Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Twój nick: waran

Nick gracza, na którego jest skarga: admin czarna

SteamID gracz, na którego jest skarga: nie znam.

Opis: Wchodzę dzisiaj na serwer i mam bana za kulturę/obrazę i to na jeden dzień. I to na dodatek otrzymałem jak mnie nie było na serwerze. Skąd - nie wiem, gdyż nie ma nawet na mnie żadnej skargi. W amxie sprawdziłem, że dostałem od czarnej i chciałbym wyjaśnić to kolesiostwo. 

Dowody:
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 7 godzin , 13 minut i 39 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : waran 
[AMXBans] Powod : ' Kultura/Obraza ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 39574189 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' ML_NOTFOUND : HIDDEN_IP ' 
[AMXBans] =============================================== 

• Junior Administrator
Posted (edited)

No witam, już wyjaśniam to kolesiostwo :D

Dostałam zgłoszenie odnośnie Twoich wyzwisk podczas nieobecności admina, sprawdziłam więc na szybko logi i nadałam Ci odpowiedniego bana.

To Twój 10 ban za brak kultury - stąd 24h ^^

Tutaj wycinek z logów:

Spoiler

waran -14:38:52- 'say' "kto zgubi pake nie tam gdzie trzeba ten huj"
waran -14:42:16- 'say' "jebac frajeropw wydyganych kurwa"
waran -14:46:40- 'say' "sotja kurwa cwele dalej na midzie kurwa paka dawno lezy"
waran -14:46:54- 'say' "gala wszedzlem wy stoiciue kurwa dalej ja pierdole co za zjeby genetyczne"
waran -14:48:52- 'say' "lezec frajerze jak sie wpierdalasz przed awp"
waran -16:03:34- 'say' "no dawajcie pruyjdupy je***e"

waran -16:12:08- 'say' "jebac leszczy"
waran -16:16:25- 'say' "takze ryj"
waran -16:16:30- 'say' "zjeby"
waran -16:17:31- 'say' "jebac leszczy ogolnie kurwa"
waran -16:17:53- 'say' "gdzie jestes frajeras"
waran -16:18:16- 'say' "gdzie jestes frajerku"
waran -16:19:21- 'say' "wyjmijcie kije zdupy baby hehe"
waran -16:20:55- 'say' "jebac tych co sie spinaja"
waran -16:21:08- 'say' "typu axis"

@ selfie

Edited by Czarna.

To sobie przejrzyj całe demo.

Cały skład TT stoi na zielonym i przed anarchią przez całą mape. Mówie nie bede w tym uczestniczył, wziąłem awke i zdejmowałem rusherów. Nie mówie żę do 1.40, wiadomo troche dluzej, ale nie bylo innego pola manewru i w ogole innej mozliwosci gry. Połowa CT "  waran -16:21:08- 'say' "typu axis"  " sie pruła na mikro i na sayu.

Napisałem im że czekam w nastepnej rundzie na respie tam gdzie wcześniej i ze można mnie tam zabić łatwo. Znowu zabiłem pare osob wielki płacz z wyzwiskami i obelgami w moją strone.

Między innymi Łukasz <Malutki> . Tylko kampić potrafisz + bluzgi i obelgi - Mówie to patrzcie jak się gra. wybiegłem środek, zabiłem łuksza na pączkach 2 razy  tak samo dwie rundy pod rząd. Dalej wielki płacz. Mówie chodź tam 3 raz ci wyskocze na brame wyceluj se już na mnie. Wyskakuje nie ma go. To sie grzecznie pytam gdzie jestes frajerku i tyle. Zobacz sobie wczesniej co on do mnie gadał. Aż mu ludzie uwage zwracali. JA do tego podszedłem na łachu.

W następnej rundzie wziąłem pake , wy**ałem sie na to całe TT, polazłem sam galą zaplatnowałem sobie ją , wybuchła. Ten sie dalej pruje. Mówie .

waran -14:46:40- 'say' "sotja kurwa cwele dalej na midzie kurwa paka dawno lezy"
waran -14:46:54- 'say' "gala wszedzlem wy stoiciue kurwa dalej ja pierdole co za zjeby genetyczne"

I tak było. To jest prawdą. I inaczej bym tych ludzi za taką grę zespołową nie nazwał, wyzwiska jak najbardziej zasłużone, nie można grać przez takich ludzi w ogóle gra pozbawiona sensu.

Zabrałem pake poszedłem sam od nich z zielonego, ugrałem a oni dalej tam stali. Z

zobaczcie do czego doszło boty na zielonym nie sa banowane upominane itd za stanie cala runde a czlowiek gra na celach wkur*i sie dwa razy i awantura, na to wychodzi ze lepiej stac na zielonym cala runde. 

To następny do mnie jakiś AXIS żę on zna admina że on to zgłosi wszystko itp itd . No to im napisałem grajciea nie sie prujecie.i waran -16:20:55- 'say' "jebac tych co sie spinaja"
waran -16:21:08- 'say' "typu axis" . 

Co do jebania leszczy to zabijałem tych co sie pruli cały czas do mnie - to no wiadomo - je**c leszczy jak sie prują a nie grają 
Naprawde żenada być przez kogoś na steam bez żadnych wh i tak dalej co chwile zabijanym i nie móc nie zrobić - jak dla mnie to jest czysta prowokacja po której odrazu poleciał donos.... 
Sprawdzał ktos coś kto gadał kto zaczął kto jest winny itp?? Nie, poleciał ban na tego co najłatwiej.  Mi by było szkoda du*y w ogole komus zawracac zeby w takiej sprawie wlączał komputer lub specjalnie wchodzil na serwier. 
Widać kogoś coś strasznie boli. 

Tak już poza tematem to donosiciel żenada naprawde życia poza csem chyba nie ma w ogóle albo bity był w szkole brak słow naprawde .

Rozumiem nie pruć sie do mnie zrobić pare ss jakieś demko napisać skarge itp jeszcze jestem w stanie zrozumiec ... 

I pewnie siedzi taki łeb teraz i cieszy do komputera ze to ja dostałem bana a on nie... :D :D

Przykre jest to że na 8 kłócących sie osób rozdupca sie jakis jeden [usunięto obrazę] i ja dostaje bana z tej calej szajki gdzie najmniej tam ubliżałem... 

[usunięto obrazę]

By Czarna.,

Tutaj również obowiązuje kultura. Następne obrazy wychodzące z Twojej strony poskutkują warnami na forum.

• Administrator

Twój ban jest słuszny co widać po logach. Nawet jeśli ktokolwiek Cie prowokuje/wyzywa, to nie masz prawa nikogo obrażać. Chcesz zgłosić resztę osób, które nie dostały bana? Napisz skargę, rozpisz demko z mapy wtedy my rozpatrzymy i damy bana jak będzie trzeba. Skargę odrzucam ^^ 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.