Jump to content
  • Create New...

Skarga na admina Donek

Recommended Posts

Twój nick: SKOWMVMnosound

Nick gracza/admina, na którego jest skarga: Któryś ADMIN, nie wiem który bo dzisiaj csa odpaliłem po 5latach, troszke postrzelałem w dzień na innym serwie i teraz wbiłem na ten na chwile bo przyczaiłem że są ludzie. (widzę że Czarna. prawdopodobnie ma admina więc może to ta dama bo była wtedy na serwie)

SteamID gracza/admina, na którego jest skarga: niestety screeny mi się nie zapisały, po prostu czarne okienka mi się porobiły a csa zamknąłem =|

Opis: Otóż sytuacja wyglądała następująco, Ja byłem po stronie TT i zauważyłem że drużyna CT lubi sobie już od samego początku przyraszować, trwało to kilka rund aż stwierdziłem dość. Przyczaiłem się runde może Ja wiem? 25-35sec (jak wiadomo runda standardowo trwa 1:45, nie wiem ile Wy macie ustawione) co troszkę zbulwersowało team przeciwny gdyż no jakieś pół enemy zjadłem ze snajperki i przypuszczam że się spłakali że niby KAMPIE, następna runda, znowu postanowiłem wyczekać napaleńców i znów szybciutko wybiłem chyba trzech po czym ukazał się napis RESP TT DO 1:40, po czym odpisałem na [email protected] że znam zasady, i wiem jaką role pełnie w drużynie TT i cyk, nie mija 5sec KICK: RESP TT DO 1:40 co już mnie nieco wpieniło bo ledwo wszedłem na serwa a już robią pod górję. Człowiek ma chwilę, chce się wyluzować przy muzyczce, blanciku i csie bez dźwięku i jeb, czar prysł. Wbijam spowrotem i nie mogłem zostawić tego bez odzewu XD. Zaś napisałem na [email protected] że wiem co mam robić, że zwyczajnie wyczekuje, skoro CT może raszować to czemu Ja nie mogę wyczekać? wiecie co to cierpliwość? dojść na BSa podłożyć pake to mi zajmuje jakieś 20sec. Dodałem żarcik żeby nie uczyli Ojca dzieci robić, PO CZYM JEB BAN 1h, obraza gracza/admina czy jakoś tak. WTF?

Dowody: Jak już wspomniałem wyżej screeny wyszły mi cale czarne, ban zaraz pewnie zejdzie ale takie zachowania są typowo szczeniackie i musiałem powiedzieć swoje i dodać kropke nad i. =D pięć! :swir:

Akurat byłem w tym czasie na serwie, nie wiem czy w t czy w ct, wątpie aby team się spłakał, bo wszyscy prawie pijani i grali raczej dla jaj, regulamin serwa jest nieubłagany i trzeba pilnować zegara i wiedzieć gdzie można stać w jakim czasie w tt (CT ma granice rashu ograniczone Antyrushem), mi jako starej daty graczowi tez się to aż tak całkowicie nie podoba i też kiedyś dostałem bana na 5 min i kicka za kilka sekund po czasie, ale podejrzewam że trzymanie się sztywno zasad to jedyny sposób żeby zdyscyplinować terro i żeby nie stali na respie cała rundę - no ale tu ilu ludzi tyle będzie opinii, ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. W świecie idealnym dopóki terro spróbują wykonać cele mapy w ciągu 2 minut, powinny być wszystkie chwyty dozwolone, ale to serwer ffa i publik i jak mniemam chodzi im o dynamiczną rozgrywkę.

Edited by besty

Mowisz o szczeniackim zachowaniu a to co wypisywałes na [email protected] jak nazwiesz ? Zostałeś upomniany że na respie terro mozna stac do 1:40 a jak sam napisales w kolejnej rundzie znów tam stałeś z awp, oczywiste ze dostałes kare.  Po czym wchodzisz na serwer i obrazasz admina na [email protected]

Edited by Zmora

Tak ,więc dowodów nie masz ja ci po krótku  przedstawię dowód jak i za co zostałeś zbanowany. 

10:55 stoisz na strefie respa gdzie obowiązuje czas do 1:40.  Stałeś z awp i se strzelałeś  ,granaty spokojnie rzucałeś  kiedy już było po 1:40   , a pózniej poszedłeś w stronę respa tt jak dobrze widać sprawdzić czy ktoś plecy robi. Ogólnie mam X razy pisać resp tt do 1:40 żeby każdemu  do głowy do wpadło?  Jeśli wcześniej dałęm ostrzeżenie innym w postaci   napisania gdziecznie żeby wyszli to drugiego razu już nie robię tak. Co prawdę dałem ci tylko kick ,więc o co burza? Jesteś nowym graczem  wchodząc na serwer akceptujesz regulamin. Stwierdziłeś ,że znasz zasady ale mimo stałeś na respie ,więc kicka dostałeś tylko. Czyli  ostrzeżenie ,że następnym razem jak admin cię zobaczy  to zbanuje na 5 minut. 

Dodaje ci punkt z regulaminu w którym jasno widać   2.1 Zakaz kampienia na respie po upływie 20sec. (1:40) lub (1:00) w wyznaczonych miejscach - [Kick - Ban 5min. - Ban 30min.] 

Co do pisania na [email protected] hmmm wszystko wszystkim odpisałbym ci grzecznie skąd kick ale  nie toleruje tego jak ktoś tak obraża graczy nawet na [email protected] panuje kultura której hmmm trochę  nie miałeś.  Obrażasz graczy  którzy są w ct . Twoją wersje co ująłeś w skardze różni się tą co ja mam.  Skąd ban na 1h się wziął?  Ban się wziął z tego ,że tym co psizesz tutaj co pisałeś na [email protected] a co pisałeś w rzeczywistości to różni  się bardzo . A dowodzik podsyłam żebyś zobaczył za co 1h. 

https://www30.zippyshare.com/v/XjI2PXGm/file.html

https://www30.zippyshare.com/v/hgrSRpkQ/file.html

Dodam od siebie coś następnym razem jeśli chcesz wyjaśnić kicka tak jak pisałem spokojnie pisz a nie obrażaj  graczy jak popadnie. Szanujmy się ,tyle z mojej strony.

A tutaj link do dema https://www110.zippyshare.com/v/8tZo3fde/file.html

Edited by Donek ツ
  • Junior Administrator

2.1 Zakaz kampienia na respie po upływie 20sec. (1:40) lub (1:00) w wyznaczonych miejscach - [Kick - Ban 5min. - Ban 30min.]

Kampiłeś na respie, więc dostałeś kicka zgodnie z taryfikatorem w regulaminie. Rushujące CT to słaba wymówka, ponieważ rush jest dozwolony od 1:30, a więc opuszczenie respawnu TT nie jest problemem - wystarczy chcieć.

Słowa jakie padły po kicku przedstawił Donek w ssach - chyba nie ma wątpliwości, że troszkę Cię poniosło.

Kick słuszny, ban również. Skargę odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.