Jump to content

Skarga na Noctis*

Bajojajo
 Share

Message added by aXenDev

Temat został zablokowany z powodu naruszenia regulaminu!

Recommended Posts

Nick: Noctis*

Czas: Dziś, mapa de_abbadon

Powód: Obraza, wyzywa mnie od frajerów, je*****h gówien na wh itp. w sumie to spływało to po mnie lecz doszło już do tego, że życzył mi śmierci... "żebyś zdechł, SepiX jak będziesz na pasach kiedyś to żeby cie coś przejechało"

Dowody (ss/demo): Wyzywał przez mikro więc nie mam ale oto lista graczy na serwerze która myślę, że może to potwierdzić.

http://d1.hltv.org.pl/srv39703/HLTV-1707011129-de_abaddon.dem.zip

Edited by SepiX

Nie wiem jak to jest bo często ludzie mi mówią iż nie słychać gdy ktoś mówi na demku, a ja słyszę. Odpaliłem to demko i też słyszę co tam mówią. Nie mam czasu żeby obejrzeć i sprawdzić czy to mówił na razie, ale potem może sprawdzę i podam w której minucie. Nie byłem przy tej sytuacji, ale potwierdzam, że ten noctis jest strasznym toxiciem i potrafi ostro zwyzywać zwłaszcza dzieci, które coś powiedzą na mikro.

2 minuty temu, noctis* napisał:

Popłacz się. Cały serwer Cię wyzywał bo grałeś na WH więc skończ. 

Cały serwer mnie wyzywał? Od ciebie sie wszystko zaczęło. To ty nastawiasz wszystkich po kolei na mnie :)

To po co nastawia "Cały serwer" na mnie ?

mam WH ? zgłoś mnie...Wszystko się nagrywa. Jak chcesz to mogę dać ci linka do demka z nuke. Nie będziesz musiał robić tego - zacytuję twoje słowa "Wbiję na serwer z innego nicku i nagram go kurwa, rozpiszę demko i dostanie kurwa bana ch*j je***y"

Komentarz na Steam:

Edited by SepiX

Obejrzałem demko i noctis od 18:30 mówi, że sepix jest pi********m ścierwem i cytuje "żeby kurwa cie samochód przejechał na przejściu je***y cwelu byś kurwa zdechł" Potem w kolejnej rundzie mówi coś tam jeszcze jak go zabił "leż psie i waruj" czy coś takiego. Jak dla mnie ban na 1-3 dni minimum.

Więc skoro mam WH jesteś na tyle inteligentny, żeby wyzywać to pewnie jesteś też na tyle inteligentny żeby założyć temat w odpowiednim dziale i mnie zgłosić.

Szkoda, że nie ma już paru starych adminów na COD 401 którzy byli za czasów Lady, Snoopa. Oni nauczyli by cię nauczyli kultury bo nie "pieścili" się z ludźmi takimi jak ty.

Edited by SepiX

@noctis* najlepiej się nie udzielaj, sam wiem jakim jestes toksycznym człowiekiem. Dostałeś bana za kulture na 30 minut, to na steam zacząłeś mnie wyzywać, nawet nie będę tego przytaczał, bo szkoda mojej pamięci na takie dziecinady. Skoro uważasz, ze @SepiX gra na wh, to zgłoś go na [email protected] albo w specjalnym dziale na forum, tak, istnieje taki dział.

A Ty @SepiX nie rób spamu bez sensu, czekaj na odpowiedź kogoś z administracji. Nikogo nie obchodzi co pisał Ci na steam bo było to poza serwerem, w dodatku -rep, no, faktycznie, taki bUl, gdyby to coś dawało, a komentarz na steam możesz usunąć.

1 minutę temu, Katelyn napisał:

Nie ładnie noctis ?

Po co bezsensowny post? Jeżeli nie masz co dodać, to tego nie rób i nie śmieć tematu.

1 godzinę temu, Szyper napisał:

To prawda masz dużo racji moim zdaniem skarga nie potrzebna bo każdy prawie go wyklinał zaczęło się na DE_Nuke 

Co kurwa? Skarga nie potrzebna bo wszyscy go obrażali? Pomyśl trochę. Miał jej nie pisać bo co? Bo cały serwer go ciskał? Gdybyś miał w tamtej sytuacji admina to co, nie dałbyś mu bana bo cały serwer go obrażał? Powodzenia przy kolejnym podaniu.

Temat zgłosze moderatorowi z prośbą o zamknięcie bo robicie dziecinny spam i kłótnie na poziomie niższym niż dzieci z pierwszej klasy podstawowej. Jeszcze trochę i może admin nie będzie banował graczy łamiących regulamin, no bo w końcu wszyscy go łamią. Co za logika.

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.