Jump to content

Skarga Angela

Gaza
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Gaza

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Angela

Opis sytuacji: Gracz pod tym nickiem wykazuje trwałą i niczym nienaruszalną zdolność psucia atmosfery na serwerze, niebywałą zdolnością do wszczynania najróżniejszych kłótni. Do tego nie reaguje na 50 banów jakie dostał za złe zachowanie i 1000 ostrzeżeń. Wisienką na torcie jest podszywanie się pod kobietę i proponowanie "loda" lub innych czynności seksualnych w zamian za różnego rodzaju ułatwienia na serwerze. Nie da się z nim grać. Wnoszę o ban perm. (nie jestem pewien czy przed resetem serwa nie miał ss-ów, których nie wstawił)

Data i czas zdarzenia: odkąd gra na serwerze

Dowód (ss/demko): jako dowód podaje zdanie innych adminów, bo demek i ssów byłoby za dużo @Stefek_PL@kredek@Dejv!@Myszka Miki@SouL.

podpisuje się pod tym wpisem! bo to już przesada co ten dzieciak wyprawia, non stop prowokuje adminów, regulamin serwera go nie obowiązuje, a jak już mu się zwróci uwagę to od razu tekst typu "o co Ci znowu chodzi?! czemu się ciągle mnie czepiacie!?" czepiamy się bo nie jesteś u siebie na podwórku tylko na serwerze publicznym na którym panują pewne reguły które mają obowiązek przestrzegać wszyscy. 

PS. Angela Jeżeli czytasz to wiedz że. Admin wie, że resp TT na mapach "de" albo CT na mapach "cs" jest do 1:30. Tylko pamiętaj że, admin czasem może odpisywać innemu graczowi i może się troche spóźnić z opuszczeniem respa. Nie musisz nam za każdym razem o tym przypominać. 

Mysle ze Chlopaki tutaj powiedzieli juz wszystko, jestem za permem ... Kazda rozgrywka tego gracza na servie konczy sie dla niego banem i pozniej skargi na forum, psucie nerwow i marnowanie czasu graczy, adminow i opiekunow. Podczas rozgrywki praktycznie kazdy jeden gracz pisze do nas skargi na u@ typu Ogarnij Angele itp jezeli o mnie chodzi wnosze tak jak @GazaPerm. Dziekuje za uwage

Wczoraj na dodatek spotkalem sie z klamstawmi zwiazanymi z  Adminem   @Gaza oczywiscie Angela mial duzo do powiedzenia na jego temat .  Generalnie zostalem oczerniony jak my wszyscy o zmowe miedzy adminami, wyzwiska itp co oczywiscie skonczylo sie banem ;)

Niestety gracz oskarżony faktycznie jest niebyt sympatyczną osobą. 
Zgadzam się w jakimś stopniu z opiniami powyżej.
Jest często osobą prowokującą np. Osobiście potrafi nie wykonywać celów a jeżeli umrze to wyzywa że inni nie wykonują celów i musi czekać na grę. 

Niestety postarajmy się być wyrozumiali, nawet widząc że gracz miał już tyle szans, 
W dniu dzisiejszym nie dostanie Angela bana nawet na 5 min.  Tym bardziej perma. 
Również nie zamykam tematu, daje szanse na poprawę zachowania graczowi, a pozostałym na pilnowaniu porządku. Jeżeli nadal będą problemy z owym graczem proszę w tym temacie natychmiastowo podawać dokładne dowody, np SC, demka itp. 
A konsekwencje zostaną wyciągnięte. 

Witam, wszelkie skargi przyjmuje do wiadomości, oczywiście macie rację, obiecuje poprawę zachowania ale również proszę mnie nie prowokować (Gaza). Od chyba 2 tyg słyszę ze złożyłeś na mnie skarge. Każde Twoje wejście na serwer kiedy jestem zaczyna od tekstu do mnie "Jestem dumny z Angeli, że potrafi zamknąć ryja", cały czas mowisz "To wy********j złożyć skarge, mam to w du**e". Nie będę sie rozpisywać, jeżeli masz do mnie osobiście jakiś problem to możemy to załawtic inaczej, napisz na pv, na pewno nie odmówię spotkania z Tobą :)

Pozdrawiam resztę adminów i jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie, obiecuje poprawę

Jeżeli chodzi o zachowanie gracza to się zgadzam. Myślę jednak, że jeszcze chwilkę możemy dać na przemyślenie spraw w zachowaniu i wtedy jeżeli nic się nie zmieni jednogłośnie wykluczyć z rozgrywek na serwie. Każdy z adminów powinien teraz zwracać uwagę na jej/jego zachowanie.

Witam serdecznie oto owy gracz Angela pod nickiem "Lepiej nie umiesz ? " chyba dostał za dużo tych szans , bo żadnej nie da rady wykorzystać .... No i dziś znów to samo wyzwiska , wyłudzanie skinów , każde wejście jego na server to coraz więcej obelg w moją stronę 

Tak więc z dniem dzisiejszym  gracz angela  użył ostrych słów na forum w pw do admina gdzie jest to nie dopuszczalne.... powinien być ban na forum, i na serwerach.
Admin, przesadził na serwerze z swoim zachowaniem, nadużył własnej funkcji. - za co poniesie konsekwencje.
Angela dostała ostatnią szanse, czyli jaki kol wiek wybryk, a poleci perm bez odwołania,  wystarczy obraza gracza. 
Proszę aby gracz przeprosił Admina owego  i doszło do delikatnego porozumienia. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.