Jump to content

Asthamanti

Parkinson
 Share

Recommended Posts

Nick: Asthamanti

Czas: 9:20

Powód: obraza gracza i admina 

Dowody (ss/demo):

Witam dziś dostałem bana na waszym serwerze, słusznego, choć nie do końca ponieważ powodem było "Obraza gracza + obraza admina". Admina żadnego nie obraziłem. Wymieniałem zdania z graczem, który też mnie obrażał na co mam dowody bo zrobiłem sc. Z racji że tez kiedyś byłem adminem wiem że w takiej sytuacji drugi gracz też powinien dostać bana jeśli mnie obrażał. W reglaminie nie ma chyba wątku pod tytułem. "Kolegów banować nie trzeba" Ja tu jestem nowy, łatwo mnie sprowokować, dostał pocisk bo gnojek wjechał mi na rodzinę. Wiem że nie powinienem reagować bo w końcu ta obecna młodzież jest taka a nie inna. że tak powiem kozak w necie pizda w świecie. Podsumowując, prosił bym aby admin dostał upomnienie bo ma byc osobą neutralną na takie rzeczy i jesli ktoś łamie regulamin to powinien zgodnie z nim zostać zbanowany a nie z racji że to kolega to ch.j bana m nie dam. Jeśli on tak podchodzi do sytuacji to powinien stracić tego admina jeśli nie umie z niego w pełni korzystać. Prosił bym o reakcje.

Ps dowody mogę wrzucić w każdej chwili jeśli zajedzie taka potrzeba.

Edited by Parkinson

• Support Admin

To dowody powinieneś dać OD RAZU. Masz do 14:30, skoro mówisz, że w każdej chwili. Po tym czasie skargę zamykam i odrzucam.

Zacznijmy od tego, że Ty byłeś prowokatorem tej sytuacji. Przyznaje, edis nie dostał bana ponieważ nie widziałem tego co napisał, ale gdy będę dostępny na serwerze to (za zgodą administracji bo nie ode mnie zależne to jest) również dostanie bana.

Widziałem natomiast jak napisałeś w jego stronę "po twojej je****j matce" (w przybliżeniu, nie pamiętam całego tekstu w jego stronę od Ciebie). Co do powodu "Obraza admina", to napisałem Ci abyś nie zachowywał się jak dziecko i nie reagował oraz przestał obrażać po czym napisałeś "mam 23 lata pajacu więc nie dziecko" (tu również przybliżam ponieważ pamiętam z tego 23 lata i pajacu). Dostałeś bana na godzinę, a powinieneś nawet na dłużej bo jeszcze po zmianie z traina na dd2 obraziłeś edisa.

5 godzin temu, Parkinson napisał:

ma byc osobą neutralną na takie rzeczy i jesli ktoś łamie regulamin to powinien zgodnie z nim zostać zbanowany a nie z racji że to kolega to ch.j bana m nie dam

Z edisem się nie koleguje i jestem neutralny, kto łamie regulamin ten dostaje bana i nie ma innej opcji.

Admin mnie poinformował, że nie widział jak edis obrażał, a Tobie ban się należał. Ban już dawno minął, sprawę uważam za przedawnioną i mam nadzieję, że wasze zachowanie nie będzie się powtarzać, bo kolejne konsekwencje mogą być znacznie poważniejsze. 

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.