Jump to content

Podanie Hakar

Hakar
 Share

Recommended Posts

Nick w grze:  Hakar
Link do GT: http://www.gametracker.com/player/Hakar/193.33.177.12:27061/
Steam/Non Steam? (Link do profilu): http://steamcommunity.com/profiles/76561197965381154/
Doświadczenie adminowskie:  w miare
Znajomość komend AMXX (skala 1-10): 6-7
Dlaczego Ty?: Dlaczego ja ? To jest zawsze najgłupsze pytania w podaniach o admina, i np jak sie idzie na rozmowe o prace, widuje tylko 2 adminow ouvek i husky i chyab to wszyscy chodz nie znam tutaj nowych adminow wiec moze i jest ich wiecej na servie ale chciałbym im pomóc potrafie być aktywnym.Wogole tez slysze co chwile jakies flame'y przez micro lub wulgaryzmy i dzieci bez mutacji.Szczerze trudno odpowiedziec na takie pytanie dlaczego ty bo kazdy moze zostac adminem ale nie kazdy do tego sie nadaje.niektorzy sa ogarnieci ale przez graczy bo klamia pod podaniem ze np wyzywa itd mozna nie dostac a nnp jakies nieogary dostaja adminow.
Kontakt:  steam ts forum

Za pozwoleniem d0naciaka

Na Nie

- Bardzo dziwne zachowanie na teamspeaku jak i w grze

- Nie odpowiedzialny myśli tylko o swoich potrzebach

- Zbyt dziecinny żeby pełnił role admina

- Kombinuje ile może

- Z tego co słyszałem bana za byle g*wno chciałby dawać

Przyjęcie jego będzie wielkim minusem dla serwera, dużo graczy go nie lubi przez dziecinne zachowanie oraz nie potrafi zachować milczenia w niektórych sytuacjach co spowodowało problemy na codzie między graczami.

Podpinam się pod kolegę wyżej ..

Miałeś admina nie ogarniałeś, spamowałeś na tym chacie admina czy chuj go wie jak to się zwie

Bany z dupy co runde za cele. Napiszesz raz albo w ogóle i ban za pakę.. Albo ktoś ma pakę 30 sekund do końca rundy i ban na 30 minut za brak wykonania celi bez ostrzeżenia xDDDDD

Na serwerze by ubyło trochę ludzi z pewnością gdyby dostał znowu flagi.. Z resztą po odebraniu mu admina zrobił temat , w którym osoby z coda miały zadecydować czy admin ma być mu zwrócony.. No prosze xDDDDDDDDDD

Niestety też nie mogę edytować, ale jestem jednak na nie, nie przekonuje mnie Twoje ostatnio to pyskujące zachowanie na serwerze i zbyt duża pewność siebie w stosunku do innych. GT masz całkiem ok, od pewnego czasu byłeś stosunkowo "normalny", ale znowu Ci zaczyna odbijać.

7 godzin temu, zjc napisał:

Podpinam się pod kolegę wyżej ..

Miałeś admina nie ogarniałeś, spamowałeś na tym chacie admina czy chuj go wie jak to się zwie

Bany z dupy co runde za cele. Napiszesz raz albo w ogóle i ban za pakę.. Albo ktoś ma pakę 30 sekund do końca rundy i ban na 30 minut za brak wykonania celi bez ostrzeżenia xDDDDD

Na serwerze by ubyło trochę ludzi z pewnością gdyby dostał znowu flagi.. Z resztą po odebraniu mu admina zrobił temat , w którym osoby z coda miały zadecydować czy admin ma być mu zwrócony.. No prosze xDDDDDDDDDD

O tym ja nie wiedział ok wymogi są ale jak to ZJC napisał to jednak jestem na NIE sorki

Jestem na NIE

Cytat

jednak na nie :) typo twierdzi ze na stimie gra mu sie dziwnie powie mi ktoś co to za roznica? dziwne info non stop są na niego skargi prosze Shawkinsa lub Donaciaka by ogarnal jego demo z góry dzieki :)

GOSCIU NIE GRA NA STIMIE A MA STIAMA I TO JUŻ JEST PODEJZANE

JAK BĘDZIESZ GRAŁ NA STIMIE TO ZMIENIE ZDANIE

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.