Jump to content

Propozycja Klasy ! :)

HACKER
 Share

Recommended Posts

Witajcie, Moja propozycja na dzisiejszy dzień ( Mozna ją jakoś zedytować jak trzeba ) 

Klasa(Według mnie MEGA PREMIUM): Starszy Komandos

Umiejętności: 1/1 z Kosy ( LPM ), Deagle 1/x ( Tutaj Mozna coś innego dać, zamiast tego Deagla ;) )

Broń: Deagle (Lub jakąś broń inną tylko bez przesady)

Staty:

Int: 0

Hp: 10

Wyt: 5

Kon: 20

No nie wiem, bez niewidki lub autobh może być lipa coś ugrać na nożu. Wystarczy że ktoś cię otaguje i już schodzisz. Ten serwer nie sprzyja graniu komandosami. Na pewno na start by się mu przydało dać z 80 kondy, a nie 20 bo mając niski poziom to by się opłacało grać tylko tą bronią z 1/x. 

2 minuty temu, LoL2014 napisał:

No nie wiem, bez niewidki lub autobh może być lipa coś ugrać na nożu. Wystarczy że ktoś cię otaguje i już schodzisz. Ten serwer nie sprzyja graniu komandosami. Na pewno na start by się mu przydało dać z 80 kondy, a nie 20 bo mając niski poziom to by się opłacało grać tylko tą bronią z 1/x. 

Jednak jak  będzie miał 80 kondy na start, na wyższym lvlu będzie zbyt szybki.

Dziękuję za pierwsze propozycje. Najbardziej chodzi mi tutaj, o kose 1/1 lpm, grałem na serwerze na którym była ta klasa. Dość przyjemnie się nią grało, tylko ze to był serwer 4001lvl, Własnie trzeba jakoś dostosować tą klasę, zeby była odpowiednia. Trzeba Czekać na dalsze opinie :) 

To bardziej mi podchodzi pod jakiś awans.

Chcesz biegać z kosą? Graj komandosem, nie widzę potrzeby dodawania kolejnej mega premki.

I do tego 1/1 kosa na LPM, co daje nawet za mocną klasę i będzie płacz o nerfienie. Będzie siedziało 3 CT na BS, wbiegasz 3 kliknięcia myszką i nie ma, do tego na dużym poziomie byłby szybki i z ABH nie do złapania.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.