Jump to content

Recommended Posts

@ d0naciak oj oj mimo że pensji nie było bo wszystko szło w twojego mustanga to czuję trochę ból w lewej komorze serca bo coś niestety się kończy myślę że kontakt mieliśmy dobry starałeś się zawsze znaleźć te cenna chwilę na rozmowę czy też żarciki :) zajmowałeś się siecią bardzo dobrze efektem jest popularność która trzymała poziom DD2 #1 w pl oraz swego czasu fffa było też top1 

Mam tylko mała nadzieję że znajdziesz jakaś chwilkę na naszego kochanego 201 by jeszcze go przywrócić do żywych :)

Oraz w poście chciał bym oficjalnie przywitać @ Pawel. Jako nowego właściciela :) życzę ci byś dał rade utrzymać sieć w blasku bo szkoda by było stracić taka perełkę :)

Szczerze, to była najlepsza decyzja jaką mogłeś podjąć. Oddajesz sieć w dobrym stanie, gdzie ktoś nowy, przy odrobinie zapału i czasu, może pociągnąć ją tylko do przodu. Nie uciekasz z walącego się budynku, tylko wychodzisz z apartamentu, który z pełną starannością i oddaniem budowałeś, wychodzisz jak szefik największy.

Ja jako iż się tutaj zadomowiłem i zostawiłem cząstkę siebie mogę Ci tylko podziękować. Podziękować za twoje trudy, zrozumienie, zaangażowanie, pomoc i oddanie temu wszystkiemu.

Jeżeli chodzi o świat CSa, to jesteś dla mnie gość jakich już mało.

Życzę Ci powodzenia i wszystkiego najlepszego w życiu.

Dla nas, społeczności 1s2k to po prostu nowy rozdział, ale nie da się ukryć, że ta społeczność traci właśnie kawał swojego organizmu.

Do końca i jeszcze dłużej zostaniesz zapamiętany w samych superlatywach.

Mam nadzieję, że @ Pawel.tylko doda blasku tej sieci, ciągnąc ją do przodu.

Chłopaki wyżej bardzo pięknie wszystko ujęli :serce: Tak jak Nixonka napisała: "nic dodać, nic ująć", żeby nie powtarzać tego samego w kółko, sercem podpinam się pod wszystkim co napisali w postach i życzę powodzonka D0naciak :HYPERSL: :RareChar: