Jump to content

Skarga na administratora eXelek

TYTANOWY JANUSZ
 Share

Recommended Posts

Witam a więc tak jest taki problem Administrator o nicku:eXelek nie reaguje na zgłoszenia na [email protected]łaszam z 10 razy jednego chłopa że siedzi na respie od początku rundy a ten mi mówi że nie widział że tam siedzi..Jakim cudem tam go nie było jak mn zabił hallo..Nie zgłaszałem do tej pory żadnego Administratora ale wkurzyło mn to trochę..Jak się nie umie zbanować za resp to po co wgl się rwać na ta posadę..Banuje za kulturę ?? jak siedzą do 1:00 na respie to jak tu nie napisać złego słowa czy powiedzieć jak admin wbija tylko grać!!!

Po pierwsze jest wzór od tego...

Brak dowodów.

Co do skragi. Skarga nie słuszna 

Dlaczego?

Ponieważ gracz ciągle mi spami na [email protected] ( Świadek @Futuba ) .

Prawda nie zauważyłem gościa na respie jak się na niego przełączyłem to był juz na logu..

A ty koleś obrażasz wk******z się, to wyładuj się gdzie indziej. Zrobiłeś zamieszanie na serwerze, a kto musiał po tobie sprzątać oczywiście futuba i ja....

Na przyszłość pomyśl co piszesz o czym, nie wniosłeś do tej skargi nic.. Kompletnie..

Nic nie spamował cały czas patrzyłem [email protected] nic nie było...

A to coś chyba źle czytasz bo on obrażał TT. Jak siedziało na respie,

Po 1 daj dowód...

Po 2 Brak wzoru 

Po 3 Na jakiego chujka dalej to ciągniesz skoro nawet do wzoru i jakiegoś dowodu nie masz.

Elo ja się już tu nie wypowiadam... ,  @Roni , @Zimny oni zadecydują. 

Ps; potem to tt zbanowałem za resp. Oczywiście jak padłem ;)

Edited by Exelek

Powiem tak.. Byłem na serwie wtedy, widziałem co się działo. Skoro admin nie widzi tego że typ był na tym respie to nic nie zrobi. Może zbanować - ale nie musi tobie uwierzyć. Sam byłem adminem kiedyś, i to pare razy.. Wiem że to nie jest łatwe, i nie ogarnie się wszystkiego od tak. Co do Zajawki to ban był wg. mnie słuszny. Zamiast napisać coś w stylu "admin kuzwa patrz nastepnym razem" czy cos łagodnego to Zajawka już pisał "kur*a nie bierz się do adminowana jeśli nie umiesz".. trochę przeklinał, banik wjechał na 30min. Słuszny był. Admin nie jest bogiem, że wszystko widzi. Pozdrawiam.. ;x

Nie banujemy na podstawie tekstow ten i ten resp bo to by nie mialo sensu. Patrze na zgloszonego i nie siedzial juz na respie, so. Twoje nerwy sa nie potrzebne, wywolales awanture na serwerze i jeszcze skarge piszesz, prosze Cie.

Edited by Futuba

• Support Admin

Skargę odrzucam. Po 1 nie dałeś dowodów, po 2, admini nie są w stanie zareagować na każde [email protected] jak ktoś spamuje.

Często ludzie zgłaszają kogoś za respa, jak tylko przebiega (do paki np.). Ogarnijcie się trochę. Tyle ile uda się adminom zobaczyć, tyle ogarną...

• Support Admin
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 5 weeks later...
  • Support Admin
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.