cziterom z serwera itp. itd.
Aż złożyłem pierwsze podanie... Zostało ono oczywiście odrzucone...
Po upływie kilku miesięcy kiedy moja wiedza o gierce była większa spróbowałem znów.
Lecz na innej sieci, pod innym nickiem i z wiekiem podanym o kilka cyferek do przodu.
Wtedy moje podanie przyjęli. Zobaczyłem jak to wygląda z perspektywy Admina, 
Bardzo mi się to podobało, mieliłem w 1.6 przez długi okres... i przegrałem wiele godzin.
Jak już wyżej wspomniałem natrafiłem na HAXY...
Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, jak mówią więc chciałem zobaczyć co to jest itp.
Aż wkońcu zostałem permamentnie zbanowany na serwerze, na którym grałem wraz z rówieśnikami.
Nie bardzo mi się to podobało, a jako miałem neostradę to wbiłem sobie na serwer i grałem dalej jako CZITER.
Historia powtarzała się wiele, wiele razy... Wchodziłem, zbanowano mnie...
Wtedy poznałem dużo informacji o UB Team, banach, demkach itp. itd.
Czitowanie wkońcu znudziło mi się i od tamtej pory grałem czysto.
W Counterze bywałem na wielu sieciach serwerów, wiele razy pełniłem "wysokie" funkcje, wiele razy obdarowywano mnie zaufaniem,
I wiele razy owe zaufanie do mnie tracono...
Grałem tak w 1.6 i grałem, aż w roku 2013 usłyszałem o CS:GO, nowy, lepszy 1.6?
Nie przejmowałem się tym, lecz na forach widziałem dużo pożegnań, dobrzy gracze odchodzili on sieci, od Starego csa aby szkolić umiejętności w nowej gierce...
Sam chciałem tak postąpić, lecz mój PC nie był wystarczająco dobry...
Zacząłem zbierać pieniądze aż uzbierałem sumę, za która kupiłem PC.
Lecz przygoda z CS:GO nie zaczęła się na moim komputerze.

W wakacje u kuzyna zakupiłem pierwsze konto z grą. Unranked, 0 godzin...
Poczytałem, zobaczyłem i dowiedziałem się sporo o Globalu.
Zagrałem swoje pierwsze 10 meczy, wbiłem pierwszą rangę. GOLD 3.
Byłem z siebie bardzo dumny.
Zacząłem szarżować w GO szybciej niż moi rówieśnicy którzy ciupali w 1.6.
Z tego również byłem dumny.
Niestety mój pobyt u kuzyna dobiegał końca, musiałem wracać do domu i dalej grać w 1.6... 
Nie długo ponieważ krótki okres po wakacjach, dokładnie pierwszego stycznia 2013 roku CS:GO instalował się już na moim nowiutkim PC.
Byłem bardzo podekscytowany. Wtedy porzuciłem CS'ka 1.6 i pykałem w globala...
Moje umiejętności wzrastały, aim był coraz lepszy. Heady siadały częściej...
Pamiętam że każdy miał trud i nie mógł wyjść z silvera,,,
Ja uważam że owego trudu nie miałem. Zagrałem troche i mając 450h na moim koncie,
wbiłem supreme, cieszyłem się awansem jakbym kosę wydropił czy coś w tym stylu...

Dużo graczy przybywało, cziterów również...
Wiele razy trafiałem na takich podczas Matchmakingów...
Wkurzało mnie to strasznie, więc czitowałem kolejny raz. (na smurfie)
VAC Bana nie dostałem wtedy po kilku dniach, lecz po dwóch miesiącach. 
NIe odpalałem się cały czas... Lecz nie sprawdziłem wszystkiego, wszystkich funkcji itp.
Stwierdziłem, że nie ma co wydawać kasy na smurfy i przestalem czitować, był to rok 2014
Postanowiłem zostać "Boosterem" i boostować ludziom konta do wyższych rang za skiny, które wpływały na konto mojego brata...
Po krótkim czasie pieniądze wydane na konta zwróciły się, a konta które boostowałem zostały nieprzyłapane na czitowaniu.
Jakbym dobrze policzył to VAC Banów od Stycznia 2015 do teraz dostałem 2

Nie jestem zadowolony z siebie, bo zamiast kupna nowych kont mogłem kupić jakiś skin za 25euro
Na konta wydałem dokładnie 120zl

Obecnie gram w Counter-Strike 1.6 również w Counter-Strike Global, ranga Global Elite(wbiłem po 250win) aktualnie mam 700win i 3tys h przegranych :D

Aktualnie gram w waszym turnieju 5vs5

Także witam się z wami, użytkownikami, Administratorami, Moderatorami i z wszystkimi 1234567.... zarejestrowanymi osobami na forum.

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Zaciekawiło mnie to co pisałeś, fajnie sam siebie opisałeś i witam Cię serdecznie. Muszę się z Tobą zgodzić:

Mój mecz dzisiaj walka o LE grałem między innymi z kolegą Szymonem znanym pod nickiem @Futaba 吉岡 双葉 i Piotrkiem czyli @aXen wygrywaliśmy na spokoju przemierzając już kolejne rundy, blisko awansu ucieszony z siebie i ekipy lecz enemy team kick 3 graczy, dwóch zostało i się odpaliło... Mecz skończył się klęską niestety, R.I.P LE.

@`S@MCZYK XDDDDD

PkN0gKl.jpg

@GL&HF<3LORENZE Powiem Ci szczerze, ze mam podobna historie z cs'em, tylko podliczajac vac'ki na kontach to jest ich z 10.

Zaczalem od silvera 5, kupilem sobie najgorsza kose na rynku ( rok 2014 ) Gut Knife -  Forest DDPAT czy cos takiego i sie odpalilem na cheat'cie ktory mial offsety sprzed 2 miesiecy XD

Po kupnie nowego konta gralem oporowo dmy i faceity, zawszedlem na premium diamond i dalej juz moj laptop nie wydalal.

Rok temu w moje urodziny tj. 13.05.99 wbilem supreme i globala w ten sam dzien, najlepszy przezent na urodziny XD 

Na tym meczu awansowalem do Supreme XDDDD

5Wv0ham.jpg

Pare meczu pozniej wpadlo to

/Stary dobry system rang, gold na globalach XD /

4uz74nR.jpg

Po roku przerwy wrocilem do gry z nowym komputerem i 30 minut udalo mi sie wbic to

MiXUmxR.jpg

ZaZnezi.jpg

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.