Jump to content

Skarga na Jeden Zero Jeden Zero

hmm
 Share

Recommended Posts

Piszę już drugi raz,bo widzę że pierwszy mój post komuś nie pasował i został usunięty dla dobra admina.Pisałem że niesłusznie mnie zbanował na trzy godziny.Zostałem sprowokowany przez jednego z graczy,gdy mu odpisałem (nie używając obraźliwych słów)zostałem zbanowany.Gość nie ma pojęcia też o co chodzi z "cofnięciem na respa" jak gra się w terro.Ładuje bany bo nie można się cofnąć i przebiec przez respa,lub wrócić się po pakę.Tyle w temacie,jak kolejny raz go usuniecie to napiszę gdzie indziej i będę odradzał każdemu ten serwer.

Zapewniam, że nic nie jest usuwane bez powodu i chętnie podejmiemy dyskusję w celu wyjaśnienia sprawy.

Na przyszłość proszę zapisywać screeny jako dowody i je przedstawić.

Zostaliście zbanowani za zbyt długą, niekulturalną, prowokującą i złe wpływającą na środowisko serwera dyskusję.

Przechwalanie się kto ile w życiu osiągnął oraz jak bardzo jest się osobą lepszą od drugiej nie są mile widziane, gdyż czat nie służy do tego.

Bany są surowe, ponieważ cenimy sobie wysoką kulturę gry, a nie dążenie by zrobić jak największe zamieszanie na serwerze.

Osoba kompetentna by zrobiła wszystko by sytuację odwrócić i rozwiązać, a nie jak to miało miejsce.

Dziękuję.

• 4 weeks later...
  • Support Admin
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.