Jump to content

Podanie HooLiGaN

HooLiGaN
 Share

Recommended Posts

1. Nick:HooLiGaN
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:18lat
4. Znajomość AMX (1-10):7
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Link do swojego GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Hooligan/91.224.117.247:27015/
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Jestem stanowczą osobą, wszystkie problemu staram się rozwinąć bez większego szumu ani nerwów. Posiadam doświadczenie jako administrator oraz znam dobrze AMX. Sporo czasu spędzam na grze gram zarówno w dzień jak i późną nocą, zauważyłem że na serwerze jest mało adminów często gra Zimny (HeadAdmin) oraz Lelouch i czasami widziałem Michala, a reszty nie widać często brakuje admina na serwerze a bardzo by się wam przydał. Pan Zimny zawsze jak gram to przeważnie on jest na serwerze lecz moim zdaniem niech chłopak sobie gra lecz nie powinien pilnować serwera bo od tego są własnie Admini Cod401 a on napewno jako H.Admin ma sporo innych bardzo ważnych rzeczy do zrobienia.
8. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:59324202
9. Staż w Counter-Strike 1.6:8lat
10. Czy posiadałeś już admina?: Tak, wieloktronie 
11.W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Poprzez szukania serwerów na cssetti.pl

Ps:Zdaje sobie z tego sprawę że nie posiadam chwilowo wymaganych godzin przegranych na serwerze, i mogę dostać za takie składania podania "Warna" na forum. Lecz wymagane godziny spokojnie nadrobię do końca tygodnia. A aktywny admin wam się przyda.

Pozdrawiam.

Edited by HooLiGaN

Reszty nie widać?

- Asthamanti jest codziennie, od samego rana do późnej nocy (nie raz grałem z nim do 3)

- Lelouch też jest praktycznie codziennie o różnych porach dnia

- Stały kontakt z administracją ma już większość graczy przez steam, więc to jest chwila.

- Wbija też Krystek + Wariat uzyskał pozytywną odpowiedź na podanie, a też wbija praktycznie codziennie.

Nie wiem kiedy Ty nie masz adminów na serwie. 

Rzadko widuję Cie w sumie na serwie czego dowodem jest GT (lekko ponad 1k minut).

Nie zwróciłem uwagi żebyś pomagał przy okazji grania, raczej skupiasz się na fragowaniu. 

Plusem amx i forum, ale to za mało. 

Na razie na nie.

Pomyślmy, pomyślmy co tu z Tobą zrobić. Kurde, aż mnie głowa rozbolała. Czy to nie Ty przypadkiem pisałeśo wymaganej ilości postów na forum? No tak, to byłeś Ty. To dlaczego sam nie spełniasz godzin na serwerze?

Nikt Cię prawie nie zna.

Jesteś tu za krótko.

Nie.

Co do aktywności adminów zapomniałeś o Asthamantim, który jest codziennie o każdej porze "pod ręką".

+ Podanie w miarę ładnie napisane, sporo się można dowiedzieć o Tobie

+ Wiek

+ AMXX

- Godziny na serwerze. Przyczepiasz się do innych o brak spełnionych wymagań a sam ich nie spełniasz.

- W ogóle Cię nie znam, grałem może z Tobą 2-3 razy.

Na razie jestem na nie. Pograj jeszcze trochę, złap kontakt z ludźmi i pokaż że Ci zależy. Pozdrawiam :)

A ja koledze bym dał szanse tak jak pisał mało jest adminow forum można nadrobić

a po za tym lelocha widziałem wczoraj dzisiaj ani razu asthamanti wchodzi zgodzę się mało co ogarnia ale widzę że zaczyna być lepszym adminem krystek też nie ma całe czasy na serwerze widziałem dzisiaj tylko zimny był co więcej grał niż patrzył na [email protected] a

przeciesz  to hed admin a nie admin przyda wam się wsparcie bo jak na razie nie widzę tu wielu adminów

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.