Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Reset 401 14.08

1. Małe mapy będą grane do 12 osób (Tak jak było wcześniej) 

2. Statystyka obrażeń w klanie została zmniejszona

3. Zmniejszyliśmy bonusy obrażeń w dywizjach. 

4. Ograniczono możliwość kupna bonusów w sklepie

5. Zmniejszyliśmy ilość poparzeń 

6. Klasa granadier została usunieta

7. Wrócił komandos- ninja została usunięta 

8.Usunieto notatki kapitana

9. LEKKO zostały znerfione perki, prawa ręka Rambo, naboje pulkownika, świńskie naboje

10. Nowe rs'y

11. NOWY pakiet wyzwań

Zostala wykupiona nowa reklama która wystartowała wraz z resetem.

Również możliwość kupna EXPA metoda (SMS,PSC, Przelew itp) została całkowicie ZABLOKOWANA DO WTORKU żeby każdy miał równy start.

Wyniki comiesięcznego konkursu

1. Bracket 

2. Pere 

3. Olo.

Wygranym gratuluję i zapraszam do odebrania nagrody u mnie. 

Zapraszamy do gry i powodzenia! 

Zastąpienie Ninji gorszym na te czasy Komandosem, mniej bonusowego dmg, nowe wyzwania i jakże inaczej nowe rsy xD.

Imo trochę za mało jak na 3 resety bez praktycznego ruszania czegokolwiek.

EDIT. Porównując obie klasy więcej ludzi grało Ninją, został fajnie zbalansowany, ludzie nauczyli się nim grać, to trzeba było zabrać, żeby znowu namieszać.

Takie Wparcie Medyczne, którym dosłownie nikt nie gra od 5 resetów dalej jest podtrzymywane przy życiu, bez sensu.

Edited by MudzineK
Literówka i odpowiedź
By xPtaku,

Nowe rsy są co miesiąc także pozdrawiam.

Standardowo na początku był płacz że zamiast komandosa jest ninja a jak już ninji nie ma i jest komandos to teraz płacz na odwrót.

Edited

Nie jest źle, zwłaszcza jeśli chodzi o klany i perki dające dmg od int.. Sam grałem Amadeuszem i z klanem na full oraz z którymś z wymienionych wyżej perków, potrafiłem zadawać po 70-80 obrażeń 1 strzałem, zdarzało się że jak ktoś nie miał wytrzymałości to dostawał za 105 w klate. 

Trochę szkoda tego Ninjy a w sumie bardziej tego Bh, bo było na prawdę przydatne na tej klasie. Nie za bardzo rozumiem oburzenie kolegów wyżej, bo wiadomo, że ten kto więcej gra będzie miał większą przewagę. 

Bardzo fajne że zmniejszony DMG od int ale co z Mordercą który potrafi walić banie po 250 ?XD 

Teraz po nerfie klanu i dywizji nie wiadomo jak to będzie wyglądało ale przed nerfem przy +16 na mordercy do tego złote M4 +14 hity wchodziły po 250 w głowy XD oczywiscie +klan/dywizja.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.