Jump to content

robert
 Share

Recommended Posts

Chciałbym się zapytać właściciela serwera lub osobę odpowiedzialna za klasy z jakiej strony teleporter moze się tepac od razu na rozpoczęcie rundy nie jak kiedyś a klasy takie jak narkoman którego trutka ładuje się 6 sekund zamiast od razu zatruwać bez ładowania tylke że +inte mu dać i takie klasy jak rakietnik elektryk mają rakiety i poruny po 10 sekundach to dac od razu bo tak to klasa jest słaba

nie wiem kiedyś widziałem tutaj lepszy balans klas które były równe i można było grać bez premki a teraz widzę że zależy to tylko od grania prekami by być w top 15

Ataki fajny był serwer a teraz co reset gorszy się robi nie wiem moim zdaniem teleport powinien być po 10 nie od razu

To, że akurat przy tym resecie się premki posypały to jedno. A to, że we wcześniejszym resecie TOP1 na serwerze zarówno z lv jak i w rankingu była osoba grająca zwykłymi klasami to już tego nie mówisz,bo po co?, a żadna premka nie doszła, tylko został jedynie nieco gladiator zbalansowany bo jednak Krystek uznał, że znerdził go za bardzo.

Do tego masz bardzo popularne klasy jak mendelejew, elektryk czy teleporter oraz komandos którymi ludzie grają nie lepiej niż nie jedna osoba z permką, no ale co ty możesz wiedzieć skoro jak sam mówiłeś ostatnio grasz raz na jakiś czas przez chwile i tyle Cie widać...

Co do cichych, bo przecież pewnie głównie o niego Ci chodzi. Jest to tak naprawdę najbardziej poszkodowana premka, bo 3 rzeczy go blokują, Mistrz, Oko Saurona oraz Oczy Filozofa, 3 itemy które bez problemu blokują tę klasę więc nie jestem przekonany za bardzo czy to klasa jest taka oporowa, tym bardziej, że więcej się tą klasą się kampi niż gra, a jak ktoś ma coś z powyższych rzeczy to zanim taki m4 wyjmie to już leży.

A reszty premek nie widać jakoś super WOW, widziałem 3 gladiatorów, ze 2/3 mistrzów, 2/3 morderców chyba ze 4 Kapitanów i twardzielem gra Snoop w momencie gdy przez serwer przeszło już 1500 osób...więc serio uważasz, że tak dużo premek na serwie?

Nie wiem o Ci chodzi.

nie chodzi mi o cichego tylko widać że wszystko tu jest zrobione dla kasy bo większość klas zwykłych jest oslabiona

by tylko ludzie premki kupowali nawet taki głupek jak ja to zauważe a co dopiero inni widzę że zamiast być lepiej to tu coraz gorzej się robi na tej serwerowni

wszystko tylko na kase jest robione nie dla ludzi by mieli rozrywkę

klasa rakietnik elektryk mają rakiety i pioruny dopiero po 10 a tepać się teleporterem można od razu

2 sprawa klasa mendelejew zatruwanie po 15 dmg od razu a klasa narkoman musi ładować trutkę to już jest bezsens

3 admini wogólę nie reaguja na u@ co jest w moim przekonaniu głupota kto im go dał

Trzeba poprostu nauczyć i przyzwyczaić się do klasy która grasz i będziesz kozak. Ja niechcący klasę cichy kupiłem zamiast kapitana całkowicie przypadkiem xd i w chwili obecnej cichym grać nie umiem, przyzwyczajam się powoli. To jest kwestia peyzwyczajenia. 

Jedyna co bym poprawił to tylko narkomana trutkę na 4 sekundy ładowania a rakiety i pioruny zostawił e spokoju, na codzie 201 jak grałem z 3 miechy temu albo lepiej to pioruny były po 4 albo 5 sek i się grać nie dało bo same pioruny po 130 dmg zadawały..

@robert Jak osłabiana? Co reset najmniej grywalne klasy są ulepszane, jak choćby teraz ulepszałem Lekkiego Snajpera, Wsparcie Soniczne, Partyzanta i Tajniaka, jedynie osłabiłem lekko wyrzutnika z 1/6 na 1/9 na wyrzucenie w górę. A premki poza gladiatorem, który i tak nie jest zbytnio grywalny nie były ruszane od pół roku prawie. 

Co do Teleportera vs. Narkomana, przypominam, że Teleporter teleportuje się tylko raz na 15 sekund, a Narkoman zaraża po każdym strzale do końca rundy, więc to raczej Teleporterzy w takim wypadku powinni mieć zastrzeżenia. 

Serwer dla klasy? Ty chyba takiego nie widziałeś, proponuję porównać z konkurencją gdzie bez premki nawet nie warto zaczynać grać, bo jest przebicie x3 między zwykłymi a premkami, u nas ludzie grają zwykłymi i otwierają tabelę wyników, leveli oraz top15. 

Poza tym, zapełnienie mówi samo za siebie, gdyby serwer był dla kasy to ludzie by nie grali a jednak jest oblegany 24/7 

No to zaczynamy serie staty zwykłymi klasa. Tutaj gra mendelejewem. I od razu wyjaśnienie, wbiłem 101 lv gladem i nie będę dymał od początku skoro już taki lv wbiłem20170604203917_1.jpg

Ale będę wrzucać kolejne zdjęcia, nawet wezmę klase bez dodania 100 lv, zeby Ci udowodnić, że pomimo tego, że są tu klasy to jednak ten skill w ręku jest potrzebny do ugrania czegokolwiek

3 godziny temu, robert napisał:

3 admini wogólę nie reaguja na u@ co jest w moim przekonaniu głupota kto im go dał

Dawaj udowodnij mi że nie reaguje na u@, przypominam Ci że na jedną mapę czyli 20minut ty zgłosisz prawie cały serwer o jakieś cheaty bo Cię zabili tak zawsze robiłeś i tak robisz... Ja już się przyzwyczaiłem 

Rozumiem płacz o narkomana bo nie raz zabijałem takiego który nie zdążył załadować swojej umiejętności. Co do klas są zbalansowane wystarczy umiejętność , przed resetem grałem zwykłym nieśmiertelnym który praktycznie nic nie posiada można uznać na + jego statystyki , jakoś nim dawałem rade trzymać się w pbtop15 jak i w top15 bo byłem wtedy 3/4. Każdą klasą trzeba grać inaczej , a brak umiejętność zawsze będzie powodował płacz.

Co jak co ale @robert kiedys ryba nie masz totalnie racji, zagralem dzis z 4h i grajac teleporterem konczylem 2-3 na mapie, klasy sa w pozadku, i tak jak @Krystek mowi na innych serverach ktorych przez ostatnue miesiace odwiedzilem sporo bez premki ciezko 10 fragow na mape zdobyc. Tak wgl teleporterem grasz w ct i musisz 15 sekund czekac na teleport  o ban za rasz zaraz poleci bo jak wiadomo wiekszosc mam jest de.... gdzie tt ma cele. Jak dla mnie temat bez sensu do zamkniecia

Jak widać klasa "Pyro" lv 37, czyli grałem bez dodania 100 lv. Do tego nie było mnie przez całą mapę, musiałem wyjść przed końcem, a byłyby staty 30+. Umiejętność wykorzystania klasy i perku (o to chodzi w tej modyfikacji cs 1.6) Staty 22:10 w momencie gdy premki mają gorsze staty

FLISEK (cichy) 11:10 

CreM (mistrz) 22:13

Kozacki (cichy) 16:9

Blue (kapitan) 14:10

20170605205045_1.jpg

Dlaczego grałem pyro oraz mendelejewem? Bo są popularne? NIE, bo mają dobre umiejętności? NIE

Odpowiedź jest prosta: Obie te bronie posiadają M4A1 czyli moją ulubioną broń, do tego posiadają umiejętności bierne, a nie aktywne. Umiejętności aktywnych najprościej w świecie nie lubię, nie lubię myśleć podczas gry, że prócz zwykłego celowania muszę jeszcze coś dodatkowego klikać aby wykorzystać pełen potencjał klasy.

Tak więc, właśnie obaliłem Twoje teorie nt. premki są lepsze od zwykłych klas oraz, że trzeba mieć wysoki lv na zwykłej klasie aby coś ugrać. 

Przestań więc wylewać już swoje płacze, bo serwer pod żadnym względem nie jest zrobiony Pay To Win.

Zamykam już ten temat

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.