Jump to content

Propka

p a t r i o t i c
 Share

Recommended Posts

Cześć. Proponuję dodać szansę na drop (jak dla mnie 30%, ale to tylko moje założenie) np. losowej skrzynki za zabicie z kosy. Co tu dużo gadać, każdy wie o co chodzi :D

Edit.: A i jeszcze może podpięty temat na propozycje bo zakładanie cały czas nowych to troszkę słabo.

Edited by p a t r i o t i c

Jestem za, zabicie z kosy jest dosyć efektownym sposobem na zneutralizowanie swojego wroga, jak najbardziej powinny być za to większe %% na drop :) (ps. np kosy z nożami)

To ja wam powiem tak. rozdajemy wszystkim skiny i robimy resety co tydzień, z resetami rang, misji i topki. fajna zabawa??

No chyba was wszystkich za przeproszeniem głowa rozbolała. Skrzynki na koniec mapy, skrzynki za zwykłe fragi, jeszcze by chcieli skrzynki za zabicie z noża. Może jeszcze niech będzie 100% na drop, a w sklepie będą skiny za darmo?

Już mnie szlak trafia od tego waszego płaczu o drop. Ile razy wam do cholery powtarzać, chcemy wprowadzić te zakichane klany i resety nie robić teraz co miesiąc tylko co dłuższe okresy czasu i każdy będzie miał szanse na wydropienie sobie skinów, nabicia full rangi itd. ale wy macie jakieś opory w głowie jak widzę żeby to zrozumieć.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.