Jump to content

2 skargi w 1

ChujBober
 Share

Recommended Posts

Nick:ch*j bober

Czas:17:40

Powód: Ban za tekstury

Dowody (ss/demo): Nie mam ss ani demo ale gracze posiwiadczą raczej bo nie wchodziłem na txt a admin dał mi bana

Admin Asthamanti. dał mi bana na nie pamiętam jakiej siedziałem na małej beczce co 1 skokiem da się wejść a admin Asthamanti Dał mi bana za txt na 1h proszę z nim to wyjaśnić

Skarga numer 2 na admina Asthamanti.

Grałem wczoraj  na mapie eldorado, a admin Asthamanti za rashowanie dał mi bana za 5h a za rash raczej ban na 5h to za dużo za rash to max z godzinę a admin Asthamanti obejrzał demko i dał mi bana na 5h proszę z nim to wyjaśnić i go ogarnąć troche

Wczorajszy ban był za to, że sobie bugowałesś płot w TT i CT, a do tego w policjantach raszowałeś. Ten ban na 5 godzin i tak Cię chyba niczego nie nauczył, bo Wredna musiała Cię upominać za rash na mapie ELDORADO wczorajszego wieczoru. No i faktycznie, miałem racje, ten ban NICZEGO Cię nie nauczył. Dzisiaj dostałem aż trzy zgłoszenia o to, że biegasz po txt. Nie wchodziłem bo już pisali że zszedłeś, natomiast trzecie zgłoszenie to już całkowicie bajka dla admina. Ss'y prosto do ręki jak śmigasz po txt. Myślisz że jak nie ma admina to nikt się nie wkurzy do tego stopnia, że nagra demko lub zrobi ss'y? Biegałeś dwie mapy po txt i z 2 map dostałem ss'y. Pisałem @Zimny aby nadał bana, ale odpisał iż nie widział tego więc sam wszedłem i Ci go dałem. Skoro 5 godzin to za mało abyś się nauczył przestrzegać regulaminu, to może ta godzina Ci w tym pomoże. Ban i tak powinien być dłuższy, nie grasz tu od wczoraj i znasz zasady.

wczoraj ban zasłużony dziś też....

odpuszczone byś miał bo grasz teleporterem, ale ty nawet nie pokazałeś chęci zejścia z TXT, ale  wykorzystywałeś to zabijajac .

Radzę Ci naucz się trochę pokory to nie będziesz miał takich problemów.

Edited by Krisuuu

Skarga do odrzucenia;) 

biegałeś po txt sam osobiście widziałem oraz zgłaszał mi Cb @Krisuuu

miałem trochę problemów z łączem  internetowym przez co nie mogłem dać Ci bana...

a potem nie było Cię na serwie więc gdy wszedł @Asthamanti. dostałeś jak najbardziej słusznego bana.

Edited by Nie oceniaj tylko zagraj:3
pomyłka

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.