Jump to content

Skarga na admina kubus

Reflo.gaminG
 Share

Recommended Posts

Twój Nick: SeBa:)~ Reflo.gaminG

Nick gracza/admina na którego jest skarga/pochwała: kubu$

treść: A więc tak od niedawna zauważyłem że admin kubuś za dużo sobie pozwala przeklina przez mikrofon ( i nie jest święty) Ale wrócę do rzeczy dzis rano czyli przed chwilką wwchodze na serwer Wpisałem hasło moje i widze że jest ten PIES ! kubuś bo inaczej tego czegos nie mozna nazwać co się wypowiada w podaniach o kulture a sam tego nie ma psinka :) , wchodze sobie na serewr i widze ze gra kuba i akurat na początku gry tak +jakoś na niego mi kamere dało i on zginoł i powiedziałem (JAKI SŁABY A ON) "ZAMKNIJ DZIURE +KU+RWA" A JA NA TO W DZIURE TO TY SE WKLADASZ I DOSTAŁEM BANA NA 3 GODZINY  taki swięty admi+n z ciebie+?

dowody(w przypadku skargi): Dowodów nie mam bo to było wszystko mówione przez mikrofon ale chyba Wysek i Anielka by mogli to potwierdzić

Ach , Kolego :) jestes dość toksycznym graczem , i nie lubie chamstwa w twoim przypadku to normalność , wracając do  sprawy przed chwil. 

Wchodze na serwer i slysze ze juz sie zle zachowujesz , i gdy ja powiedzialem cos,ty rzekłeś  do mnie " sklej wary"  nie powiem zagrzałeś mnie i to bylo powodem tego ze ci powiedzialem to i owo , Dostawales juz wiele Banow za kulture , więc czas dorosnąć i zachowywać sie jak dorosły pozdrawiam :papa:

Skarga niesłuszna. Nie masz dowodów, do tego nie potrafisz się zachować na serwerze, a o tym to i ja wiem z doświadczenia.

Jak się nauczysz zachowywać, to będziesz mógł grywać. Odrzucam skargę, ban zostaje

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.