Jump to content

tdxa

Kobieta
 • Content Count

  133
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 21h 51m 9s

About tdxa

 • Rank
  Silver III
 • Birthday August 31

Information about me

 • Location
  Katowice
 • Sex
  Kobieta / Female

Recent Profile Visitors

2,419 profile views
 1. tdxa

  Mapy na serwerze

  Ogólnie mapa jest grana i lubiana przy mniejszej ilości graczy , a poza tym dobrze, że w tej całej liście map jest taka 'mniejsza'. Tutaj po prostu jest kwestia tego, że czasem ludzie nie potrafią rozsądnie wybrać mapy do gry, bo jak cs_office jest wybierany przy serwerze 32/32 to się nie dziwię, ze jest wywoływane głosowanie. [jedna wielka mordowania, a nie normalna rozgrywka] Do usunięcia: cs_italy_32 - po co dublować skoro jest zwykła wersja. de_hell - sytuacja ta sama co w przypadku italy ^ Usuwanie klasyków czy tam standardów jest kompletnie bezsensu. Do przywrócenia zdecydowanie: css_overpass, cs_estate - mniejsza mapka idealna jak nie ma pełnego serwera do gry, plus swego czasu jak była na serwerze to ludzie ją w miarę wybierali i nie było większych problemów Ktoś wyżej wspominał o cs_747 i dałabym ją na próbę żeby zobaczyć jak się przyjmie, osobiście dobrze się na niej gra. Co do as_orlig to ciężko mi się określić - czy zostawić czy usunąć, bo z tego co miałam okazję na niej grać na naszym serwerze to ani razu rtv nie było wywoływane i gracze sobie normalnie na niej radzili., a z tego co zauważyłam ogólnie podczas gry to jest nominowana Odpada: cs_militia - w sumie jej bym nie dodawała, sporo jest narzekania graczy na tej mapie i kończy się to albo ich wyjściem albo rtv. de_musem - jak była grana to był lekki chaos i narzekanie, ogólnie była mało nominowana
 2. Jestem na tak. zna serwer oraz graczy był już tutaj adminem bezproblemowy ma doświadczenie
 3. Ta mapa była już przerabiana na tym serwerze. Wielokrotnie było tak, że albo była zmieniania przez rtv albo gracze wychodzili albo bylo spore narzekanie ze strony TT m.in przez to, że idąc od strony wody nie ma żadnych 'utrudnień' typu pnącza, trawa itd jak na normalnym aztecu przez co tym bardziej jest to mapa jednostronna dla CT. Dlatego z doświadczenia bym jej nie dodawała. Średnio sobie wyobrażam ratsa z pełnym serwerem i gradem granatow od vipów. na próbę można spróbować wgrać i zobaczyć jak tym razem będzie przyjęta. Jestem za przywróceniem cs_estate.
 4. Jak dla mnie mapa cs_office i de_kabul powinny zostać - są dosyć często grane, poza tym przez cały czas nie ma 32/32 graczy na serwerze, więc muszą być jakieś mniejsze mapki do wyboru. Tutaj głównie chodzi o to żeby ludzie trochę czasem pomyśleli i nie wybierali takich map przy pełnym serwerze.
 5. NICK tdxa [dawniej Live Passion # tdxa] IMIĘ Anna WIEK 20 ZNAJOMOŚĆ AMX 7 MIKROFON tak GAME TRACKER >klik< >klik< POWÓD Doszły mnie słuchy, że potrzebna jest pomoc. :) Poza tym mogę spróbować jeszcze raz się tym zajmować. STEAM_ID STEAM_0:1:29132054 STAŻ W CS 1.6 Około 10 lat DEMKO yep CZY POSIADAŁES ADMINA? Tak, wielokrotnie. Plus, kiedyś własny serwer. W JAKI SPOSÓB TRAFIŁES NA SERWER Nie pamiętam dokładnie. Pare lat temu trafiłam na 1s2k i tak już zostało.
 6. tdxa

  Podanie

  --> Drugie podanie, więc nie odpuszcza. --> Często widzę na serwerze. --> Forum na wymagania podania trochę nadgonione. --> Komunikatywny --> Starał się zgłaszać parę razy na [email protected], jeśli dobrze pamiętam. Ja bym spróbowała dać mu szansę.
 7. tdxa

  Podanie

  ++ doświadczenie z serwerami i staż w CS. + widuję na serwerze + przyjazna osoba ? forum nawet w miarę. Za aspekt wizualny szanuję.
 8. tdxa

  Propozycja

  Temat vote był już wałkowany.
 9. Moja opinia: + gt + wiek i staż w cs + kultura, bezkonfliktowy ? sporadycznie Cię słyszałam na mikro - forum [wymaganie: "Przynajmniej 20 sensownych postów na forum"]
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.