Jump to content

Podanie SepiX

Bajojajo
 Share

Recommended Posts

1. Nick: SepiX

2. Imię: Marcin

3. Wiek: 18

4. Znajomość AMX (1-10): 9

5. Sprawny i działający mikrofon: Jest

6. Link do swojego GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/SepiX/91.224.117.247:27015/

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ostatnimi czasy mam takie szczęście gdzie jest pełny serwer graczy a brak admina. Na serwerze panuje wtedy chaos co psuje totalnie rozgrywkę więc chciałbym pomóc w ogarnięciu tego.

8. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:140038369

9. Staż w Counter-Strike 1.6: ok. 6 lat

10. Czy posiadałeś już admina?: Tak wiele razy. Posiadałem także admina na tym serwerze rok temu był to czerwiec.

11.W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Szukałem jakiegoś fajnego serwera na "serwery.wiaderko.com". Znalazłem i tak już zostałem. Bywały przerwy i krótsze, i dłuższe ale nie wyobrażam sobie grania na innym tego typu serwerze (COD)

A ja jestem na nie. Czemu? Bo bugowałeś wczoraj HE przed 10 sekundami i jeszcze się ze mną wykłocałeś, że to nie jest bugowanie trzymając go w ręce idealnie 1:55 gdzie za Tobą biegłem przez pół mapy i zabili Cię, więc granat wybuchł sekunde przed odblokowaniem. Do tego forum musisz nadrobić.

Edited by Asthamanti.

Dnia 6.07.2017 o 20:12, Asthamanti. napisał:

A ja jestem na nie. Czemu? Bo bugowałeś wczoraj HE przed 10 sekundami i jeszcze się ze mną wykłocałeś, że to nie jest bugowanie trzymając go w ręce idealnie 1:55 gdzie za Tobą biegłem przez pół mapy i zabili Cię, więc granat wybuchł sekunde przed odblokowaniem. Do tego forum musisz nadrobić.

Ty jak zwykle sie spinasz, nie dogodzisz tobie jak kobiecie mającej okres ...

Na Tak

+Gt

+Wiek

+Mial adma

+/- Forum

+Steam

Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.