Jump to content

Błąd

ScreamMyName
 Share

Recommended Posts

Może Zsolim coś nie tak zrobił w amxx'ie z tego co się orientuje jest komenda zmieniająca graczom nicki :P A z jego umiejętnościami różnie bywa (bez obrazy Zsolim :P) Ale problem faktycznie wygląda poważnie powinni to szybko naprawić to były tylko sugestie :) (wiem nie pomogłem ani troche)

Celowo zj****i tak jak kiedyś zacinające się bronie, trzeba więcej ludzi na csgo ściągnąć bo hajs się nie zgadza xdd prawdopodobnie wina prefixy, pytałem ludzi z zm i na serwerach bez nich jest dobrze, ale nie ma mnie w domu do 16.

Edited by ♛ NEQU ♛

3 godziny temu, LoL2014 napisał:

Ogólnie to steam wczoraj po 4 latach dodał kolejny update do 1.6. Może to dlatego. :D

Juz 3 tygodnie temu dali update aby steamy i nsy sie nie słyszały a dzisiaj to. Działają nam na nerwy, przed nami kilka godzin prac ale postaramy sie jak najszybciej to popoprawiać...

57 minut temu, Krystek napisał:

Juz 3 tygodnie temu dali update aby steamy i nsy sie nie słyszały a dzisiaj to. Działają nam na nerwy, przed nami kilka godzin prac ale postaramy sie jak najszybciej to popoprawiać...

z tego co pamietam, aktualizacja po ktorej nie slyszaly sie steamy z nsami byla ze 2 lata temu a nie 3 tygodnie ;D

Godzinę temu, Primo napisał:

15 czerwca tego roku również była :)

http://store.steampowered.com/news/30120/

Wyszła łatka i teraz jest wszystko okej. 

Co do czatu. Powoli puszczają nerwy...

Update Released for Counter-Strike: Source, Day of Defeat: Source, Half-Life Deathmatch: Source, Half-Life 2: Deathmatch, and the Source SDK 2013 Base

Nie wiem czy umiesz czytac, ale to dla silnika source, na ktorym 1.6 nie dziala.

Updaty, sierpien 2k13, lipiec 2k17. Moze wyszly w Base update, ale do samej gry, zadnej latki nie bylo w przeciagu 4 lat

nWKjqGv.png

@Primo Naucz sie angielskiego polaczku

Edited by Futuba

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.