Jump to content

[Archiwum] Imba

Guest futuba
 Share

Recommended Posts

Witam witam..

Mam pytanie, a zarazem skarge na Pana @Snoop'a

Dzisiaj doszlo mnie info o sprawie na 401, ze, niejaki 'dobrze znany' mi "pawciu" wchodzil sobie na ab. [reszta w ss]

uj8IDeV.jpg

Dobrze wiem ze snoop i pawciu sa znajomymi niezle sie razem bawia.

+ do adminow na 401 ktorzy za AB daja bana na 1h, a opiekun "zamazuje" slady.

xvqnixX.jpg

Pozdrawiam cieplo i zycze milej Niedzieli.

http://www115.zippyshare.com/v/4fhylCDN/file.html
http://www115.zippyshare.com/v/dEI0jE05/file.html

• Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Jakiś czas temu z Krystkiem pisałem i mówił, że to jakieś testy, bądź cierpliwy. Snopa chyba od wczoraj nawet nie było na gg. Nie każdy siedzi od rana do wieczora czy coś w tym stylu. 

Dnia 1.11.2016 o 20:56, `S@MCZYK napisał:

Jakiś czas temu z Krystkiem pisałem i mówił, że to jakieś testy, bądź cierpliwy. Snopa chyba od wczoraj nawet nie było na gg. Nie każdy siedzi od rana do wieczora czy coś w tym stylu. 

Nie kazdy siedzi od rana do wieczora, ale na forum jest aktywny, tak samo na steamie wciaz online, ale juz mi to w sumie wisi bo zawsze jest na to jakies wytlumaczenie heh

A on ze Snopem w ogien pojdzie.

Edited by FUck

• Support

Takie zachowanie to robienie w ..... adminów i graczy

Sorry, ale jeśli Snoop na takie rzeczy sobie pozwala, to z jakiej paki jest opiekunem??

Adminów się wybiera po to, żeby z nimi współpracować. Jeśli dają bana za coś, to albo mam z nimi rozmowę jak jest niesłuszny i dostają opiernicz albo ich utwierdzam w decyzji i ich wspieram. Nie można niszczyć autorytetu admina na serwerze, tym bardziej jak się konkretnego człowieka wybiera!

Tu Snoop sobie w kulki leci KASUJĄC bany kolegi bez żadnego odwołania, na forum 0 info. Admini wściekli, bo własny opiekun taki numer im wycina.

To tylko obniża zaufanie do tego człowieka.

Albo działamy razem i trzymamy jedną linię, albo lecimy w kulki i sypiemy cały konkretny serwer...

W tej sprawie to chyba sam dodam bana - za AB się należy i tyle... Sprawiedliwość musi być.

A jak już Samcu wspomniałeś o Krystku - poczekajmy co on nam w tej sprawie powie.

Jeśli to jakiekolwiek testy, to adminów w takie rzeczy się WTAJEMNICZA. Później takie cyrki wychodzą.

Em pracuje od rana do wieczora a jak jestem online,to pewnie mój brat siedzi i gra sobie w bfa albo coda, a co do banów activera i arcziego to było testowanie tylko, a co do pawcia dostawał UB ponieważ admin dal mu nie słusznego bana za niby skanowanie plotu na eldorado, myślałem ze to ryba go banuje i mu pisałem na steamie zeby przestał go banowac ale okazało się ze to był geniusz. @FUck a co do naszej znajomości z pawciem to się grubo mylisz bo z gościem wtedy moze gadałem czwarty raz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.