Jump to content

WYKRZACZONY SERWER

Go to solution Solved by xPtaku,

Recommended Posts

Po mapie fy_out w godzinach 02:08-02:27 serwer się wykrzaczył i wyzerowało wszystkim poziomy i monety. Piszę ten temat, tylko po to, żebyście wiedzieli kiedy to się stało. Mam nadzieję, że nie stracę monet które uzbierałem na przeniesienie lvla i samego lvla też nie stracę bo miałem około 4300 monet i 258 poziom.... @ d0naciak @ Adrian. @ xPtaku

Edited by KAKAROT

Po zmianie mapy serwer się strasznie rozkraczył, nie dość że wszystkim zabrało lvl i monety, to jeszcze usługi (klasy premium), też przestały działać. Próbowałem zmieniać i restartować mapę w nadziei, że to tylko bug, jednak nic nie poskutkowało. Dodatkowo jeśli ktoś wbił załóżmy 15 lvl to na kolejnej mapie i tak miał znowu 1.

Przywróciłem backupa z wczorajszego poranka, czekam na odpowiedź z hostingu co tam się mogło wydarzyć. Zdarzały się kiedyś sytuacje, gdzie w wyniku jakiegoś crasha wyzerowało część danych, ale nigdy nie były to wszystkie dane. Napisałem temat gdzie możecie zgłaszać się po wykrzaczone usługi: 

Jak na moje reset z oddaniem zakupionych usług byłby lepszy niż to co jest teraz. Dużo osób widzę zrezygnowała z gry. Sam już nie mam zamiaru się pojawiać do resetu, bo straciłem sporo poziomów, monet, połowę rozwniętego klanu i 3 misje w lochach. Widzimy się na reset, miłego fragowania, tymczasem Kakarotto zapada w sen zimowy.

+edit

@ xPtaku kupiłem 5k monet, 2x mordercę, vipa i skiny. Udostępniam swoją opinię, zabronisz mi? Nie myślałem tutaj tylko o sobie, ale o reszcie poszkodowanych, którzy tamtego dnia przegrali po 15 godzin. Smutne, że osoba która jest opiekunem tego serwera zagląda ludziom w portfel. Masz w ogóle w sobie coś takiego jak poczucie wstydu, POZERZE?

+edit2

@ d0naciakrozumiem w pełni, jakby to nie twoja wina. Rozumiem też, że nie każdemu da się dogodzić. Napisałem ten post tak jakby w ramach informacji, że nie będę grał już w tym miesiącu. Doskonale wiem, że reset nie będzie już bo ja tak sobie wymyśliłem. Szkoda, że backup jest z dnia, bo myślałem, że będzie z konkretnej mapy

Edited by KAKAROT
By xPtaku,

A co Ty kupiłeś na ten reset że sie z ową propozycja wychylasz? ;> 

By xPtaku,

Proszę Cie, nie rozśmieszaj mnie. :kekw:

Zawsze największy płacz wychodzi z Twojej strony także dlatego się zapytałem aby widzieć czy tym razem jest sensowny=>:baby_cry:

By d0naciak,

Mi też w chuj szkoda, nienawidzę takich sytuacji ale niestety hosting zawalił i nie da się tego teraz odkręcić. Rozumiem, że zaprzepaszczony postęp dobija ale tak na dobrą sprawę mleko się już rozlało. Kolejny reset planujemy na święta więc ciężko aby zrobić go teraz, poza tym mimo wszystko pewnie nie każdemu odpowiadałoby zrobienie resetu teraz. To jest jedna z tych sytuacji gdzie nie ma dobrego rozwiązania, są tylko te mniej złe, niestety.

@ xPtaku Rozumiem że cię to boli że @ KAKAROT ma kasę  i wydaję na serwer ale nie żebyś zazdrościł mu  chyba jak kupił tę usługę to chyba wymaga jej sprawności a nie zostawię to bez tematu.  a donaciak jeśli chodzi że hosting zawalił to wyłącz serwer napraw wszystko pincuś glancuś 100% i będzie git i wszyscy nie będą się pruć do was. a mi zarąbało za przeproszeniem 70 lvl teraz mam 20 lvl i też mi się odechciało grać i nie gram już. więc planuje reset  18-19 grudnia  bo żeby czekać tyle a lvl się  zrąbały i  graczy było 30/32 31/32 a teraz za przeproszeniem graczy gra 13/32  lub nawet 8/32 

pozdrawiam :) i Wesołych świąt  

By xPtaku,

A kim Ty w ogóle jesteś i co do tematu wnosisz prócz głupoty i słabego doinformowania ? 
Usługi posiada wszystkie jakie miał. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.